FAQ

Skąd mam wiedzieć, czy Tantra jest dla mnie i jak mogę z niej skorzystać?

Dla osób, które naprawdę pragną zajrzeć głęboko w siebie, Tantra jest ścieżką otwartą dla każdego, a nie tylko dla świadomych praktyk seksualnych. Może pozwolić im stać się bardziej kompletnymi, współczującymi, radosnymi i ekstatycznymi w sobie, a ich związki z innymi są odpowiednio wzbogacone.

Tantra to ścieżka świętej miłości – skupienia się na Jaźni i jej wewnętrznej podróży w celu uzdrowienia, świadomości, miłości i akceptacji, które ostatecznie doprowadzą do samorealizacji. Na tej ścieżce masz możliwość przebudzenia i uzyskania dostępu do energii witalnej i siły życiowej oraz wzniesienia się na wyższe stany świadomości, aby uwolnić to, co cię powstrzymuje przed życiem w pełni. Uczysz się rozpoznawać swoją prawdziwą esencję i nieograniczoną zdolność pełniejszego doświadczania miłości. Dzięki temu możesz wcielić swoją autentyczną moc w najpełniejszy ludzki potencjał.

Na czym polegają sesje indywidualne?

Wszystkie sesje są prywatne i poufne. Twoja sesja odbywa się zgodnie z ustaleniami i granicami, która zostają uzgodnione na początku sesji, aby zapewnić ci przestrzeń do uzdrowienia i odkrycia siebie w najbardziej wspierający sposób. Podczas sesji będziesz prowadzona/y i wspierany z miłością i szacunkiem na każdym etapie procesu.

Otrzymasz:

  • Nieosądzająac, bezpieczną i wspierającą przestrzeń dla Twojego rozwoju, i wyrażania siebie, swoich, potrzeb i emocji.
  • Wgląd i jasność w obszarze odkrywania siebie i autentyczną ekspresją. Odpowiedzi leżą w Tobie, w twoim ciele, w energii, w ruchu i w bezruchu. W ciszy prowadzonej medytacji, podczas pracy z ciałem i oddechem, łączysz się ze swoim prawdziwym ja i komunikujesz się z najgłębszymi poziomami swojego umysłu i duszy, aby stworzyć zmiany w świadomości, aby zmienić swoje przekonania, myśli, uczucia i zachowanie.
  • Inspirację, wsparcie i praktyczne wskazówki , aby zbadać swoje myśli i wzorce zachowań, zidentyfikować przekonania, które cię powstrzymują, zyskać nową perspektywę i opracować osobisty plan działania.
  • Praktyczne narzędzia do łączenia się i przekształcania relacji ze sobą, innymi i samym życiem. Obejmuje tantryczne zasady, narzędzia i techniki, praktyki pracy z ciałem i masaże, dialog wewnętrzny, coaching, pracę z oddechem, uwalnianie emocji, jogę, ruch, przywracanie równowagi energetycznej, medytację, integrację
    psychologiczną, uzdrawianie wewnętrznego dziecka, pracę z cieniem, manifestację i wiele innych.
  • Prace – wolę nazywać je Przyjemności Domowe – może obejmować praktyki cielesn
    i coachingowe, zapisywanie w dzienniku, medytacje, cykliczne przyjemności
    cielesne, aby pięknie wprowadzić cię w ucieleśnienie i zintegrowanie nowych
    świadomych procesów przebudzenia w twoim ciele i prawdziwe życie tym, czego
    dotykamy podczas sesji.

Jak zorganizowane są sesje?

Możesz podejść do swoich sesji z dwóch punktów widzenia:

  • Po pierwsze, przyjdź na sesję bez oczekiwań i pozwól mi działać jako katalizator i przewodnik po tym, co jest najbardziej gotowe do otwarcia się na twoją naukę w tej chwili. To podejście jest bardzo organiczne i opiera się na podstawowym założeniu, że życie jest twoim nauczycielem, który z chwili na chwilę decyduje o programie nauczania dla twojego rozwoju.
  • Po drugie, bardziej ustrukturyzowane podejście polega na serii sesji, które mogą odbywać się co tydzień lub co dwa tygodnie W kontekście uczenia się Tantry lub poszukiwania uzdrowienia i wskazówek dotyczących wyzwań związanych z twoją seksualnością, związkami i intymnością; lub aby się obudzić, zwiększyć przyjemność, zbadać swój potencjał energii seksualnej lub uzyskać szczegółowe wskazówki w dziedzinie życia.

Jakie są opcje Sesji Indywidualnych?

