Witaj na Ścieżce Transformacji

Będę twoją przewodniczką do przyjemności, która staje się drogą do oświecenia, do pogłębiania intymności w twoich relacjach, by wznieść seks na wyżyny sztuki miłości. Nauczę cię jak uwalniać swoje ciało z napięć i zbroi by poczuć energię i otworzyć się na stany ekstatyczne, by świadomie i z pasją czuć więcej, żyć pełniej. W pełnej wolności realizować swój potencjał.Jestem taka sama jak Ty - w moim życiu bywało trudno i wszystko to czym się dzisiaj dzielę, sprawdziłam na sobie. W mojej pracy wykorzystuję starożytną duchową wiedzę tantryczną, praktyki szamańskie, medytacje, oddech, Jogę, pracę z ciałem, taniec, NLP, NVC, dramę, sex coaching, elementy terapii zorientowanej na proces i wiele innych narzędzi, które zebrałam przez ponad 20 lat praktyki.

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i masażu tantrycznego oraz trenerka biznesu z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji Osho, praktyk pracy z ciałem oraz oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych i seksualności.

Festiwale

Dzikość i medytacja, wyjątkowe miejsca, specjalne okazje.

Sesja z Freyą, to spotkanie z kapłanką świętej seksualności – Leszek 

Freya bardzo mi pomogła w moim otwarciu się na ludzi i emocje, i na pracę ze sobą. Proces, który przechodziłem w trakcie rocznego kursu masażu tantrycznego to zmieniające życie doświadczenie. Pomogło mi okiełznać swój perfekcjonizm, akceptować to co jest na teraz, lepiej rozumieć siebie i innych, zwiększyć świadomość – Olek.

Prostota, naturalność, intuicja. Wieczór z tantrą obiecywał, że uczestnicy poczują, że nie są sami na świecie. Poczułam – Agnieszka Śnieżko

Freya ma dar. Dzięki jej doświadczeniu, wiedzy i pięknemu, ciepłemu i radosnemu sercu można w pełni zaufać, głęboko się rozluźnić, przeżyć cudowną błogość bycia i powrócić do siebie. Uważny, pełen szacunku i uświęcenia dotyk Freyi czerpie z różnych metod, zawiera całe spektrum – od mocnego, punktowego nacisku, przez płynny masaż Lomi Lomi, po najdelikatniejsze muśnięcie, co wspaniale ożywia oraz koi ciało i duszę. Dzięki Freyi można się z powrotem poczuć jak w pełni żywa istota boska – lub raczej przypomnieć, że się nią zawsze było. Bardzo polecam – Tessa Wasa

Freya to cudowny nauczyciel, cudowny człowiek wewnątrz i na zewnątrz – Basia B.

Chcesz poznać inne opinie uczestników warsztatów Freyi? Kliknij tu. 

CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ LUB MASZ DO MNIE PYTANIA - NAPISZ!