SESJE INDYWIDUALNE DLA MĘŻCZYZN

Zapraszam na sesje indywidualne dla mężczyzn

„…przebudzony Mężczyzna (…) Mężczyzna idący wybraną przez siebie drogą z głęboką spójnością i humorem, mężczyzna wrażliwy, spontaniczny i duchowo żywy, oddany odkrywaniu życia zgodnie ze swoją wewnętrzną prawdą” David Deida, Droga Prawdziwego Mężczyzny.

 • Jakim mężczyzną pragniesz się stać?

 • Za czym tęskni twoje serce i ciało?

 • Czego brakuje w Twoim życiu?

Zapraszam cię do odkrywania i uzdrawiania pełni Twojej męskości pracując ze mną podczas indywidualnych sesji dla mężczyzn  i sesjach coachingu online.

Jestem tutaj, aby pomóc Ci przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteś. Obecnym, silnym, ukierunkowanym, niepodważalnie męskim pewnym siebie Prawdziwym Mężczyzną.

MĘŻCZYZNO, CZY CHCIAŁBYŚ...

 • Odkryć, co sprawia przyjemność Twojej kobiecie? 
 • Przeżywać razem z partnerką głębsze i silniejsze orgazmy? 
 • Sprawić, aby partnerka drżała z rozkoszy w Twoich ramionach? 
 • Stać się pewnym siebie, seksownym mężczyzną, którego pragnie każda kobieta? 
 • Zwiększyć swoje libido i kontrolować swoje podniecenie? 
 • Przeżywać razem z partnerką głębsze i silniejsze orgazmy? 
 • Kochać się, tak długo jak tylko zechcesz? 
 • Otworzyć się na ekstatyczne doznania na poziomie ciała, serca i ducha? 
 • Otworzyć się na ekscytującą, wspierającą i pełną seksu relację? 
 • Wykorzystać swoją energię seksualną, by wykreować takie życie, jakiego pragniesz? 

Zacznij już dziś

swoją drogę do przebudzonej i świadomej męskości.

Jeśli pragniesz większej witalności, zwiększenia potencjału męskiej energii, w codziennym życiu, zmysłowości, lekkości, namiętności w związku, miłości do siebie i ukierunkowanej obecności, gdy trzeba działać… Powiedz sobie „tak”, a resztą zajmiemy się razem:)

SESJE DLA MĘŻCZYZN. CZY TO BRZMI ZNAJOMO?

 • Kiedy po raz pierwszy spotkałeś się ze swoją partnerką, byłeś centrum jej świata. Potem wszystko się zmieniło, ponieważ pojawiły się dzieci.
 • Czujesz się na marginesie,  ponieważ myślisz, że jesteś niewystarczająco dobry w byciu partnerem, ojcem 
 • Jesteś „silnym facetem”, bo zarabiasz harując po 16 godzin dziennie, a dom staje się jeszcze jednym polem walki  
 • Gdy chcesz się do niej zbliżyć, czujesz odrzucenie. W rezultacie to niszczy twoją samoocenę
 • Czujesz się samotny, niepożądany i jakbyś coś „zagubił” 
 • Nie czujesz się bezpieczny, kochany, doceniany lub uznawany przez partnerkę 
 • Szukasz uwolnienia napięcia w pornografii, a to sprawia, że ona trzyma cię w pułapce
 • Pojawiają się zaburzenia erekcji: brak twardości, utrata wzwodu lub przedwczesna ejakulacja
 • Brak poczucia pożądania seksualnego przez partnerkę  prowadzi do kolejnych problemów w łóżku

SESJE DLA MĘZCZYZN -BEZPIECZEŃSTWO

Aby ciało mogło się rozluźnić a umysł zaufać – niezbędne jest bezpieczeństwo. W ciągu lat nauki i pracy z ciałem wiem jak trudno jest zaufać w tak delikatnej materii jak seksualność i duchowość. To sprawia, że dbam o najwyższe standardy merytoryczne i etyczne mojej praktyki.