Sesje indywidualne lub dla par są dostosowane do Twoich potrzeb i specjalnie dla Ciebie. Zwykle trwają 2 godziny i są dostosowane, ale zależności od Twoich potrzeb. Sesje są spersonalizowane „prowadzone” przez Ciebie, tzn dostosowane do tego co się u Ciebie wydarza. Ja podążam za Twoim procesem.
 

Zwykle opracowujemy razem spersonalizowany plan Twojej podróży, zgodny z Twoja intencją, który sięga głęboko, aby doprowadzić Cię do sedna. Doświadczenia zanurzą Cię w pełnej autentyczności twojej ścieżki, do głębi  samopoznania, wyższej świadomości i prawdziwej miłości do siebie.

Istnieje wiele możliwości wsparcia jako dla osób indywidualnych i par. Oto różne opcje:

  • Cotygodniowe/dwutygodniowe/miesięczne 1-2 godzinne sesje
  • Sesja przełomowa 3-4 godziny
  • Prywatne intensywne warsztaty
  • Ekskluzywne warsztaty dla par

Istnieje również możliwość zmiany dowolnego z nich, dodania lub odjęcia lub stworzenia własnego pakietu na zamówienie.

Stwórzmy wspólnie magię!

Co dzieje się podczas typowej sesji indywidualnej?

Pracujemy z tym, co jest w Was na ten moment żywe. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Twoje potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji.

Zbadamy twoje przekonania na temat życia, przetrwania, bezpieczeństwa i mechanizmów obronnych, które wynikają z decyzji podjętych dawno temu i pomogę Ci uświadomić sobie te nieświadome wybory, których dokonała/eś, uwalniając Cię w ten sposób od więzów z przeszłości, otwierając Cię na Twoje Prawdziwe Ja.

Oferuję głębokie wglądy, proste zasady i praktyczne kroki, które należy podjąć w osobistej podróży, aby uwolnić się od trudnych emocji i ograniczających wzorców zachowań, które powodują ból i cierpienie w Twoich wewnętrznych i zewnętrznych relacjach. Te prawdy są istotne dla twojego uzdrowienia i promują samoświadomość, rozwój osobisty, duchowe przebudzenie i trwałą transformację. Odkryjesz w sobie zasoby mocy i swojego podejścia do
spraw życiowych i zmian u innych.

Podczas mojej pracy wykorzystuję narzędzia, które przenoszą cię w miejsce większej świadomości, ponownego łączenia się ze swoim wyższym ja, Źródłem, mądrością, intuicją, prawdą i miłością. Mam sprawdzone sposoby, aby pomóc Ci otworzyć się, rozwikłać, zanurkować głęboko w siebie i odkryć swoją prawdę. W mojej pracy wykorzystuję starożytną duchową wiedzę tantryczną, praktyki szamańskie, medytacje, oddech, Jogę, pracę z ciałem, taniec, NLP, NVC, dramę, sex coaching, elementy terapii zorientowanej na proces i wiele
innych narzędzi, które zebrałam przez ponad 20 lat praktyki.

Podczas sesji zwykle są elementy TantricSoma BodyWork – pracujemy z ciałem, dotykiem, emocjami, oddechem i energią. W zależności od Twoich potrzeb i granic, Twoja nagość jest możliwa, ale nie jest konieczna.

Czy na Twoich sesjach prywatnych będzie nagość?

Każda sesja jest dopasowywana indywidualnie, każdorazowo omawiamy cele sesji i granice Twoje i moje. Kiedy przechodzimy do pracy z ciałem i masaży, zdjęcie odzieży jest mile widziane, ale zawsze opcjonalne. Dotyk na skórze może być bardziej intymny i głęboki, ale tylko wtedy, gdy jest to właściwe dla Ciebie. Ja pozostaję ubrana przez całą sesję. Te sesje są o Tobie, nie o mnie.

Czy podczas sesji indywidualnych będzie kontakt fizyczny?

Tak, o ile jesteś na otwarta/y i czujesz się z tym komfortowo. Nawiążemy kontakt, kiedy będę pracowała z Tobą i twoją energią, ale to tylko moje ręce na twoim ciele. Nasze sesje to przestrzeń, w której możesz pozwolić sobie na poddanie się otrzymywaniu.

Czy mogę zaangażować się z tobą seksualnie?

Energia seksualna jest mile widziana i celebrowana, gdy pracujemy z twoją „energią siły życiowej”, jednak podobnie jak powyżej, nie ma ze mną żadnego zaangażowania seksualnego, cokolwiek by to nie było. Pamiętaj, te sesje mają na celu skupienie się na Tobie.

Jakie są efekty po sesjach?

