PROFESJONALNY TRENING MASAŻU TANTRYCZNEGO

Masaż Tantryczny to energetyczna i uzdrawiająca praca z ciałem,
która przenosi w wyższy wymiar seksualności i duchowości.
Koncentruje się na połączeniu ciała, umysłu i emocji, duszy i
ducha poprzez różne modalności. Bioenergetykę, pracę z ciałem,
dotyk, rytm, kontakt wzrokowy, komunikację, medytację,
połączenie serca i szczere intencje.

JEDYNY TAKI TRENING

Oferujemy jedyny i najdłuższy (ponad 250 godzin
szkoleniowych) w Polsce profesjonalny trening masażu
tantrycznego, na licencji szkoły Paths of Transformation Johna
Hawkena, który jest nauczany i doskonalony od ponad 30 lat!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dbamy o najwyższe standardy merytoryczne i etyczne treningu, co potwierdzają pieczęcie zaufania organizacji dbających o etykę pracy z ciałem i seksualnoścą

TPOT

SZKOLIŁAM SIĘ W JEDNEJ z najbardziej renomowanych szkół tantry, The Paths of Transformation i Johna Hawkena jako nauczyciela i mentora. Po 8 letnim szkoleniu uzyskałam dyplom praktyka i nauczyciela masażu tantrycznego, Dark Eros i nauczycielki Tantry.

ASIS

Jako członkini zarządu ASIS – Stowarzyszenia Somatycznych i Integracyjnych Seksuologów – dbam o Wasze bezpieczeństwo i granice, stosując się do zasad etycznych tej organizacji. https://www.the-asis.org/

TRUSTED BODY WORK

Mój standard pracy potwierdza pieczęć aprobaty niemieckiej organizacji TrustedBodywork, która szczegółowo sprawdza swoich członków pod kątem zgodności z kryteriami jakości . Obejmuje to regulacje prawne, ale także np. rygorystyczne wymagania dotyczące szkolenia podstawowego.

INICJACJA W TANTRĘ

Masaż tantryczny to inicjacja w tantrę, masażysta daje
osobie przyjmującej bezpośrednie doświadczenie
podejścia tantrycznego i sposobu postrzegania świata.
Doświadczenie siebie jako istoty energetycznej jest ważną
częścią tego paradygmatu, w tym naszej energii
seksualnej, energii serca i ducha.

DLA KOGO JEST TEN TRENING?

Zapraszamy pary, singli i profesjonalistów.

Poznacie masaże i sekwencje technik, które tworzą rozwojową serię pogłębiających inicjacji, doskonałe dla par aby wejść w głąb intymności oraz dla osób, które chcą doświadczyć tantrycznej transformacji i inicjacji poprzez ciało.

Aby stać się profesjonalistę w dziedzinie transformacji
tantrycznej – trzeba ją najpierw samemu przeżyć.

Nauczysz się odczuwania energii własnej i drugiej osoby w celu bezpiecznego i harmonijnego wykrywania i usuwania blokad energetycznych.

DLACZEGO WARTO?

Poprzez masaże tantryczne uzyskujemy większy kontakt
ze swoim ciałem, otwieramy je na energię, na czucie
przyjemności. Uzdrawiamy nieakceptowanie swojego ciała lub też negatywne uczucia takie jak strach czy wstyd. Podczas tego treningu nauczysz się głębokiego relaksu, aby naturalna energia mogła płynąć, pozwalając by pojawiające się w tym procesie problemy fizyczne, energetyczne i emocjonalne, zostały uwolnione lub wyleczone.

 

ROZBRAJANIE CIAŁA

Zgodnie z ideami twórcy bioenergetyki Wilhelma Reicha jak i tradycyjnymi naukami tantrycznymi, aby w pełni poczuć energię orgazmiczną i otworzyć sie na szczytowe stany świadomości, musimy rozbroić ciało, aby umożliwić przepływ energii seksualnej (życiowej). Przyjemne i otwierające masaże i praktyki uzdrawiające, które poznasz podczas pierwszego i drugiego modułu, usuwają napięcia, które blokują ten przepływ i trzymają nas w lęku przed własną energią, mocą i przyjemnością.

ŚWIADOMY DOTYK

Dotyk jest nieodzowną formą dokarmienia ciała i afirmacji życia, a zmysłowy masaż najlepszym sposobem bezpośredniej niewerbalnej komunikacji. Aby w pełni dać i przyjąć masaż tantryczny, należy wejść w nie z pełną świadomością. Często masaż tantryczny jest pierwszym kontaktem z energią i ciałem energetycznym – otwarciem i poszerzeniem przepływu energii seksualnej na całe ciało.