TPOT

SZKOLIŁAM SIĘ W JEDNEJ z najbardziej renomowanych szkół tantry, The Paths of Transformation i Johna Hawkena jako nauczyciela i mentora. Po 8 letnim szkoleniu uzyskałam dyplom praktyka i nauczyciela masażu tantrycznego, Dark Eros i nauczycielki Tantry.

ASIS

Jako członkini zarządu ASIS – Stowarzyszenia Somatycznych i Integracyjnych Seksuologów – dbam o Wasze bezpieczeństwo i granice, stosując się do zasad etycznych tej organizacji. https://www.the-asis.org/

TRUSTED BODY WORK

Mój standard pracy potwierdza pieczęć aprobaty niemieckiej organizacji TrustedBodywork, która szczegółowo sprawdza swoich członków pod kątem zgodności z kryteriami jakości . Obejmuje to regulacje prawne, ale także np. rygorystyczne wymagania dotyczące szkolenia podstawowego.

NA SESJACH DLA MĘŻCZYZN ZE MNĄ DOWIESZ SIĘ:

Po pierwsze, jak kochać swoje ciało i emocje by odkryć to, czego naprawdę pragniesz i komunikować to w taki sposób, aby twoja partnerka była podekscytowana, aby Ci to dać.  

Po drugie, w jaki sposób uwolnić energię kreacji i przyciągnąć do swojego życia miłość, partnerki, dzieci, super pracę, obfitość, lub cokolwiek zamarzysz.

Trzeci element to, jak rozpoznać i wzmocnić swoją świadomą męskość by stworzyć bezpieczny kontener dla kobiecego przepływu i manifestować swoją kreację.

Jestem przekonana, że każdy mężczyzna posiada niezmierzony potencjał, aby stać się mistrzem swojego życia. Jednak tylko niektórzy podejmą wyzwanie, by wznieść siebie i swoje umiejętności na mistrzowskie wyżyny głębokiej intymności i ekstatycznej przyjemności.

WIEDZA TO NIE WSZYSTKO, PODCZAS SESJI DOŚWIADCZYSZ:

Emocjonalnej Głębi

Świadomy mężczyzna potrzebuje przestać być twardzielem i zacząć czuć. Twoje uczucia są ważne. Wszystkie. Nawet te wstydliwie ukrywane jak zazdrość, wściekłość smutek i użalanie się nad sobą są tak samo ważne jak radość, uniesienie i pożądanie. Nauczysz się, jak rozwinąć zdolność odczuwania, w wyniku czego poczujesz, jak twoje serce mięknie i otwiera się na ciebie przyjmując wszystko to co jest.

Przepływu energii i Przyjemności

Męski świat ukierunkowany na cel i szybkie uwolnienie napięć pomija subtelny świat doznań i przyjemności sensualnej, więc najwyższy czas powiedzieć temu stop! Wspólnie wytrenujemy Twój system nerwowy, aby budził się na odczuwanie Twojego ciała, przyjemności, abyś mógł połączyć się ze swoją męską esencją.

Świadomej Obecności

Esencją świadomej męskości (a zarazem wielką tęsknotą kobiet) jest obecność, a mężczyzna potrzebuje umiejętności tworzenia kontenera i struktury, która utrzyma emocjonalną burzę kobiecości. Podczas sesji, przede wszystkim, skupimy się zarówno na Twoim ciele i przepływie energii seksualnej jak i Twojej zdolności do trzymania przestrzeni dla siebie, twojej partnerki i kształtowania swojego życia w sposób, który cię rozwija i karmi.

Współczesna kobieta tęskni za prawdziwym mężczyzną.Chcę Ci pokazać co jest ważne dla nas kobiet nie tylko w łóżku, ale i w życiu.Podczas zajęć z mężczyznami odpowiadam na wiele pytań, z którymi zwracają się do mnie mężczyźni:– Jak być silnym i delikatnym jednocześnie?-Dlaczego moja partnerka raz Cię pragnie, a za chwilę odrzuca?-Czego naprawdę pragną kobiety?

DLACZEGO WARTO?