Każdy jest inny i doświadczenia będą się różnić. Sesje wyglądają na wiele sposobów dla różnych osób. Pod koniec sesji możesz:

  • Poczuć się zrelaksowana/y, ale także pełen energii
  • Oddychać pełniej i głębiej
  • Uświadomić sobie głębokie chwile „Aha”.
  • Uzyskać nowe spojrzenie na większość wzorców w Twoim życiu
  • Poczuć lekkość dzięki uwolnieniu warstw ograniczeń
  • Odczuwać intensywne emocje i emocjonalne uwolnienie
  • Poczuć otwarcie serca, „miłość od wewnątrz”
  • Poczuć się bardziej komfortowo w swoim ciele
  • Poczuć nowe poczucie spokoju i lekkości, gdy wrócisz odnowiony do swojego życia
Możliwe efekty po wyjściu z sesji.
 

Wiele zależy od Twojej intencji, dlatego warto poświęć trochę czasu w ciągu kilku dni
po sesji aby zauważyć, jak się czujesz w swoim życiu. Jakie jest twoje ogólne
doświadczenie życiowe?
Możliwe efekty:

  • Lepsze relacje partnerskie
  • Lepszy seks
  • Lekkość w pracy w życiu

Co jest możliwe w sesji?

Każda sesja jest wyjątkowa i inna, aby dopasować się do Twojej intencji, przepływu Twojego życia, Twoich zainteresowań i wyzwań. Nasze sesje rozwijają się zarówno pod względem czasu, jak i energii w tempie, które całkowicie cię uhonoruje, bez względu na to, z jakiego punktu startujesz.
 

Podczas sesji indywidualnych pracujemy z ciałem i emocjami związanymi z obawami, problemami i wyzwaniami w sferze ciała, emocji, energii i życia intymnego. Dzięki połączeniu praktyk tantrycznych, pracy z ciałem, elementów terapii zorientowanej na proces, coachingu i nowoczesnej neuronauki moje somatyczne i energetyczne podejście, sięga znacznie głębiej niż tradycyjne doradztwo równocześnie będąc przyjemnym i pozytywnym doświadczeniem.

Podczas sesji tworzymy bezpieczną atmosferę do rozmowy i praktyki wchodzenia w emocje. Budujemy przestrzeń by Twoje ciało odprężyło się i otworzyło na czucie, miękkość, przepływ. Sesja może obejmować uzdrawianie seksualne, uwalnianie miednicy, otwieranie się na przyjemność, namiętność, dzikość, niegrzeczność i głęboko skrywane pragnienia i fantazje.

Czego potrzebuję, aby przygotować się do sesji?

  • Zastanów się nad swoimi potrzebami
  • Wypełnij formularz rejestracyjny, który pomoże nam się przygotować do sesji
  • Przyjdź wypoczęta/y
  • Ubierz się wygodnie lub zabierz ze sobą lekki wygodny strój sportowye, który
    pozwala się zrelaksować i zapewnia pełny zakres ruchów
  • Ntotes i długopis mogą się przydać
  • Prosimy nie spożywać alkoholu ani żadnych środków zmieniających nastrój
  • Lepiej nie używać mocnych zapachów i perfum
  • Przyjdź punktualnie, ale nie za wcześnie
  • Przyjdź z otwartym umysłem i otwartym sercem
  • Poświęć czas, cierpliwość i chęć do samopoznania. Reszta przyjdzie.

Czy jest coś, co muszę zrobić po sesji?

Najlepiej jest się zrelaksować i dobrze wypocząć przez następne 24 godziny po sesji i pić dużo wody. Chociaż może to nie być dla Ciebie oczywiste podczas sesji, twoje ciało wykonało dużo pracy i będzie nadal dokonywać subtelnych zmian przez kilka dni (lub tygodni) po sesji. Możesz czuć się zmęczona/y lub pobudzona/y przez kilka

następnych dni. Każdy jest inny i doświadczenia będą się różnić.
 
Otrzymasz wskazówki, jak praktykować w domu, samodzielnie lub z partnerem, w zależności od sytuacji. Kluczem jest zintegrowanie technik świadomości ze swoim życiem, tak aby stały się one w pełni ucieleśnione, przekształcając wzorce zachowań pomagając Ci w odkrywaniu swojej esencji i głębokiego kochania siebie.
 

Podczas serii sesji kontynuujemy głębszy proces w oparciu o wyniki Twojej praktyki i nowe obszary eksploracji.

Ile sesji będę potrzebować?