 

„Ciało nie kłamie. Z mojego ponad 10 letniego doświadczenia pracy masażowej, spięte i poblokowane ciało nie poczuje przepływu i orgazmicznej fali. Transformacyjne masaże tantryczne to najszybsza ścieżka do uzdrowienia. Tutaj nauczysz się sztuki przywracania czucia i budzenia energii”

Freya Wolna

MASAŻ DLA KAŻDEGO

Podczas tego treningu nauczysz się dawać i przyjmować masaże tantryczne zarówno prywatnie jak i zawodowo. Poznasz bogatą gamę masaży uzdrawiających, energetycznych, erotycznych, techniki uzdrawiania seksualnego na najwyższym profesjonalnym poziomie, poznasz różne rodzaje dotyku, zarówno fizycznego, jak i energetycznego, oraz zrozumiesz i ucieleśnisz najważniejszą jakość uzdrowiciela tantrycznego: kochającą obecność.

ZAPRASZAMY

  • Osoby, które są zainteresowane zdobyciem zawodu wysokiej klasy profesjonalnego, specjalisty w zakresie masażu tantrycznego;
  • Osoby obecnie praktykujące masaże, które pragną dodać Masaże tantryczne do swojego repertuaru;
  • Osoby praktykujące masaże tantryczne, które pragną poszerzyć swój repertuar praktyk i technik zarówno na poziomie filozofii jak i praktyki Tantry;
  • Pary, które chcą uzdrowić swoje rany związane z ciałem o seksualnością a nauczyć się świadomej komunikacji intymnej by otworzyć się na błogość i ekstazę poza wyobrażeniami.
  • Każdego, kto chce otworzyć się na uzdrowienie ciała i seksualności i otworzyć się na ekstatyczne przeżywanie.

TANTRYCZNE PLEMIĘ

Bycie praktykiem masażu bywa samotną praktyką, dlatego współpraca we wspierającym gronie innych praktyków, którzy dzielą te same pasje jest niezwykle cenna. Podczas tego treningu stwarzamy możliwości do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, uczenia się od siebie nawzajem i wspierania podczas tej głębokiej pracy. Uczestnicy są zachęcani do spotykania się pomiędzy modułami, by ćwiczyć, praktykować materiał poruszany podczas treningu. Naszym celem jest by te relacje były trwałe, by nasi absolwenci czuli, iż są częścią coraz większej międzynarodowej społeczności, która wspiera się nawzajem. Corocznie organizujemy zjazdy, dodatkowe kursy doszkalające i spotykamy się prywatnie. Bycie członkiem plemienia, to jak mówią absolwenci – ogromna wartość tego treningu.

"Bóg jest pierwotną energią kosmiczną, miłością w twoim ciele, twoją integralnością i twoim postrzeganiem natury w tobie i poza tobą.”

Wilhelm Reich

BIOENERGETYKA

Pracując z ciałem uwalniamy wiele głęboko zakorzenionych w komórkach blokad emocjonalnych, mentalnych i duchowych i umożliwiamy swobodny przepływ energii pomagając uwolnić strach, złość, smutek, poczucie winy, negatywne przekonania, samokrytycyzm, a także głębokie traumatyczne wspomnienia. Uwalniając emocje poprzez ciało, zwiększamy efektywność tej pracy, a przyjmujący może natychmiast poczuć ulgę, lekkość, miłość do siebie, pewność siebie i radość.

MASAŻE POWIĘZIOWE

Aby otworzyć się na ekstazę i szczytowe stany świadomości, potrzebujemy uwolnić napięcia i blokady w mięśniach i powięzi:

  • Podczas pierwszego modułu nauczysz się i doświadczysz masaży otwierających klatkę piersiową i przeponę, co pozwoli uwolnić stłumione emocje i otworzyć serce.
  • Masaż ramion i karku otwiera jadeitową bramę, która pozwala na przepływ energii do górnych czakr, co zmniejsza opór w umyśle, uwalnia osądy moralne, pozwalając Ci być świadomym swojego podniecenia i rozkoszy bez osądzania czy analizowania.
  • Masaże Kręgosłupa otwierają przepływ wzdłuż kanału szuszumna.