PRZEJRZYSTOŚĆ 

Wypracujesz laserową jasność odnośnie tego czego pragniesz i stworzysz harmonijny plan działania, który Cię tam zaprowadzi.  

FUNDAMENT I ZASOBY  

Stworzysz mocny fundament miłości, bezpieczeństwa i przynależności, kładąc podwaliny pod budowanie lub odbudowanie relacji, która Cię karm i wspiera.

OSOBISTE BHP 

Zbudujesz swój własny system dbania o siebie, narzędzia i praktyki, łatwe do wdrożenia, gdy życie jest chaotyczne, dzięki czemu łatwo przejdziesz od przytłoczenia do witalności. 

PRZEPROGRAMOWANIE I UZDROWIENIE  

Przeprogramujesz swój mózg i ciało, aby uwolnić ograniczające przekonania, odkrywając PODŚWIADOME wzory i blokady, które Cię sabotują. Nadszedł czas, aby połączyć ciało i umysł i serce, dzięki czemu możesz osiągnąć swoje zmierzenia.

ROZPALANIE OGNIA 

Rozpalisz ponownie MOC w swoim życiu. Odkryjesz, jak reaktywować swoją siłę, pewność siebie, i poczucie wartości, abyś mógł bezpiecznie, używać sprawdzonych narzędzi i  praktyk, które wspierają Cię w przebudzeniu i aktywowaniu swojego Męskiego Ognia. 

AKTYWACJA SEKSUALNEJ MOCY 

Odzyskasz swoją seksualną siłę, ponieważ nauczysz się kochać, akceptować i rozwijać swoją zdolność do przyjemności, intymności, miłości, kreatywności i wyrażania siebie. To sprawi, że przywrócisz głęboką intymność i więź.

Mężczyźni, którzy ukończyli moje warsztaty, dla mężczyzn Master Lover prowadzone od 2015 roku, nazywali je „otwieraniem oczu”, „niesamowitym doświadczeniem” i “najlepszą szkołą życia intymnego”. Nie mogli uwierzyć, że to takie proste i zarazem przyjemne. Nadal otrzymuję pełne wdzięczności informacje zwrotne od uczestników warsztatów oraz ich partnerek. Kiedy odkryjesz, jak być najlepszym kochankiem, jakim możesz być, wyświadczysz niezwykłą przysługę sobie i kobietom w swoim życiu. Twoje unikalne wysiłki, aby doskonalić siebie, przyniosą Ci znacznie więcej orgazmicznej ekstazy i spełnienia niż kiedykolwiek doświadczyłeś.

JAK WYGLĄDA SESJA DLA MĘŻCZYZN?

Sesja indywidualna to podróż. Podróż ku twojemu odprężeniu, uzdrowieniu jakichś aspektów ciebie w twoim ciele energetycznym. Dodatkowo, możesz przyjść i oddać się temu co zaproponuję, ale jak to w każdej podróży dobrze znać kierunek. Intencja to właśnie kierunek, który może dotyczyć twojego życia, celów, czegoś na co chciałbyś/abyś się otworzyć, coś zostawić. 

Pracuję z tym co jest w tobie żywe na ten moment. Przed sesją dostaniesz formularz do wypełnienia, który pomoże ci się zastanowić nad tematem do przepracowania. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Twoje potrzeby. Co więcej., określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. W trakcie sesji możliwa jest nagość, pracujemy z ciałem, ruchem, dźwiękiem, dotykiem (masaże), emocjami, oddechem i energią. 

Praca ze mną może zmienić wiele w twoim życiu, a w rzeczywistości jej efekty pozostają z tobą na długi czas. W większości przypadków, dostaniesz narzędzia do dalszego rozwoju i doskonalenia siebie. 

Kiedy odkryjesz jak być najlepszym kochankiem, jakim możesz być, wyświadczysz niezwykłą przysługę sobie i kobietom w swoim życiu. Twoje unikalne wysiłki, aby doskonalić siebie, przyniosą Ci znacznie więcej orgazmicznej ekstazy i spełnienia niż kiedykolwiek doświadczyłeś.

