REFERENCJE

Co udało się osiągnąć

Przeczytaj, co mówią o mnie moi Klienci.

KASIA

“Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą o czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności. Polecam! W ciepłej wręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Dziękuję z głębi serca.”

PAWEŁ N.

“Cudny warsztat! Freya pomaga uwolnić i uświadomić sobie nie tylko emocje, które lubimy ale też te, nieprzyjemne, przełamać się nie tylko w miłości do siebie i świata, również w wyznaczaniu granic, asertywności i pewności siebie. Głęboki, przemyślany warsztat, uwalniający, dający radość i świeże spojrzenie na siebie, relacje, świat. Dziękuję.”

AGNI

“Freya is great tantric teacher who can build deep and safe atmosphere during her workshops and massage sessions. She opened my eyes for tantra and during her workshop I’ve met my beloved partner for life Im very grateful to meet her on my path. Thank you Dear Freya and all the best! Yours, Agni.”

ANDRZEJ

“Uważność, łatwość tłumaczenia, wiedza połączona z doświadczeniem, pewność, spokój, umiejętność motywowania, otwartość na pytania, na wątpliwości ucznia – wszystko to było najwyższej klasy, profesjonalnie a jednocześnie bez niepotrzebnej wyższości.
Sam program szkolenia (I moduł rocznego treningu masażu) jest dla mnie (pomimo już sporej wiedzy i doświadczenia) niezmiernie ciekawy, spójny i daje mi poczucie zbierania w całość wiedzy nie tylko z obszaru samego masaży tantrycznych, ale tantry rozumianej znacznie szerzej.
Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy!”

IZABELA

“Tak ten warsztat i wiele innych u Freya Wolna jest zmieniający moja świadomość , ciało i uwolnilam się od wielu nie potrzebnych już mi spraw które mi nie służą ,znalazłam nowe plemię , które kocham całym sercem Cieszę się, że Jestem też pośród tych wspaniałych ludzi i gorąco polecam Aho!”

ANNA S.

“Freya jest niezwykłą nauczycielką i niesamowitą kobietą ma ogromną wiedzę i warsztat, poprowadzi każdego – czy to zupełnie początkująca osoba, czy już zaawansowana w pracy z ciałem i seksualnością. Freya buduje bezpieczną i ciepłą atmosferę, jest uważna na każda osobę w grupie, dzięki niej wiele się otwiera mam ogromne zaufanie do prowadzenia Freyi i polecam każdemu, parom, singlom, poszukującym swojej ścieżki i samopoznania.”

KAMILA B.

“Freya to piękna dusza, kobieta i nauczyciel. . W wyjątkowy sposób dzieli się swoja wiedzą. Jest otwarta, budzi zaufanie , kobieta w przepływie Promieniuję miłą ciepła energia która daje poczucie bezpieczeństwa. Podczas warsztatów wie kiedy odpuścić a kiedy dołożyć do ognia . Bardzo dobrze porusza się w tej przestrzeni. Mam nadzieje spotkać ją jeszcze wiele razy!”

KINGA

“Freya, dziękuje za przestrzeń, w której dzieliłaś się swoimi doświadczeniami, uśmiechem i łzami. Spotkania z Tobą w przestrzeni miłości i prawdy są zawsze wyjątkowe. Tulę mocno do serca.”

KASIA M.

“Jesteś blisko mego serca. Twoja wiedza tantryczna i sposób w jaki mi ją przekazujesz powoduje, że jestem na tej ścieżce. Mam wiele wdzięczności za każdy Twój warsztat za Twoją pełną obecność i wsparcie. Kocham Cię piękna Bogini.”

OLA A.

“Freya uczy kobiety jak cieszyć się swoją kobiecością. Pary jak smakować miłość. Dojrzałych uczy, jak cieszyć się z małych, cudownych chwil. Tych co potrzebują, przeprowadza przez trudności ze skupieniem i miłością. Zaprasza w piękną podróż, po której już nic nie będzie takie same. A wszystko to robi z ciepłem, bezpiecznie i poczuciem humoru.”

TESSA W.