MIĘŚNIE DNA MIEDNICY

Mięśnie dna miednicy odgrywają główną rolę w odczuwaniu podniecenia, przyjemności seksualnej i orgazmu. Miednica, niczym membrana głośnika, może amplifikować lub tłumić energię seksualną. Napięcia i blokady w tym obszarze powodują problemy seksualne, oziębłość, zaburzenia erekcji, bolesną penetrację, napięcia, nadwrażliwość. Zbyt wiotkie lub zbyt napięte dno miednicy nie sprzyja pobudzeniu i ukrwieniu narządów płciowych, lub powoduje uwrażliwienie i ból.

Aby doszło do ekstatycznej penetracji, wydłużenia czasu stosunku i odczuwania multiorgazmicznej fali, mięśnie dna miednicy muszą elastycznie reagować na bodźce i energię.

UWALNIANIE MIEDNICY

Drugi moduł wieńczy Tantryczne Uwalnianie miednicy, Podczas tego masażu pracujemy na poziomie tkanek, ale przede wszystkim uwalniamy stłumione emocje i energię, co jest w wiele silniejszym, wielowymiarowym uzdrowieniem.

Masaż Uwalnianie Miednicy może być wykonywany jako samodzielny masaż, ale jest również idealnym przygotowaniem do procesu uzdrawiania seksualnego w drugim module.

„Masaż to coś, czego możesz zacząć się uczyć, ale nigdy nie skończysz. To trwa i trwa; a doświadczenie staje się coraz głębsze i głębsze, coraz wyższe i wyższe. Masaż to jedna z najsubtelniejszych sztuk. Podczas masażu - masuj. Nie myśl o innych rzeczach, ponieważ to rozprasza. Bądź w swoich palcach i dłoniach tak, jakby była tam cała twoja istota, cała twoja dusza. Nie pozwól, by był to tylko dotyk ciała. Cała twoja dusza wchodzi w ciało drugiego, przenika je, rozluźnia najgłębsze kompleksy."

~ OSHO

UZDRAWIANIE SEKSUALNOŚCI

Podczas drugiego modułu treningu kontynuujemy głęboką pracę z miednicą, uwalniamy napięcia w mięśniach, wokół organów płciowych i dna miednicy. Główne masaże to: uzdrawiający masaż (perineum), yoni, lingama i rozety.

Nauczysz się głębokich masaży uwalniających energię seksualną na poziomie pierwszej i drugiej czakry. Pierwsze dwie czakry to nasze bramy do energii ziemi, seksualności, intymności i kreatywności. Najczęściej są zablokowana poprzez rutynę, stłumienia, traumy, nieuświadomione lęki i wstyd. Uzdrowione i odprężone stanowią bazę przyjemności i otwartości, a także obfitości i poprawy jakości życia.

PRZYJEMNOŚĆ POZA WYOBRAŻENIAMI

Podczas czwartego modułu nauczysz się technik masażu Yoni i Lingama dla przyjemności i doświadczania wyższych stanów świadomości. Kładziemy nacisk na relaks i odprężanie się w energii, aby umożliwić rozprzestrzenić przyjemność poza obszar miednicy i przepony.

PRZEBUDZENIE EKSTAZY

Nauczysz się techniki Poszerzonego Orgazmu Całego Ciała (Expanded Sexual Orgasm) w tym równoważenia dodatnich i ujemnych biegunów seksualnych do osiągnięcia orgazmicznego plateau i stanów poszerzonej świadomości. Dla kobiet, będziemy odkrywać masaż punktu G i stref erogennych wewnątrz joni, refleksologii Yoni, zarówno dla przyjemności jak i uzdrawiania. Dla mężczyzn poznamy techniki masażu lingama, umiejętność kontroli ejakulacji i metody wzmacniające potencjał do długotrwałego kochania się.

":Trening Masażu Tantrycznego u Freyi -To była CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. Uważność prowadzącej, łatwość tłumaczenia, wiedza połączona z doświadczeniem, pewność, spokój, umiejętność motywowania, otwartość na pytania, na wątpliwości ucznia - wszystko było najwyższej klasy, profesjonalnie a jednocześnie bez niepotrzebnej wyższości. Wcześniej, przez około 10 lat mojej ścieżki tantryczno-masażowej, miałem wielu różnych nauczycielek i nauczycieli, więc myślę że mogę porównać moje doświadczenia w tej kwestii. Sam program szkolenia (I moduł rocznego treningu masażu) jest dla mnie (pomimo już sporej wiedzy i doświadczenia) niezmiernie ciekawy, spójny i daje mi poczucie zbierania w całość wiedzy nie tylko z obszaru samego masaży tantrycznych, ale tantry rozumianej znacznie szerzej."