Bez względu na to, czy jesteś singlem, chodzisz na randki, czy jesteś w związku, znalazłeś się tutaj, ponieważ masz głęboką tęsknotę. W głębi siebie wiesz, że Twoja zdolność uprawiania miłości jest kluczem do czegoś o wiele bardziej przemieniającego i pięknego, niż kilka sekund orgazmicznej przyjemności.

NA SESJACH ZE MNĄ:

 • Przede wszystkim, poznasz sposoby na pełniejsze odczuwanie przyjemności.
 • Dodatkowo, nauczysz się jak wykorzystywać swoją energię seksualną w codziennym życiu.
 • Jeżeli masz problemy z erekcją lub przedwczesnym wytryskiem*, dowiesz się jak rozluźniać napięcia psychiczne i uwalniać uzależniające nawyki (najczęstsze przyczyny tego rodzaju problemów).
 • Poznasz praktyki pracy z energią seksualną, a nawet metody oddzielania ejakulacji od orgazmu. To spowoduje, że będziesz mógł kochać się tak długo, jak zechcesz. 
 • Nauczysz się przeżywać orgazmów całego ciała.
 • Jeżeli w Twojej sypialni wygasł ogień lub odczuwasz obniżone libido pomogę ci uwolnić i rozbroić napięć i blokady w ciele, co uwolni przepływ energii.  
 • Nauczysz się także metod pobudzania energii w ciele.  
 • Poznasz efektywną komunikację intymną. 
 • Odkryjesz Twoją prawdziwą moc, dzięki takim narzędziom jak spotkanie, akceptacja i integracja nieświadomości.
 • Nareszcie doświadczysz ucieleśnionej uważności, aby Twoje przywiązania i opór nie kontrolowały Twojej obecności.  

Twoje głębokie pragnienia są Twoim kompasem. Czas postawić siebie na pierwszym miejscu, abyś mógł lepiej służyć innym i swojej misji na tej planecie.

OBSZARY PRACY PODCZAS SESJI:

Mężczyzna multiorgazmiczny 

 Nareszcie zrozumiesz energię swojego ciała, nauczysz się w końcu technik oddechowych, energetycznych, oddechu i tantrycznej pracy z ciałem. Jednocześnie pozwoli Ci to  wzbogacić  swoje doświadczenia intymne, otworzyć się na przyjemność i przeżywanie wielokrotnych orgazmów które przekraczają fizyczną przyjemność. 

Przebudzenie dzikiego mężczyzny  

Przede wszystkim poznasz i oswoisz swoje ciało energetyczne, ponieważ właśnie ono pozwoli Ci odzyskać swoją pierwotną moc.  Jednocześnie tak dobre efekty uzyskasz, poprzez oddech, wizualizacje i praktyki szamańskie i tantryczne. Po drugie, odkryjesz swoją prawdziwą męską dzikość, bo w połączeniu z sercem stanie się twoim sprzymierzeńcem w relacjach, seksie, pracy i w życiu. 

Uzdrawianie Męskości

Uwalnianie starych ograniczających wzorców  na temat roli mężczyzny w seksualności.  Poza tym, sesje dla mężczyzn to wzmacnianie męskości, poprzez praktyki pracy z energią, medytacji, obecności, odnajdywanie wizji i celu życia. 

Uzdrawianie Ciała i Seksualności

Pokonywanie napięć, blokad i starych wzorców, praca z przedwczesnym wytryskiem i brakiem erekcji, oddzielanie orgazmu od ejakulacji. To wszystko daje jeden efekt. To. więc zrozumienie, że mężczyzna ma wybór i możliwość osiągania wielokrotnych orgazmów całego ciała. Masaże powięziowe, tantryczne i energetyczne, rozbrajanie seksualności, jak również otwieranie się na czuły dotyk i przyjemność. 