Liczba sesji, których będziesz potrzebować, nie może być porównywana z nikim innym, nawet jeśli ma on podobny problem, ponieważ Ty jesteś wyjątkowa/y. Różni ludzie w różny sposób przetwarzają emocje, doznania, uczenie się i terapię. Zwykle zaczniesz odczuwać zmiany już po pierwszej sesji, a przy trzeciej zdecydowanie powinieneś wiedzieć, odczuwać konkretne rezultaty.

Niektóre osoby będą potrzebować tylko dwóch lub trzech sesji, podczas gdy inne mogą potrzebować więcej. Sesje mogą odbywać się w krótkich odstępach czasu lub rozłożone w czasie. Niektórzy klienci widują się ze mną co tydzień, co dwa lub co miesiąc przez rok lub dłużej, aby upewnić się, że transformacja jest w pełni zintegrowana i ucieleśniona w ich życiu. Niektórzy są przyzwyczajeni do oczekiwania natychmiastowych rezultatów i one też są możliwe – patrz na punk powyżej (możliwe efetkty po sesji).
 
Najlepiej omówić to na pierwszej sesji. Zwykle zaleca się przeprowadzenie co najmniej czterech sesji, a najlepsze korzyści można odczuć i zobaczyć po około trzydziestu dniach. Odkryłam, że poprzez prowadzenie i wspieranie ludzi przez kilka miesięcy, korzyści płynące z coachingu stają się głębsze, bardziej ucieleśnione i tworzą solidną podstawę nowego sposobu życia, bycia i relacji z innymi.
 

Dla tych, którzy chcą naprawdę zaangażować się w zmianę i spełnienie, średnio osiem sesji daje najbardziej pożądane rezultaty.

Dlaczego osiem sesji?

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia przeszłych traum lub lęków seksualnych, emocjonalnego, przekształcania gniewu, rozpalania namiętności lub ponownego łączenia się w związkach, długoterminowa zmiana wymaga czasu. Aby ciało mogło przestawić się na nowe sposoby wymaga trochę czasu. Każda sesja indywidualna ma swoją intencję. Często zauważysz zmiany zaraz po sesji. Ale czas między sesjami jest równie ważny, ponieważ

wtedy dokonujesz głębszych zmian i integrujesz je ze swoim ciałem, życiem i systemem energetycznym.
 

W tym czasie eksperymentujesz z nowymi odkryciami, poszerzoną świadomością, budujesz nowe ścieżki neuronalne i zmieniasz swoje wzorce przekonań i doświadczenia. Na początku każdej kolejnej sesji będziemy obserwować, co się zmienia, a co nie i wykorzystamy te informacje, aby udoskonalić ścieżkę w kierunku Twojej intencji. Osiem sesji pozwala nam poświęcić odpowiednią ilość czasu określonym obszarom i problemom, aby dostosować narzędzia i techniki, które mają znaczenie dla Twojego wyjątkowego wyzwania i stylu życia.

Czy musisz zobowiązać się do ośmiu sesji?

Nie musisz. Zaplanuj przyjście na pierwszą sesję i zobacz, jak zareagujesz na coaching. Większość ludzi zauważa trwałe wyniki już po trzeciej sesji, jeśli co tydzień odrabiają pracę domową i wykonują ćwiczenia. Czwarta sesja jest naturalnym momentem, w którym możesz się zatrzymać, jeśli nie czujesz, że dostajesz to, czego potrzebujesz lub nie wceilasz wzycie, tego o czym mówiliśmy w poprzednich sesjach. Jeśli planujesz kontynuować, warto zobowiązać się do ukończenia ośmiu sesji w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Jak długo trwają sesje?

Zazwyczaj sesje indywidualne na żywo trwają 2 godziny, a sesje par 2-3 godziny. Intensywność dziennej sesji i Twoja zdolność do integracji technik i spostrzeżeń to tylko niektóre z czynników, które bierzemy pod uwagę przy określaniu długości sesji. Sesje online – trwają zwykle 60-90 minut.

W jakiej odległości powinny być sesje?

Większość klientów planuje sesje w odstępie około tygodnia. W zależności od naszych
harmonogramów i względów finansowych sesje mogą być rozłożone w odstępie od dwóch
tygodni do miesiąca.

Ile kosztują twoje sesje?

Początkowa pojedyncza sesja dla osób indywidualnych kosztuje zwykle jest nieco dłuższa, przez co i nieco droższa. W pakiecie oferuję atrakcjne zniżki. Jeżeli jesteś zainteresowany pakietem, na pierwszej sesji otrzymasz ofeertę i możesz zdecydować się na program z cenami pakietowymi.

Kiedy jesteś dostępny na sesje?

