ZAPRASZAM NA SESJE INDYWIDUALNE DLA KOBIET

Droga do Kobiecej Mocy  

Sesje indywidualne dla kobiet to oferta skierowana specjalnie do Ciebie. Wiem, że szczęśliwa, spełniona kobieta może przenosić góry, swoim czarem zamienić szare otoczenie w kwitnącą łąkę. Co więcej, jej kreatywność może zmieniać świat. Niespełniona, nieszczęśliwa w związku kobieta cierpi, uprzykrza życie sobie i wszystkim dookoła.  Dodatkowo, to nie tajemnica, że kobiety rozkwitają, mając dobre relacje i usychają bez nich. Jak naprawdę otworzyć się na przepływ energii w ciele, jak odkryć swoją kobiecą moc? 

 • Jaką kobietą naprawdę pragniesz się stać?
 • Za czym tęskni twoje serce?
 • Czego rzeczywiście brakuje w twoim życiu?

 Dlatego zapraszam cię do odkrywania i uzdrawiania pełni Twojej kobiecości. Możesz pracować ze mną podczas sesji indywidualnych i sesjach coachingu online  

Jestem tutaj, aby pomóc Ci przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteś. Magnetyczną, potężną, pewną siebie, kobiecą, zmysłową Boginią, królową energii – Shakti.   

KOBIETO, SIOSTRO, CZY TO BRZMI ZNAJOMO?

 • Czujesz się przytłoczona codziennym życiem?
 • Może jesteś zmęczona byciem Silną Kobietą?  
 • Wewnątrz czujesz się odłączona i nie poznajesz kobiety patrzącej na ciebie w lustrze? 
 • Ciągle jesteś w ruchu  i w rezultacie nie masz czasu na myślenie o niczym innym niż o wyznaczaniu celów zrobienia. A one nigdy się nie kończą?  
 • Pod koniec dnia, kiedy dzieci są już w łóżku, ze względu na zmęczenie, jedyne, co możesz zrobić, to wypić kieliszek wina i odpadasz? 
 • Pragniesz powiedzieć dość, bo masz dosyć tego dokuczliwego głosu, który mówi ci, nie jesteś dość dobra?
 • Czujesz się jak gówniana mama. Wynika to stąd, że jeśli poświęcasz czas na przebywanie z rodziną, czujesz się winna, że nie pracujesz?
 • Jesteś zła na inne kobiety matki, które wydają się „mieć wszystko”?
 • Masz już dość twardości, ciężkości, surowości i walki?
 • Pragniesz w końcu poczuć się pewniej w swoim ciele?
 • Chciałabyś czuć pożądanie i ekscytację, nie dodając już nic do swojej listy „do zrobienia”?     

CZY TO TWOJA HISTORIA?

 • W łóżku udajesz, że śpisz, ponieważ chcesz, aby twój partner nie próbował dziś uprawiać z tobą seksu?  
 • Uraza do niego jest jedynym ogniem płonącym w twoim związku, ponieważ czujesz, jakbyś to Ty zawsze musiała wykonywać tę niekończącą się listę rzeczy do zrobienia? 
 • W efekcie, seks kojarzy Ci się wyłącznie z kolejnym obowiązkiem?
 • A może nawet jesteś singielką i w dodatku, każdy związek po jakimś czasie okazuje się porażką?
 • Frustrują Cię ciągłe oczekiwania, że masz być omnibusem i jeszcze boginią seksu?
 • Czujesz, że ciągle gonisz uciekający pociąg?
 • Przestałaś nawet czuć siebie a Twoje ciało jest bardziej podobne do maszyny niż do zmysłowej kobiety, którą kiedyś byłaś?
 • Może nigdy nią nie byłaś – bo nigdy tak naprawdę nie rozbudziłaś się seksualnie i zmysłowo?
 • Czujesz tęsknotę, za czymś więcej, za głębią, pasją, miłością, czymś, co jest naprawdę?

CZY JESTEŚ GOTOWA, ŻEBY?