Sztuka Kochania i przyjemności

 To tak naprawdę nauka dawania i przyjmowania dotyku, komunikacji intymnej i magii tantry 

Dark Eros

Transformacja imprintu  bycia „złym”, wyrzutkiem społecznym za inność, na poczucie przyjemności z bycia niegrzecznym, z pewnością do odwagi bycia innym, oryginalnym.   Dark Eros to więc, odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Po drugie, sztuka gry i zabawy erotycznej, wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Po trzecie, swiadoma kara jako akt miłości, obalanie mitów i nakazów moralnych na temat bycia grzecznym, uwalnianie niewinnej przyjemności i pobudzanie energii pierwszej czakry by wrócić do domu. Oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i  w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu otwieranie się na przepływ energii i obfitość. W związku z tym, sztuka gry i zabawy erotycznej to świadomy kink, dominacja i uległość. 

Ścieżka do Wolności

Tantra jako duchowa ścieżka medytacji, rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadząca do wyzwolenia z okowów umysłu, ograniczających przekonań, zakazów i nakazów społecznych do osobistej wolności do przyjmowania życia w każdym jego przejawie, życia w obfitości i łagodnej akceptacji siebie i wszystkiego co nas spotyka. 

W końcu, nauka medytacji, uwalnianie ciała z blokad, odkrywanie swojego ciała energetycznego, otwieranie się na swój potencjał i swoją osobistą moc. 

Ważna informacja 

Na pewno sesje i rytuały tantryczne to nie usługa erotyczna, ponieważ pracujemy z energią seksualną, z organami płciowymi. Bez wątpienia będziesz odczuwać́, relaks, przyjemność́, poczujesz energię. W związku, z tym orgazm, ejakulacja, są jak najbardziej mile widziane i celebrowane, jako element procesu – nie cel.  Jeżeli szukasz pobudzania do orgazmu czy też „happy endu”, to bez wątpienia nie tu.

To

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SESJE dLA MĘŻCZYZN?

Praca, którą wykonujemy razem daje rewelacyjne efekty. Jednak wymaga zaangażowania i determinacji. Z mojego wieloletniego doświadczenia wiem, iż na pewno rezultaty osiągają osoby, które postawiły siebie i swój rozwój na górze listy priorytetów.  Dlatego wprowadziłam proces aplikacyjny do współpracy ze mną. Wynika to stąd, że są dla mnie ważne, dlatego chcę mieć pewność, że ci, którzy mnie zatrudniają, są zaangażowani emocjonalnie, energetycznie i poświęcą wymagany na to czas. 

Proszę wypełnij poniższy formularz, by zakwalifikować się do pracy ze mną.  Informacje o pakietach i inwestycjach otrzymasz, po wypełnieniu formularza.

Co udało się osiągnąć? Rezultaty sesji dla mężczyzn

Przeczytaj, co mówią o mnie moi Klienci.