Ze względu na ilość klientów oraz warsztaty mój harmonogram nie jest regularny. Na pierwszą sesję trzeba zwykle czekać kilka tygodni, dla stałych klientów zwykle udaje nam się dobrać dogodny termin w równomiernych odstępach czasu.

Gdzie odbywają się sesje?

Sesje osobiste są oferowane po wcześniejszym umówieniu się, ADRES DOSTAWNIESZ MAILEM PO OPŁACENIU SESJI.
Prowadzę również sesje przez ZOOM.

Jak się zarejestrować?

Zarejestruj się lub zapytaj, wysyłając e-mail na adres KONTAKT@FREYAWOLNA.PL

Czy w Tantrze chodzi tylko o seks?

Absolutnie nie. Wielu kojarzy Tantrę wyłącznie z seksem i tak, seksualność pojawia się w formie „energii seksualnej”, pracy z ciałem. „Energia seksualna” jest równoznaczna z „energią twórczej siły życiowej” – czymś, co wszyscy mamy w sobie, a jednak coś, z czym wielu nie czuje się w swoim systemie. Niestety, z seksualnością wiąże się również wiele wstydu, poczucia winy i traumy, a Tantra może pomóc ci spojrzeć na sposoby, jak sobie z tym poradzić. Tantra, którą znam i której nauczam, nie polega wyłącznie na seksie czy
„seksie tantrycznym”, ale raczej na otwarciu na życie i wszystko, co ze sobą niesie. Energia seksualna jest potężnym medium, które pomaga nam dotrzeć do części naszego jestestwa, do których inaczej nie moglibyśmy dotrzeć, wykorzystując tę niesamowitą siłę w nas. Nie oznacza to uprawiania mnóstwa seksu z wieloma ludźmi, ale raczej poświęcenie czasu i przestrzeni na odczuwanie własnej energii lub z partnerem/ką. I oczywiście znalezienie
sposobów na zrozumienie istoty i świętości uprawiania miłości.

Czy potrzebuję partnera do praktyki Tantry lub przyjścia na jeden z waszych warsztatów?

Zupełnie nie. Istotą Tantry i mojej pracy jest przede wszystkim połączenie się z samym sobą. Głęboka i autentyczna relacja z samym sobą umożliwia głębsze i piękniejsze relacje z innymi. Oczywiście zapraszam również do ćwiczeń z partnerem/kochankiem/ukochaną osobą, a na warsztaty i sesje zapraszam zarówno osoby indywidualne, jak i pary
(romantyczne lub nie).

Czy na Twoich warsztatach będzie nagość?

To zależy od tego, w jakich warsztatach uczestniczysz. Nagość może pojawiać się na niektórych zaawansowanych warsztatach, ale jest to zawsze opcjonalne i zawsze na poziomie, na którym czujesz się komfortowo. Granice (własne i cudze) mają zawsze ogromne znaczenie. Zobacz szczegóły wydarzenia, aby uzyskać więcej informacji i
oczywiście porozmawiaj ze mną, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

freya wolna

Life&Sex Coach, Trenerka Tantry, masażu tantrycznego, rozwoju osobistego i duchowego.

Pragnę pomóc Ci otworzyć się na przyjemność seksualnego i duchowego przebudzenia, abyś mógł /mogła stawić czoła każdemu wyzwaniu, znaleźć głęboki cel i żyć w pełni swego potencjału z otwartym sercem i radością.

BEZPIECZEŃSTWO

Aby ciało mogło się rozluźnić a umysł zaufać – niezbędne jest bezpieczeństwo. W ciągu lat nauki i pracy z ciałem wiem jak trudno jest zaufać w tak delikatnej materii jak seksualność i duchowość. Dlatego dbam o najwyższe standardy merytoryczne i etyczne mojej praktyki.

TPOT

SZKOLIŁAM SIĘ W JEDNEJ z najbardziej renomowanych szkół tantry, The Paths of Transformation i Johna Hawkena jako nauczyciela i mentora. Po 8 letnim szkoleniu uzyskałam dyplom praktyka i nauczyciela masażu tantrycznego, Dark Eros i nauczycielki Tantry.

ASIS

Jako członkini zarządu ASIS – Stowarzyszenia Somatycznych i Integracyjnych Seksuologów – dbam o Wasze bezpieczeństwo i granice, stosując się do zasad etycznych tej organizacji. https://www.the-asis.org/

TRUSTED BODY WORK

Mój standard pracy potwierdza pieczęć aprobaty niemieckiej organizacji TrustedBodywork, która szczegółowo sprawdza swoich członków pod kątem zgodności z kryteriami jakości . Obejmuje to regulacje prawne, ale także np. rygorystyczne wymagania dotyczące szkolenia podstawowego.