Andrzej B.

CIAŁO ENERGETYCZNE

Jednym z najważniejszych kroków do Tantry, jest umiejętność wykorzystania podniecenia seksualnego, w celu doświadczania energii. Doświadczysz i nauczysz się poszerzania i odczuwania ciała fizycznego jako ciała energetycznego. Będziemy doświadczać i uczyć się sposobów odczuwania przepływu energii, kurczenia jej i rozszerzania. Poznasz technikę głębokiego orgazmu energetycznego a także masażu ciała energetycznego, zarówno wewnątrz, jak i poza ciałem fizycznym. Będziemy także uczyć się masaży na cztery ręce, w celu poddania się i puszczenia napięć i blokad, jak również harmonizacji i równoważenia ciała energetycznego.

MASAŻE INICJUJĄCE

Podczas czwartego modułu ędziemy uczyć się i praktykować masaże według specjalnie opracowanego programu, które przeprowadzają klienta do pełnego doświadczania energii tantrycznej. Program ten oferuje różnorodne doświadczenia praktyk i masaży poruszających różne poziomy ciała i energii, tworzy serię inicjacji wchodzenia głębiej i głębiej w istotę tantry, zrozumienia seksu, świętości ciała i odczuwania energii. Klient jest zachęcany do coraz bardziej aktywnej roli od pasywnego odbiorcy masażu za pomocą technik oddechowych i ruchów ciała energetycznego.

CZYM MASAŻ TANTRYCZNY NIE JEST

Niestety wyrażenie „masaż tantryczny” zostało przejęte w wielu kręgach, aby sprzedawać usługi erotyczne i seksualne. To nie ma nic wspólnego z Tantrą. John Hawken stworzył ten trening między innymi w odpowiedzi na takie podejście, aby osoby poszukujące Tantry i masażu tantrycznego mogły znaleźć profesjonalnych, etycznych i świadomych masażystów i terapeutów. 

Tantra to starożytna sztuka otwierania potencjału energii i świadomości, wspierająca dążenie człowieka do wolności i rozwoju duchowego poprzez poszerzanie świadomości ciała i umysłu. 

Przyjemność w tym cielesna, orgazmiczność i ekstaza są częścią tej drogi, nie celem. Im więcej czujemy, im bardziej jesteśmy otwarci, tym przyjemność obejmuje szersze aspekty naszego istnienia. Orgazm jest szczytowym doznaniem obejmującym całe nasze ciało. Może trwać godzinami, otwiera nas na boskie i duchowe uniesienia. Podczas Rocznego Profesjonalnego Treningu Tantrycznego poznasz prawdziwe tantryczne podejście oparte na starożytnych naukach i pismach, na wieloletnim doświadczeniu Johna Hawkena i Freyi Wolnej czerpiąc z najnowocześniejszych terapii pracy z ciałem, bioenergetyku, pracy z powięzią, odkryciach neuronauki i terapii traumy.

CERTYFIKACJA

Po ukończeniu 200 godzin treningu uczestnicy otrzymują Dyplom Uczestnictwa. Po zaliczeniu 10 sesji superwizji – można się ubiegać o Profesjonalny Certyfikat Kompetencji. Wymagana, dokumentacja pracy z klientami, napisanie eseju (nagranie video) o swoim zrozumieniu praktyk i pasji do Tantry oraz wykonanie masażu egzaminacyjnego. Ze względu na profesjonalizm, głębię i autentyczność, absolwenci tego treningu mogą ubiegać się o członkostwo w ASIS. Trusted Body work, a także się ubezpieczenie swojej praktyki w BGI Insurance.

STRUKTURA TRENINGU

Trening składa się z czterech modułów (ponad 200 godzin szkoleniowych). Pierwszy moduł trwa 7 dni a pozostałe 6 dni. uczestnicy są zachęcani i motywowani do praktykowania masaży w mniejszych podgrupach.

