INFORMACJE DLA MEDIÓW

Chcesz podnieść wibracje i zainspirować swoich pracowników lub klientów? Dobra energia, radość i witalność w zespole prowadzi do lepszej atmosfery w pracy, budowania zaufania i odnoszenia większych sukcesów. Skontaktuj się z nami w sprawie rezerwacji terminu.

Freya prowadzi pasjonujące wykłady i warsztaty, które głęboko zmieniają nastawienie do życia. Posiada bogate doświadczenie jako mówca na konferencjach, a także sceniczne, teatralne i szkoleniowe. Ukończyła University of Toronto, posiada tytuł MBA, oraz certyfikat management coacha. Przez ostanie 10 lat wspiera klientów w dziedzinie TANTRA&Sex Coachingu. Prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty dla osób indywidualnych i par w zakresie pracy z ciałem, seksualnością, podnoszenia energii życiowej i odkrywania duchowej ścieżki.

Specjalizuje się w tematach: mindfulness, medytacja,  Tantra Yoga, women empowerment, personal development, a także w dziedzinie budowania pewności siebie, motywacji, empatycznej komunikacji, zmiany ograniczających przekonań i nawyków oraz kreowania mindsetu sukcesu. Pasjonatka konceptu Energy&Consciousnes, czyli świadomego zarządzania swoją energią dla uzyskania harmonii i pasji w życiu. 

Prowadzi wykłady i warsztaty na temat zwiększania poziomu swojej energii dla zdrowia, lepszej komunikacji i pogłębienia wszystkich relacji, w tym biznesowych.

FREYA WOLNA

Tantric Love Coach, trenerka z ponad 18-letnim doświadczeniem, Certyfikowana nauczycielka Tantry i Masażu Tantrycznego w Szkole The Paths of Transformation (TPOT), Certyfikowana Trenerka Medytacji OSHO, Certyfikowana Terapeutka Masażu Tantrycznego.

 Freya to pełna życia, charyzmatyczna facylitatorka z pasją do rozwoju i transformacji. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe w międzynarodowej korporacji oraz praca edukacyjno-teatralna w Teatrze Praktycznym, dało jej gruntowne podstawy do prowadzenia  dużych grup, profesjonalnego podejścia i etycznego nauczania. Podobnie jak Tantra, Freya tka swoją wyjątkową mieszankę doświadczeń życiowych i szkoleniowych, pasji do aktorstwa i teatru, pracy z ciałem i oddechem, głębokiej szamańskiej mądrości z tantryczną sztuką transformacji poprzez ciało. Jej intuicja, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby uczestników, wrażliwość na ich trudności i traumy stwarza unikalną przestrzeń do odkrywania i głębokiego wchodzenia w głąb siebie. Podczas swoich warsztatów Freya słucha uważnie nie tylko słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób jak i całej grupy. Wykorzystując Bioenergetykę, Psychologię Procesu i pracę z ciałem towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach i olśnieniach, podtrzymując w smutku i radości subtelnie prowadzi do odkrywania przez nich ich własnej prawdy. Zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych i zbiorowych potrzeb uczestników. Jej silna osobowość, intuicyjne podejście oraz charyzmatyczny głos sprawiają, że jej treningi są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.

Freya prowadzi szkolenia transformacyjne, wzmacniając uczestników w obszarach tantrycznej seksualności i związków, mając na celu rozwinięcie ich pełnego potencjału. Od 2017 roku prowadzi roczne treningi Tantry, Masażu tantrycznego oraz Dark Eros Intensive w Szkole TPOT Johna Hawkena. Prowadzi również Warsztaty Tantry dla Kobiet i warsztaty Szamańskiej Świętej Seksualności. Jest oddana pracy ze starożytną medycyną kakao, tworząc eventy Ecstatic Cacao , gdzie tworzy unikalne przestrzenie medytacji i tańca przy niezwykłej muzyce, którą z kunsztem i pasją miksuje podczas imprez.  Silna obecność, integralność i kobiece kochające serce Freyi tworzą bezpieczną przestrzeń do transformacji i rozwoju.

Przygotowanie merytoryczne Freyi obejmuje: certyfikowane kursy Aspex i SAR na Sex Coach University (USA), Tantra Woman Training (HISZPANIA), Certyfikowany Trening Masażu Tantrycznego, 2 letni Certyfikowany Trening Nauczycielski Tantry z Johnem Hawkenem, ISTA level 1 i 2 w International School of Temple Arts,  uzdrawianie i rozbrajanie seksualności Susan Rousgard oraz inne szkolenia tantryczne prowadzone przez Davida Deidę, Andrew Barnesa, Anandę Saritę, Bruce Lyona, Christophera Hareesha Wallisa, Shakti Malan, Sally Kempton i innych.

Ukończyła zarządzanie na University of Toronto w Kanadzie, a także posiada tytuł MBA w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego oraz certyfikat management Coacha. W 2017 roku ukończyła 2-letnie szkolenie z Psychologii Zorientowanej na Proces.

W „poprzednim życiu” regionalna menedżerka Learning Solutions w jednej z największych międzynarodowych korporacji IT.

Prywatnie: spełniona w życiu, miłości i pracy.