FREYA WOLNA

Life&Sex Coach, Trenerka Tantry, masażu tantrycznego, rozwoju osobistego i duchowego.

Pragnę pomóc Ci otworzyć się na przyjemność seksualnego i duchowego przebudzenia, abyś mógł /mogła stawić czoła każdemu wyzwaniu, znaleźć głęboki cel i żyć w pełni swego potencjału z otwartym sercem i radością.

ENERGIA I ŚWIADOMOŚĆ

Zapraszam Cię do odkrywania mocy energii i świadomości.

Jestem przewodniczką, coachem i uzdrowicielką, która łączy Wschód z Zachodem oraz narzędzia naukowe i duchowe. W mojej pracy wykorzystuję starożytną wiedzę tantryczną, coaching, praktyki szamańskie, medytacje, oddech, jogę, bodywork, taniec, NVC, dramę, elementy terapii zorientowanej na proces i wiele innych narzędzi, które zebrałam przez ponad 20 lat praktyki. Równocześnie jestem konkretna, dobieram sprawdzone narzędzia, które pomagają uspokoić rozbiegany umysł, otworzyć serce i przyspieszyć seksualne i duchowe przebudzenie. Dzisiaj jestem spełniona w miłości, życiu i pracy. Jeżeli zechcesz, chętnie się z Tobą podzielę moją wiedzą i doświadczeniem, które zebrałam przez lata poszukiwań. Moim celem jest, by z moją pomocą Tobie zabrało to znacznie mniej czasu.

- O MNIE -

- TANTRA -

TANTRA

Droga transformacji ciała i duszy.

Tantra stała się dla mnie ścieżką życia od momentu, gdy zetknęłam się z nią w Centrum OSHO w Indiach prawie 20 lat temu. Przeszkoliłam już setki osób podczas moich autorskich warsztatów i rocznych treningów Tantry i masażu tantrycznego. 
Ukończyłam 2 letni trening nauczycielski w The Paths of Transformation (J Hawken), gdzie zaliczyłam ponad 1000 godzin warsztatów.  Ukończyłam intensywne warsztaty ISTA poziom 1 i 2 w International School of Temple Arts,  uczyłam się u czołowych nauczycieli Tantry zachodniej, wśród których znaleźli się między innymi: Santoshi Amor, Shachar Caspi, Ma Ananda Sarita, Bruce Lyon, Andrew Barnes, Matt Schwenk, Susanne Roursgaard i inni. Dzisiaj, po latach nauki, z wieloma z nich współpracuję, ucząc w międzynarodowych szkołach Tantry: The Paths of Transformation (UK), Tantra Woman (Hiszpania) oraz Art of Love (Izrael).  
Obecnie studiuję i praktykuję starożytną Shivaistyczną niedualistyczną Tantrę u Sally Kempton oraz Christophera D. Wallis’a. 

Więcej informacji na temat Tantry znajdziesz na moim blogu (link)

Pragniesz głębszego połączenia ze swoim ciałem, seksem i duszą, ale nie wiesz jak tego dokonać?

BODY WORK

Holistyczna praca z ciałem.

Ciało nie kłamie i jest podstawowym wskaźnikiem tego, gdzie jesteśmy na swojej ścieżce rozwoju. W swojej praktyce skupiam się na uwalnianiu blokad i napięć, przywracając naturalny przepływ energii w ciele. Stosowane przeze mnie metody obejmują masaż tantryczny, masaż powięziowy, masaże stymulujące i relaksujące. Prowadzę praktykę sex coachingu i uzdrawiania relacji intymnych.  
Pracę z ciałem rozpoczęłam w 2001 roku, uczestnicząc w programach holistycznego oczyszczania ciała, integracji oddechem i rebirthingu w Inspirational Seminars International.  
Ukończyłam Roczny Trening Bioenergetyki według Reicha, Roczny Certyfikowany Trening Masażu Tantrycznego w Szkole Paths of Transformation, kurs uzdrawiania seksualnego u Susanne Roursgaard, a także kurs masażu hawajskiego Lomi Lomi. Nadal się rozwijam, studiując masaże powięziowe według Metod MBR i MAS.  
Od 2017 r prowadzę jedyny w Polsce Profesjonalny Trening Masażu Tantrycznego certyfikowany przez międzynarodowe organizacje: The Paths of Transformation oraz ASIS (The Association of Somatic and Integrative Sexologists). Jestem członkinią Zarządu ASIS.  

Więcej informacji na temat bodywork znajdziesz na moim blogu (Link)

- BODY WORK -

- JOGA I MEDYTACJA -

JOGA I MEDYTACJA

Uwielbiam medytacje. Spotykać się z najważniejszą osobą w moim życiu – sobą samą.

