ArchivesShakti

Kobieta Magiczna #1: INICJACJA

Kobieta Magiczna – program  Shakti Power (online)  

W ramach zakupu promocyjnego otrzymujesz dostęp do 1 z 5 masterklas w ramach kursu Kobieta Magiczna

To zaproszenie dla wszystkich kobiet, które czują wezwanie do obudzenia swojej prawdziwej Mocy i Piękna, z Gracją i Odwagą. Ta odrodzona Pamięć zrodzi harmonijny świat. Jest to inicjacja, aby przynieść pokój i połączyć naszą seksualną energię życiową i nasze oddanie Boskości, tutaj i teraz. To krok naprzód w kierunku rewolucji, tak potrzebnej w naszych pędzących czasach. Wszystko zaczyna się od wewnątrz! Inwolucja do prawdziwej rewolucji!

W tym module programu Shakti Power zajmiemy się magią manifestacji. Będzie to czas byś mogła się skupić na swoich pragnieniach, naprawdę je odkryjesz! Najgłębsze pragnienia, głęboko skrywane, zabawne a także najbardziej seksowne i odważne pragnienia.

Będziesz mieć okazję przypomnieć sobie magię swojego wewnętrznego dziecka, radość z zaangażowania się w proces tworzenia, siebie i swojego życia zintegrowanego z otoczeniem z którym możesz współtworzyć. Manifestacja daje również możliwość nawiązania kontaktu z prawdziwą mocą i darem swojej seksualnej energii. Odkryjesz sposoby na to jak możesz wykorzystać swoją przyjemność i siłę życia, swoją erotyczną naturę, aby zamanifestować życie swoich marzeń. Magia Manifestacji pozwala krok po kroku bawić się rzeczywistością i zająć swoje prawdziwe miejsce jako potężna współtwórczyni życia. Manifestacja nie oznacza, że dostajesz. Wszystko czego zapragniesz. Manifestacja nie oznacza, że nigdy nie spotkasz się z porażką. Manifestacja nie oznacza, że siły ograniczające twoje życie nie działają i nie są prawdziwe. Ale gdy zaczniesz faktycznie angażować się w relacje ze swoją rzeczywistością i im bardziej skoncentrujesz się na swoich marzeniach, pragnieniach, intencjach, tym bardziej zasilisz się stanami energii o wysokich wibracjach, co przybliży Cię do tego co dla Ciebie ważne.

Tematy nad którymi będziesz chciała się skupić zależą totalnie od Ciebie mogą zawierać się w obszarach zdrowia, kariery, rodziny i relacji, obfitości, odnalezienia sensu w życiu…

Ale zachęcę Cię również do zbadania innych aspektów manifestacji, takich jak:

  • Jak chcesz się czuć?
  • Jak jaka chcesz być seksualnie?
  • Jak się chcesz wyrażać
  • Jak manifestować różne swoja tożsamości.
  • Jak zamanifestować swoją boską naturę manifestacją lub swoją niegrzeczną

Obudź Magiczną Kobietę, którą już jesteś.

Więcej informacji o programie Shakti Power znajdziesz tutaj: PROGRAM SHAKTI POWER

W ramach zakupu promocyjnego otrzymujesz dostęp do 1 z 5 masterklas w ramach kursu Kobieta Magiczna

Moduł 1 – Inicjacja 
Aktywacja magicznego potencjału. Wejście w tajemnicę. Zaufanie. Jak odróżnić głębokie pragnienie
duszy od pragnień z umysłu. Czy Prawo Przyciągania działa? Jak wejść w stan sprzyjający Magii
Manifestacji? Podstawowe narzędzia, Magia oddechu. Praktyka medytacji.

 

Pozostałe masterklasy dostępne w pełnym kursie Kobieta Magiczna

Moduł 2 – Oczyszczanie
Co nas ogranicza? Przekonania i blokady. Uwalnianie energetyczne. które pragnienia są prawdziwie
Twoje a które narzuca otoczenie? Integracja i zasada nie-działania. Aktywacja Kundalini. Praktyka
uwalniania TantraSoma Bodywork.

Moduł 3: Magia przyjemności.
Tworzenie świętej przestrzeni do rytuału.. Zaklęcie Intencji. Yoni – centrum Twojej Mocy.
Przyjemność.. Rytuał samo-miłości. Przyjemność z kryształowym jajeczkiem. Portal 5 zmysłów.

Moduł 4 – Ukonkretnianie
Czego naprawdę pragniesz? Journalling. Mapa marzeń. Lista konkretów. Męska siła manifestacji. Czy
manifestacja zawsze działa? Sztuka aktywnej wizualizacji.

Moduł 5 – Magia
Otwarcie Portalu Magii Manifestacji. Rytuał otwarcia. Złota Korona ochrony i Kolumna świadomości.
Oddech ognia, podnoszenie energii. Aktywacja energii Kundalini. Ucieleśniona wizualizacja. Rytuał
Magii przyjemności.

_____________________________________________________________________________

Freya Wolna

S.ex&Life coach, trenerka z ponad 20 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, certyfikowana nauczycielka Masażu Tantry i Masażu Tantrycznego. Prowadzi profesjonalną praktykę pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych, seksualności, komunikacji intymnej poprzez warsztaty, sesje indywidualne oraz coaching. Prowadzi autorskie imprezy taneczne ECSTATIC CACAO podczas których miksuje kultowe taneczne rytmy prowadząc uczestników w głęboką podróż do odkrywania siebie. Prowadzi autorskie warsztaty Sztuki Intymności dla par, warsztaty Orgazmiczna Moc dla kobiet oraz Master Lover dla mężczyzn. Od 8 lat prowadzi jedyny w Polsce profesjonalny certyfikowany roczny trening Masażu Tantrycznego autoryzowany przez The Paths of Transformation (John Hawken, UK), warsztaty Tantry dla kobiet w ramach szkoły Tantra Woman (Santoshi Amor, Hiszpania), oraz warsztaty Plemiennej Tantry w ramach Art of Love (Shachar Caspi, Izrael).Freya łączy gruntowną wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką szamańską mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę i nauczycielkę z zamiłowaniem do życia i transformacji. Przeszkoliła tysiące osób zarówno jako trenerka w korporacjach oraz jako nauczycielka rozwoju osobistego i Tantry.

Ukończyła certyfikowane kursy Aspex oraz SAR w S.ex Coach University (USA), Trening Tantra Woman, Certified Tantra Massage Teacher oraz kończy Tantra Teacher Training u Johna Hawkena, Poziom 1 i 2 w International School of Temple Arts (ISTA), Treningi Tantry u Johna Hawkena, Kursy uzdrawiania i rozbrajanie seksualności u Susan Rousgard, oraz inne treningi Tantryczne u Andrew Barnes’a i Anandy Sarity, Bruce Lyon’a, Christophera Hareesha Wallisa, Sally Kempton i wielu innych. Przez 3 lata prowadziła Międzynarodowy Festiwal Tantry w Nowym Kawkowie. Ukończyła studia zarządzania na University of Toronto w Kanadzie, a także posiada tytuł MBA w dziedzinie zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Koźmińskiego. W 2017 r ukończyła 2 letnie studium Psychologii zorientowanej na Proces.

Równolegle warsztaty dla mężczyzn poprowadzi Tom de Winter. Sprawdź informacje TUTAJ