“Freya ma dar. Dzięki jej doświadczeniu, wiedzy i pięknemu, ciepłemu i radosnemu sercu można w pełni zaufać, głęboko się rozluźnić, przeżyć cudowną błogość bycia i powrócić do siebie. Uważny, pełen szacunku i uświęcenia dotyk Freyi czerpie z różnych metod, zawiera całe spektrum – od mocnego, punktowego nacisku, przez płynny masaż Lomi Lomi, po najdelikatniejsze muśnięcie, co wspaniale ożywia oraz koi ciało i duszę. Dzięki Freyi można się spowrotem poczuć jak w pełni żywa istota boska – lub raczej przypomnieć, że się nią zawsze było. Bardzo polecam.”

EDYTA K.

“Byłam na Przebudzeniu Mocy nie wiedząc czego się spodziewać – była moc, była radość, były wzruszenia – przede wszystkim przeżywanie. Zobaczyłam jak chcę przeżywać, co odblokować – poruszający czas. Gorąco polecam!”

ALEKSANDER SI.

“Jestem w tantrze już 3,5 roku i zacząłem u Freyi od Rocznego Treningu Masażu Tantrycznego. I cały czas wracam na kolejne warsztaty, bo cały czas czuję, że mogę się od niej dużo nauczyć. Ufam jej prowadzeniu, dużo się we mnie otwiera, czy to wrażliwość serca, czy tak jak teraz na Dark Erosie, miejsca mocy. Za każdym razem czuję, że Freya jest cudownym przewodniczką. Dziękuję!”

ALINA

“Wyjątkowy warsztat. Duża dawka wiedzy, poznałam bliżej siebie i swojego partnera. Podczas warsztatu czułam się zaopiekowana i bezpiecznie. Ogromna miłość i wdzięczność.”

BARBARA B.

“Roczny trening masażu tantrycznego jest czymś znaacznie większym niż techniki. Na tym kursie nauczyłam się nie tylko masować ale przede wszystkim dostałam instrukcje obsługi własnego ciała, moich granic, i  potrzeb. Prowadzenie w tantrę przez Freyę jest najcudowniejsze jakie może być, robi to z wrodzoną sobie łagodnością i mądrością. Dziękuję że mogę Ci asystować, i uczyć się od Ciebie. Kocham Cię.”

NORBERT P.

“Polecam roczny trening masażu tantrycznego u Frei. To nie tylko poznanie technik masażu ale i pięknych ceremonii, medytacji oraz ciekawych ludzi. To przygoda w głąb siebie z dużą dawką emocji.”

KATARZYNA G.

“Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą o czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności dzielenia się tym z druga osobą. Polecam każdemu kto choć trochę chce poprawić relacje ze sobą i otaczającym światem. W cieplej w ręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Dziękuję z głębi serca.”

RADEK M.