Energia, świadomość, bezpieczny i uzdrawaiający dotyk

Wielowymiarowe uzdrawianie seksualności

Dynamika przyjemności i ciało energetyczne

Inicjacja w Tantrę

FACYLITATORKA: FREYA WOLNA

Tantric Love Coach, trenerka z ponad 18-letnim doświadczeniem, Certyfikowana nauczycielkaTantry i Masażu Tantrycznego w Szkole The Paths of Transformation (TPOT), Certyfikowana Trenerka Medytacji OSHO, Certyfikowana Terapeutka Masażu Tantrycznego.
Freya to pełna życia, charyzmatyczna facylitatorka z pasją do rozwoju i transformacji. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe w międzynarodowej korporacji oraz praca edukacyjno-teatralna w Teatrze Praktycznym, dało jej gruntowne podstawy do prowadzenia dużych grup, profesjonalnego podejścia i etycznego nauczania. Podobnie jak Tantra, Freya tka swoją wyjątkową mieszankę doświadczeń życiowych i szkoleniowych, pasji do aktorstwa i teatru, pracy z ciałem i oddechem, głębokiej szamańskiej mądrości z tantryczną sztuką transformacji poprzez ciało. Jej intuicja, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby uczestników, wrażliwość na ich trudności i traumy stwarza unikalną przestrzeń do odkrywania i głębokiego wchodzenia w głąb siebie. Podczas swoich warsztatów Freya słucha uważnie nie tylko słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób jak i całej grupy. Wykorzystując Bioenergetykę, Psychologię Procesu i pracę z ciałem towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach i olśnieniach, podtrzymując w smutku i radości subtelnie prowadzi do odkrywania przez nich ich własnej prawdy. Zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych i zbiorowych potrzeb uczestników. Jej silna osobowość, intuicyjne podejście oraz charyzmatyczny głos sprawiają, że jej treningi są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.
Freya prowadzi szkolenia transformacyjne, wzmacniając uczestników w obszarach tantrycznej seksualności i związków, mając na celu rozwinięcie ich pełnego potencjału. Od 2017 roku prowadzi roczne treningi Tantry, Masażu tantrycznego oraz Dark Eros Intensive w Szkole TPOT Johna Hawkena. Prowadzi również Warsztaty Tantry dla Kobiet i warsztaty Szamańskiej Świętej Seksualności. Jest oddana pracy ze starożytną medycyną kakao, tworząc eventy Ecstatic Cacao , gdzie tworzy unikalne przestrzenie medytacji i tańca przy niezwykłej muzyce, którą z kunsztem i pasją miksuje podczas imprez. Silna obecność, integralność i kobiece kochające serce Freyi tworzą bezpieczną przestrzeń do transformacji i rozwoju.
Przygotowanie merytoryczne Freyi obejmuje: certyfikowane kursy Aspex i SAR na Sex Coach University (USA), Tantra Woman Training (HISZPANIA), Certyfikowany Trening Masażu Tantrycznego, 2 letni Certyfikowany Trening Nauczycielski Tantry z Johnem Hawkenem, ISTA level 1 i 2 w International School of Temple Arts,uzdrawianie i rozbrajanie seksualności Susan Rousgard oraz inne szkolenia tantryczne prowadzone przez Davida Deidę, Andrew Barnesa, Anandę Saritę, Bruce Lyona, Christophera Hareesha Wallisa, Shakti Malan, Sally Kempton i innych. Ukończyła zarządzanie na University of Toronto w Kanadzie, a także posiada tytuł MBA w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego oraz certyfikat management Coacha. W 2017 roku ukończyła 2-letnie szkolenie z Psychologii Zorientowanej na Proces. W „poprzednim życiu” regionalna menedżerka Learning Solutions w jednej z największych międzynarodowych korporacji IT.
Prywatnie: spełniona w życiu, miłości i pracy.