Katarzyna Golabska
"Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą i czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności.  Polecam! W ciepłej wręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Przede wszystkim, dziękuję z głębi serca."
Kasia
Paweł Nowakiewicz
"Cudny warsztat! Freya pomaga uwolnić i uświadomić sobie nie tylko emocje, które lubimy ale też te, nieprzyjemne, przełamać się nie tylko w miłości do siebie i świata, również w wyznaczaniu granic, asertywności i pewności siebie. W rezultacie jest to głęboki, przemyślany warsztat, uwalniający, dający radość i świeże spojrzenie na siebie, relacje, świat. Dziękuję."
Paweł
Agni
"Freya is great tantric teacher who can build deep and safe atmosphere during her workshops and massage sessions. She opened my eyes for tantra and during her workshop I’ve met my beloved partner for life. Im very grateful to meet her on my path. Thank you Dear Freya and all the best! Yours, Agni."
Agni
Andrzej
"Uważność, łatwość tłumaczenia, wiedza połączona z doświadczeniem, pewność, spokój, umiejętność motywowania, otwartość na pytania, na wątpliwości ucznia - wszystko to było najwyższej klasy, profesjonalnie a jednocześnie bez niepotrzebnej wyższości."
Andrzej
Izabela
"Warsztaty u Freyi Wolnej zmieniły moją świadomość, ponieważ rozluźniły ciało i pomogły uwolnić się od wielu niepotrzebnych już mi spraw, które mi nie służą. Na jej warsztatach, przede wszystkim, znalazłam nowe plemię, które kocham całym sercem. Co więcej, cieszę się, że jestem pośród tych wspaniałych ludzi i gorąco polecam Izabela Wilczyca Aho!"
Izabela
Paweł O
"Wszystkie warsztaty z Freyą miały dla mnie ogromną wartość. Bez wątpienia, pomogły mi zacząć poznawać tantrę, otworzyć oczy, przeżyć nowe doświadczenia, a nawet odkryć siebie, zacząć żyć coraz lepszym, szczęśliwszym życiem. Poza tym, podziwiam ją za jej głęboką znajomość ścieżki tantrycznej i za sposób w jaki ucieleśnia to, czego uczy To wszystko sprawia, że ludzie mogą żyć pełnią życia, w radości i obfitości. Podobnie ona sama żyje. Bez wątpliwości, gorąca polecam wszystkie warsztaty prowadzone przez Freyę."
Paweł O.
Anna S
"Freya jest niezwykłą nauczycielką i niesamowitą kobietą, ma ogromną wiedzę i warsztat. Poprowadzi każdego - zupełnie początkujących czy zaawansowanych. Buduje bezpieczną i ciepłą atmosferę, jest uważna na każda osobę w grupie, dzięki niej wiele się otwiera. Mam ogromne zaufanie do prowadzenia Freyi i polecam każdemu, parom, singlom, poszukującym swojej ścieżki i samopoznania."
Anna S.
Jagoda M.
"Freya jest ważną i znaczącą osobą w moim życiu. Ma ogromną wiedzę bezpośrednio, z pierwszej ręki zaczerpniętą od bardzo wielu nauczycieli, ma bardzo bogaty warsztat pracy. Z przyjemnością patrzę, jak odważnie prowadzi uczestników przez meandry własnych ciał i umysłów. Freya pięknie potrafi się dzielić, dużo daje, angażuje się w pełni. Potrafi dać więcej niż można się spodziewać."
Jagoda
Agnieszka PG
"Długo szukałam odpowiedniej osoby od której mogłabym uczyć się Tantry. Gdy znalazłam Freyę, przestałam szukać. Na warsztatach Masażu Tantrycznego spotkałam wspaniałą trenerkę i przewodniczkę w tajnikach tantry.  Nie ma, polskiej odpowiedniczki Freyi i jej podejścia, starannie dobiera zespół asystentów, co oznacza bardzo profesjonalne podejście do szkoleń i klientów."
Agnieszka PG
Kamila B.
"Freya to piękna dusza, kobieta i nauczycielka. W wyjątkowy sposób dzieli się swoją wiedzą. Jest otwarta, budzi zaufanie, kobieta w przepływie. Promieniuje miłą, ciepła energią, która daje poczucie  bezpieczeństwa. Podczas warsztatów wie kiedy odpuścić, a kiedy dołożyć do ognia. Bardzo dobrze porusza się w tej przestrzeni. Mam nadzieję spotkać ją jeszcze wiele razy!"
Kamila B.
Katarzyna N.