“Do tej pory chodziłem na warsztat praktycznie wyłącznie tylko do męskich nauczycieli. Tą samą tendencje mialem również w słuchaniu wykładów czy chciałam im życie nauk różnych Mistrzów duchowych czy nauczycieli. Muszę przyznać że byłem zamknięty na podążanie za kobietami a szczególnie za kobietami nauczycielkami. Wiecie szkolne wzorce, nauczycielki bez polotu i tym podobne. Więc kiedy pojechałem na pierwszy modul rocznego kursu masażu prowadzonego przez Freye miałem dużo wątpliwości, pomimo ze Freyę poznałem dużo wcześniej.
Właściwie była pierwszą osobą którą poznałem podczas moich pierwszych warsztatów tantry.
Cała sala pełna ludzi, praktycznie wszyscy dobrali się już w pary, a ja stałem pod ścianą zżerany przez własne nerwy i blokady. Rozglądałem się mając nadzieję, że ktoś pozostał.
I nagle zobaczyłem rudowłosą kobietę od której aż biła pasja i radość.
Serce mocniej mi zabiło i ogarnęło mnie jeszcze wieksze przerażenie. I wtedy spojrzała na mnie uśmiechnęła się i kiwnęła palcem w geście zaproszenia.
Ahh te Dakinie zawsze dobrze wyczują
Dzięki niej zrobilem pierwsze kilkanaście kroków na tej wspaniałej ścieżce.
W każdym razie Freya bardzo szybko rozwiała moje wątpliwości co do prowadzenia kursu.
Lekkość, obecność, luz i niesamowita kobieca moc z jaką prowadzi warsztaty za każdym razem wprowadzają mnie w zachwyt i pozytywnie zaskakują.
Jej po prostu chce się słuchać, przebywać w jej polu energii i razem z Nią kroczyć tą wspaniałą ścieżką.
Wiem, że przed Nią nic się nie ukryje. I to jest jedna z najwspanialszych jakości jaką może posiąść nauczyciel. Profesjonalizm, multidyscyplinarne doswiadczenie a przede wszystkim wyczucie i potęga miłości za Każdym razem mnie w Niej fascynuje.
Freya nie zmusza – zachęca.
Nie karci – wskazuje jak kochająca Matka, która chce dla Ciebie jak najlepiej.
Przy niej nie czuje przymusu – wiec z wielką chęcią wchodzę w doświadczenia, wiedząc, że moja indywidualność i świadomość tego co dla mnie dobre jest w pełni szanowana i akceptowana.
Dzięki Freyi nie tylko moje życie uległo totalnej tranaformacji, na praktycznie każdym poziomie.
Nie tylko doznałem cudownych uzdrowień, zdobyłem masę pięknych doświadczeń, które do tej pory jarzą się w pamięci jasnym blaskiem.
Nie tylko doświadczyłem dziesiątki razy swojego Jestestwa.
Otworzyłem się też mocno na inne nauczycielki, których moc, intuicja i głęboka miłość poruszają mnie raz za razem.
Tak naprawdę to co piszę tutaj to tylko malutki ułamek. Mógłbym napisać cała książkę a to i tak było by za mało.
Słowa nie wystarczą by oddać niesamowitą wdzięcznośc jaką czuję wobec Wszechświata, że przeplata nasze ścieżki, jak i wobec samej Freyi, która jest najwspanialszą nauczycielką ze wszystkich nauczycieli z jakimi dane mi było do tej pory współtworzyć doświadczenia wspólnej nauki.
Ale Freya to nie tylko nauczycielka. Jest świetną przyjaciółką, która zawsze gdy potrzeba służy radą i wsparciem. Czasem matka, czasem siostrą, czasem muzą i inspiracją. A przede wszystkim Freya jest kobietą. Prawdziwą, autentyczną.
Dziękuję Freya.”

PAWEŁ O.

“Freyę znam od prawie 2 lat. Byłem na wielu warsztatach tantrycznych, które ona prowadziła bądź współprowadziła. Miałem z nią też sesje indywidualne.
Freya to dla mnie osoba bardzo pozytywna, empatyczna, rozumiejąca, o wielkim sercu. Oczywiście to dla mnie też wielki guru w obszarze tantry.
Wszystkie warsztaty z Freyą miały dla mnie ogromną wartość. Pozwoliły mi zacząć poznawać tantrę, czyli otworzyć oczy na wiele rzeczy, o których nigdy wcześniej nie myślałem, nie wiedziałem. Przeżyć dużo nowych dla mnie doświadczeń, dowiedzieć się wspaniałych rzeczy o sobie samym, zacząć żyć coraz lepszym, bardziej szczęśliwym życiem. To czego Freya nauczała oraz sposób w jaki to robiła zawsze bardzo sobie ceniłem. Mam takie odczucie, że za każdym razem trafiałem na warsztat, który w danej chwili mojego życia był mi potrzebny i miał odegrać jakąś istotną rolę.
Dużo się od Freyi nauczyłem i wciąż uczę. Z każdego warsztatu, spotkania wynosiłem coś dla siebie, dla relacji, uczyłem się nowego, innego postrzegania życia i świata. Jestem jej szczerze za to wdzięczny.
Szanuję bardzo mocno Freyę jako nauczycielkę tantry, ale też jako niezwykłą kobietę. Cenię jej szczery uśmiech, pozytywną energię, mądre słowo, niezwykłą moc kobiecą, otwartość i zrozumienie dla drugiej osoby. Podziwiam ją za jej głęboką znajomość ścieżki tantrycznej i za sposób w jaki przekazuje i rozprzestrzenia swoją wiedzę na temat tantry. Ona bardzo chce – i tego właśnie naucza – żeby ludzie dookoła mogli żyć pełnią swojego życia, w radości i obfitości – tak jak on sama żyje.
Gorąca polecam wszystkie warsztaty prowadzone przez Freyę.”