FACYLITATOR: PIOTR REISCH

Piotr Reisch (Swami Prem Sunjay) 
Piotr jest Life Coachem, mentorem przywództwa i kreatywności, coachem koherencji serca w HeartMath Institute oraz trenerem Tantry i Mindfulness. 
Piotr całe życie balansuje na krawędziach eksplorując granice ludzkich możliwości. W swojej praktyce czerpie z ponad 30-letniego doświadczenia w przywództwie, samorozwoju, medytacji, neuronaucei świadomości jedności (onneness). Podczas warsztatów, które prowadzi ze swoją partnerką Freyą Wolną, tworzy unikalną atmosferę humoru i lekkości, wnikliwych wglądów dając mocne szamańskie trzymanie przestrzeni. 
Przez ostatnie 30 lat Piotr balansuje między biznesem, filmem, sportem i samodoskonaleniem. Ponad 20 lat pracował jako dziennikarz, wydawca i prezes międzynarodowych spółek medialnych. Jako producent filmowy i założyciel Spinkafilm, produkuje i tworzy absurdalne filmy animowane w „świadomości hakowania”. Swoje poszukiwania Piotr łączy z odkrywaniem krawędzi ludzkich możliwości mentalnych i duchowych, zarówno grupowych, jak i indywidualnych. W tym celu stworzył iMindinstitute.com, organizację, której celem jest wspieranie osób i organizacji w osiąganiu szczytowych osiągnięć poprzez najnowocześniejsze technologie neurofeedbacku, biohackingu i sztucznej inteligencji w połączeniu z coachingiem, tantrą, pracą z ciałem i oddechem. 
Rozwój duchowy Piotra rozpoczł się pod koniec lat 80-tych od treningu autogenicznego, medytacji transcendentalnej i Sztuk Walki. W latach 90-tych, podczas 10 lat spędzonych w USA, praktykował afrykańskie nauki duchowe i tradycje Indian plemienia BlackFeet jako Tancerz Słońca (SunDancer). Ukończył 3 letni trening nauczycielski Tantry w Paths of Transformation (Międzynarodowej Szkole Tantry Johna Hawkena). Studiował również Tantrę u Andrew Barnesa, Ohada Pele, Anandy Sarity, Elaine Young, treningi ISTA. Podczas warsztatów w Indiach z MaAnandą Saritą uzyskał tytuł Sanjasin’a Swami Prem Sunjay.

JOHN HAWKEN, TWÓRCA TRENINGU

Uznawany jest za jednego z najważniejszych nauczycieli tantry.
Stworzył własne podejście do tantry. Pracuje z poczuciem jedności, którą odczuwamy, kiedy doświadczamy siebie jako istot fizycznych i energetycznych. W jego podejściu tantra sprowadza nas z powrotem do głębokiej akceptacji naszej najbardziej oryginalnej egzystencji; opiera się na zintegrowaniu naszego światła i naszej ciemności, ziemi i nieba, ducha i duszy, a tym samym odnalezienia naszej całości. Ustrukturyzowane i inteligentne podejście Johna do tantry daje nam praktyczne narzędzia do przekształcenia naszego życia oraz możliwość podążania za głosem serca i ścieżką duszy.
Studiował reżyserię teatralną w Cambridge, teatr eksperymentalny u Grotowskiego w Theatre Laboratory, póżniej psychoterapię humanistyczną i bioenergetykę specjalizując się w energii i pracy z ciałem. Tantrę zgłębiał z Margot Anand gdzie w 1992 r. uzyskał licencje nauczycielską w SkyDancing Tantra. Stworzona przez niego autorska szkoła tantry The Path of Transformation zawiera jego doświadczenia obejmujące pracę z ciałem i energią, pracę z seksualnością oraz inne metody terapeutycznne, szamańskie rytuały i techniki uzdrawiania. Od ponad 30 lat prowadzi warsztaty Tantry dla singli i par w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Czechach, Portugalii, Hiszpani i Polsce i wielu innych. Specjalizuje się w pracy z parami nad wzmacnianiem i pogłębianiem relacji oraz w bardzo ugruntowanej tantrze egzystencjalnej, która integruje światło i ciemność, niebo i ziemię, ducha i ciało. Uczy zarówno pary, jak i singli, jak znaleźć swoją moc, jak czerpać więcej przyjemności z życia i klucz do tego wszystkiego: jak otworzyć serce. Autor wydanej w 2019 r książki o Tantrze „Realizations” John Hawken był przez 5 lat członkiem loży szamańskiej kierowanej przez Arwyna Dreamwalk, gdzie studiował szamańską ścieżkę Twisted Hair, która splata razem celtyckie i indiańskie tradycje plemienne. Specjalizuje się w tworzeniu szamańskich rytuałów ziemi w świętych miejscach, takich jak kamienne kręgi w Magicznej Kornwalii, świątynie tantryczne pielgrzymki do Indii, miejsca Bogini i Marii Magedleny w Langwedocji lub miejsca mocy w Magicznych Czechach. Pasjonuje się rytuałem kręgów szamańskiego uzdrawiania, a obecnie prowadzi loże szamańskie w Wielkiej Brytanii i Czechach.
www.thepathsoftransformation.com
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.