"Miałam sporo obaw związanych z sesją indywidualną. Szybko zniknęły, gdy poczułam szacunek Freyi do mnie (mojego ciała, granic, potrzeb, emocji, trudności…). Byłam kilka razy. Zawsze mogłam podjąć świadomą decyzję, czy w danym momencie chcę iść dalej. Uważam, że masaże u Freyi były jednym z czynników moich pozytywnych zmian w życiu. Polecam."
Katarzyna N.
Kinga K-M
"Freya, dziękuje za przestrzeń, w której dzieliłaś się swoimi doświadczeniami, uśmiechem i łzami. Spotkania z Tobą w przestrzeni miłości i prawdy są zawsze wyjątkowe. Tulę mocno do serca."
Kinga KM
Kasia M.
"Jesteś blisko mego serca. Twoja wiedza tantryczna i sposób w jaki mi ją przekazujesz powoduje, że jestem na tej ścieżce. Mam wiele wdzięczności za każdy Twój warsztat za Twoją pełną obecność i wsparcie. Kocham Cię piękna Bogini."
Kasia L.
Ola A.
"Freya uczy kobiety jak cieszyć się swoją kobiecością. Pary jak smakować miłość. Dojrzałych uczy, jak cieszyć się z małych, cudownych chwil. Tych co potrzebują, przeprowadza przez trudności ze skupieniem i miłością. Zaprasza w piękną podróż, po której już nic nie będzie takie same. A wszystko to robi z ciepłem, bezpiecznie i poczuciem humoru."
Ola A.
Radek M.
"Lekkość, obecność, luz i kobieca moc z jaką prowadzi warsztaty, sprawiają, że Freyi chce się słuchać. Freya to profesjonalizm, bogate doświadczenie, a przede wszystkim wyczucie i potęga miłości. Freya nie zmusza - zachęca. Nie karci – wskazuje, jak kochająca Matka, która chce dla Ciebie jak najlepiej. Dzięki Freyi moje życie uległo transformacji, na praktycznie każdym poziomie. Dziękuję Freya."
Radek M.
Tessa W.
"Freya ma dar. Dzięki jej doświadczeniu, wiedzy i pięknemu, ciepłemu sercu można w pełni zaufać, głęboko się rozluźnić, przeżyć cudowną błogość bycia i powrócić do siebie. Uważny, pełen szacunku i uświęcenia dotyk Freyi czerpie z różnych metod, zawiera całe spektrum doznań, co wspaniale ożywia oraz koi ciało i duszę. Bardzo polecam."
Tessa W.
1239131_586715118047551_611221035_o
"Byłam na Przebudzeniu Mocy nie wiedząc czego się spodziewać - była moc, była radość, były wzruszenia - przede wszystkim przeżywanie. Zobaczyłam jak chcę przeżywać, co odblokować - poruszający czas. Gorąco polecam!"
Edyta K.
Aleksander Si
"Jestem w tantrze już 3,5 roku i zacząłem u Freyi od Rocznego Treningu Masażu Tantrycznego. I cały czas wracam na kolejne warsztaty, bo cały czas czuję, że mogę się od niej dużo nauczyć. Ufam jej prowadzeniu, dużo się we mnie otwiera, czy to wrażliwość serca, czy tak jak teraz na Dark Erosie, miejsca mocy. Za każdym razem czuję, że Freya jest cudownym przewodniczką. Dziękuję!"
Aleksander Si 
Alina Pietrzak
"Wyjątkowy warsztat. Duża dawka wiedzy, poznałam bliżej siebie i swojego partnera. Podczas warsztatu czułam się zaopiekowana i bezpiecznie. Ogromna miłość i wdzięczność."
Alina Pietrzak
barbara b
"Roczny trening masażu tantrycznego jest czymś znacznie większym niż techniki. Na tym kursie nauczyłam się nie tylko masować ale przede wszystkim dostałam instrukcje obsługi własnego ciała, moich granic, i  potrzeb. Prowadzenie w tantrę przez Freyę jest najcudowniejsze jakie może być, robi to z wrodzoną sobie łagodnością i mądrością. Dziękuję że mogę Ci asystować, i uczyć się od Ciebie. Kocham Cię."
Barbara B.
Norbert Parkasiewicz
"Polecam roczny trening masażu tantrycznego u Frei. To nie tylko poznanie technik masażu ale i pięknych ceremonii, medytacji oraz ciekawych ludzi. To przygoda w głąb siebie z dużą dawką emocji."
Norbert Parkasiewicz
Katarzyna Ginger-Strzelecka
"Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą o czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności dzielenia się tym z druga osobą. Polecam każdemu kto choć trochę chce poprawić relacje ze sobą i otaczającym światem. W cieplej w ręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Dziękuję z głębi serca."
Katarzyna Ginger Strzelecka

Czy na pewno jesteś gotowy, aby rozpocząć tę podróż?