JAGODA

“Freya – piękna wiedźma
Freya jest ważną i znaczącą osobą w moim życiu. Ma ogromną wiedzę bezpośrednio, z pierwszej ręki zaczerpniętą od bardzo wielu nauczycieli. Zna wiele podejść i ma bardzo bogaty warsztat pracy. Ma wiedzę, zna ćwiczenia, ma pomysły na nowe ćwiczenia, z których korzysta prowadząc teraz własne warsztaty i szkolenia. Z przyjemnością patrzę jak potrafi dzielić się sobą, jak odważnie prowadzi uczestników przez meandry własnych ciał i umysłów. Freya pięknie potrafi się dzielić, dużo daje, nie jest skąpa ani drobiazgowa, angażuje się w pełni. Potrafi dać więcej niż można się spodziewać.
Freya jest jedną z niewielu osób, z którą udało nam się pomyślnie przebrnąć przez poważny konflikt – nasza relacja przetrwała i stała się bogatsza. Co świadczy o tym, iż Freya swoją wiedzę i doświadczenie potrafi zastosować też do siebie i sama jest dowodem na prawdziwość i skuteczność tego czego naucza. Mam poczucie, iż Freya jest na właściwej ścieżce, robi to do czego się urodziła. Oprócz wiedzy i doświadczenia ma cenne umiejętności; umiejętność dzielenia się sobą, dawania, opiekowania się uczestnikami nawet w dużych grupach, zawsze bardzo zaangażowana w to co robi. Wiele możesz od niej otrzymać, wiele możesz się od niej nauczyć. Warto ją poznać może to będzie nawet przełom w twoim życiu.
Przyjdź i sam/a się przekonaj.”

AGNIESZKA PG.

“Odkąd zaczęłam interesować się tantrą i masażami tantrycznymi przeszukałam internet przeczytałam naprawdę dużo informacji dotyczących osób prowadzących warsztaty, spotkania, szkolenia…
W pewnym momencie trafiłam na warsztaty prowadzone przez Freyę i przestałam szukać dalej.
Zapisałam się na warsztaty prowadzone przez Freyę i spotkałam tam osobę będącą wspaniałym trenerem i przewodnikiem w tajnikach tantry.
Nie ma drugiego, polskiego odpowiednika Freyi, dodatkowo kilka osób które pomagają jej w organizowaniu warsztatów jest bardzo starannie dobieranych, co w w ujęciu całościowym oznacza bardzo profesjonalne podejście do szkoleń i klientów.
Dziękuję Ci Freyu za to że prowadzisz szkolenia, webinary i spotkania na żywo w tej bardzo trudnej sytuacji.”

KATARZYNA N.

“Decyzję o pierwszym masażu podjęłam, bo chciałam lepiej poznać swoją seksualnością. Miałam sporo obaw związanych z sesją. Szybko zniknęły, gdy poczułam szacunek Freyi do mnie (mojego ciała, moich granic, potrzeb, emocji, trudności, mojej mądrości i moich zasobów). Byłam kilka razy. Przed każdym masażem wsłuchiwałam się w siebie i poszukiwałam swoich potrzeb, o których mówiłam. Oczywiście zdarzało się, że w trakcie pojawiały się inne. Uczyłam się je rozpoznawać i komunikować. Odczucia płynące z dotyku kierowały moją uwagę na ciało, które stopniowo się rozluźniało. Zaczynałam podróż po różnych obszarach siebie (nie tylko fizycznych) i akceptowania ich. Trudno zaplanować tą podróż, ale zawsze mogłam podjąć świadomą decyzję, czy w danym momencie chcę iść dalej. Niezależnie od tego jaka ona była, starałam się przyjmować część siebie, która się pokazała i być świadoma jej istnienia.
Uważam, że masaże u Freyi były jednym z czynników moich pozytywnych zmian w życiu Polecam.”