Polecani masażyści

Podczas 8 lat prowadzenia Profesjonalnego Kursu Masażu Tantrycznego w Polsce wyszkoliłam kilkaset osób. Wiele z nich weszło na ścieżkę zawodową i realizują swój potencjał pracując z ciałem i energią, wykorzystując przekazaną praktykę i nauki w swoim codziennym życiu.

Absolwenci kursu są członkami społeczności i rozwijają swoje umiejętności zawodowe.

W tej grupie są wyjątkowe osoby, które po ukończeniu kursu w mojej TantraSoma Academy podjęły się uzyskania Certyfikatu Profesjonalnego Praktyka Masażu Tantrycznego i są pod moją stałą superwizją.

Jeśli szukasz doświadczonego i rekomendowanego przeze mnie masażysty tantrycznego / masażystki tantrycznej, chcesz spróbować tych praktyk przed dołączeniem na warsztaty lub przyjąć sesję terapeutycznego masażu tantrycznego w ramach swojego rozwoju – sprawdź listę polecanych przeze mnie Absolwentów TantraSoma Academy© by Freya!

Warszawa

BLESSI - Patrycja

Jestem Twoją przewodniczką na drodze do samopoznania gdzie praca z ciałem opiera się na akceptacji, szacunku, zrozumieniu i świadomym oddechu. Moja wiedza sięga różnych źródeł u międzynarodowych nauczycieli, min.: Freya Wolna, John Hawken, Anand Rudra, Dr. Dispenza, Dr. Demartini, Kamila Rowińska, Maya Ori.

Swoje wsparcie kieruje do osób indywidualnych i Par, pragnących głębszego porozumienia i spełnienia na wyższym niż fizyczny poziomie.

Co oferuję:

  • Sesje Terapeutyczne pracy z ciałem i energią dla Kobiet i Mężczyzn;
  • Tantryczne mapowanie i rozbrajanie intymnych części ciała;
  • Tantra Kriya Yoga – praktyki przebudzenia energii w ciele;
  • Terapię masażu łona „Powrót do łona” – Nowo Narodzenie;
  • Masaż relaksujący i pobudzający energię w ciele;
  • Warsztaty Tantryczne dla Singli i Par.

Jestem dla Ciebie w otwartości – Warszawa / Wrocław