Od ponad 20 lat ćwiczę Jogę i medytuję. Praktykę Jogi poznałam podczas studiów na University of Toronto w 1992 roku, później przez wiele lat praktykowałam Ashtangę Yogę. Drogę medytacji rozpoczęłam kursem Metody Silvy w 1991 roku, a medytacje OSHO w ośrodku medytacyjnym w Pune w 2004 roku, gdzie później zdobyłam certyfikat nauczycielski. Tam też zetknęłam się z Tantrą. Uwielbiam również medytację Vipassana, która otworzyła mnie na duchowe stany ekstatyczne. Praktykuję też mindfulness i medytacje według Vignana Bhairava Tantra.

KOMUNIKACJA BEZ PRZEMOCY

Wierząc, że większość problemów społecznych wynika z nieumiejętnej komunikacji, od pierwszego spotkania z Marshallem Rosenbergiem w 2001 roku praktykuję porozumiewanie bez przemocy, a także uczę tego innych podczas szkoleń. Bazując na swoich doświadczeniach biznesowych, teatralnych i tantrycznych, stworzyłam unikalną mieszankę nauczania opartego na doświadczeniu, które pozwala uczestnikom na szybką, przyjemną oraz skuteczną naukę.

- KOMUNIKACJA BEZ PRZEMOCY -

- TERAPIA I COACHING -

TERAPIA I COACHING

Podczas wieloletniej pracy w korporacji prowadziłam praktykę coachingową. Odbyłam również wiele treningów coachingowych, uzyskując certyfikat Coacha. Po odejściu z pracy etatowej rozpoczęłam praktykę Life Coachingu, w której integruję różne ścieżki rozwoju, w tym Psychologię Zorientowaną na Proces (POP), która jest wielokulturową, wielopoziomową praktyką pracy ze świadomością. Oferuję interdyscyplinarne podejście wspierające moich klientów w motywowaniu siebie.

MOJA SZAMAŃSKA ŚCIEŻKA

Poszukując swoich duchowych korzeni, wkroczyłam na ścieżkę odkrywania sekretów szamańskich.  W mojej pracy korzystam z tej skarbnicy wiedzy naszych przodków podczas warsztatów i Ceremonii Ecstatic Cacao, które prowadzę w całej Polsce.
Moja pierwszą przewodniczką duchową była Starhawk, celtycka wiedźma, pisarka, feministka i eko-aktywistka. Uczyła mnie szamańskich rytuałów i uzdrawiania, kontaktu i komunikacji z naturą. Pobierałam nauki u szamanów z Amazonii w tradycjach Orła i Kondora, które pogłębiły moją wiedzę na temat świata przyrody, energii, duchowości oraz roślin uzdrawiających.  
Ukończyłam roczny trening Szamańskiej Ścieżki w The Paths of Transformation według tradycji rdzennych ludów mieszanej krwi (Metysów) Twisted Hairs.

- MOJA SZAMAŃSKA ŚCIEŻKA -

- UDANE RELACJE -

UDANE RELACJE

To fundament spełnionego życia.

Każdego tygodnia wspieram kobiety, mężczyzn i pary w odnajdywaniu siebie, oswojeniu się ze swoją seksualnością i wydobyciu prawdziwego potencjału drzemiącego w nich samych. Dzięki tantrze, pracy z ciałem, medytacji i praktykom duchowym możemy zobaczyć siebie inaczej, porozumieć się pełniej, odkryć siebie na nowo i rozpalić iskrę miłości, poznając wymiary seksu  o jakich się nam nawet nie śniło.
Ukończyłam dwuletnie studium Psychologii Zorientowanej na Proces (POP), kursy z zakresu porozumiewania bez przemocy (NVC), a także przeszłam wiele szkoleń coachingowych podczas swojej pracy szkoleniowej, od tego czasu praktykuję też coaching z klientami.  

Skorzystaj z moich bezpłatnych materiałów, które zajdziesz na moim blogu. Weź udział w darmowym winiarze lub pobierz poradnik PDF. 
A jeżeli chcesz wejść w temat naprawdę i uzyskać najlepsze efekty… 
spotkajmy się na żywo na sesji lub w trakcie jednego z moich wydarzeń.

MOJA HISTORIA

Dzisiaj mogę o sobie powiedzieć, że realizuję swoje marzenia. Podróżuję po świecie z ukochanym, zdobywam wiedzę i wspieram innych w rozwoju. 

Zanim to się stało, musiałam sama przejść długą drogę oczarowań i rozczarowań, wysokich lotów i głębokich upadków, wielu ścieżek i nauczycieli, by w końcu trafić na to, co mogę nazwać moją drogą.

- MOJA HISTORIA -

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.