 • stanąć za sobą?  
 • naprawdę sięgnąć po swoją wartość i moc?
 • ponownie połączyć się ze zmysłową, ognistą kobietą, o której wiesz, że gdzieś tam jest?
 • całkowicie objąć wszystko, cała siebie dokładnie taką, jaka jesteś?
 • poczuć więcej miłości i  prawdziwej pewności siebie?
 • podjąć niezbędne kroki, aby wprowadzić swoje rzeczywiste pragnienia w życie?
 • otworzyć się na siebie, na swoje ciało i zmysłowość?
 • pozwolić sobie na miłość i pasję bez względu na to czy masz partnera czy nie? 
 • wykreować życie jakiego tak naprawdę pragniesz? 

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Właśnie dlatego zapraszam Cię do radykalnej transformacji swojego życia. Podczas sesji indywidualnych pracujemy z ciałem i emocjami związanymi z obawami, problemami i wyzwaniami współczesnej kobiety. Dodatkowo poruszamy te obszary w sferze ciała, emocji, energii i życia intymnego. To połączenie praktyk tantrycznych, pracy z ciałem, elementów terapii zorientowanej na proces, coachingu i nowoczesnej neuronauki. Te techniki, przede wszystkim prowadzą do tego, że moje somatyczne i energetyczne podejście, sięga znacznie głębiej niż tradycyjne doradztwo. Jednocześnie jest przyjemnym i pozytywnym doświadczeniem.

Czy jesteś gotowa, aby rozpocząć tę podróż?

DLACZEGO WARTO?

Podczas serii spotkań zaczniesz odzyskiwać kobiecą naturalną zdolność odczuwania. Nauczysz się jak dbać o swoje granice i jak mówić NIE oczekiwaniom innym nie poddając się normom społecznym, religii czy konwenansom, mówiącym ci co powinnaś czuć i jak zachowywać się jako kobieta. Co więcej,  zaczniesz dostrzegać i czuć bogatą gamę swoich odczuć i emocji.  Poza tym, dowiesz się, jak otwierać się na siebie, swoją kobiecość, cielesność, delikatność, zmysłowość, bezbronność i tajemnicę swojego wnętrza by odkryć tam prawdziwe skarby. 

Zakosztujesz słodyczy otwartego serca, która tak naprawdę rodzi się z bezbronności. W efekcie poznasz też łzy wzruszenia, kiedy nie ma już czym się zasłaniać… Po trzecie, odkryjesz, że otwartość i bezbronność są siłą. Nie będziesz już bała się konfrontacji. Dowiesz się, jak zadbać o siebie, ponieważ nauczysz się odważnie mówić swoją prawdę mimo, iż może to boleć.

KIM TAK NAPRAWDĘ JEST KOBIETA PRZEBUDZONA?

Kobieta świadoma jest silną kobietą, która uświadomiła sobie, że oprócz wymagań stawianych sobie i innym potrzebuje zadbać o swoje wnętrze, o swoją energię, swoje ciało i jego potrzeby. Nauczyła się, często w wyniku jakiegoś kryzysu, że nie wszystko jest na zawołanie i na teraz, dlatego, że tego chce. Już wie, że to nie działa. Poznała nawet swoje ograniczenia, co to ból i cierpienie i wie, że już czas powiedzieć WYSTARCZY. I postanowiła to zmienić. Budzi się z głębokiego snu. Zaczęła patrzeć na życie z zachwytem, puściła napięcie, Dowiedziała się, jak słuchać swojego ciała, swojego wnętrza. Poznała swoją seksualność i się nią zachwyciła, wie co sprawia jej przyjemność. Potrafi się na nią otworzyć odprężyć i pozwala sobie na głębokie przeżywanie rozkoszy. Zna swoje potrzeby i wie, jak je komunikować.

Jeżeli już się przebudziłaś i wszystko płynie, zapraszam cię do dalszego odkrywania - bo rozwój to fascynująca przygoda na życie! 🙂 Razem odkryjemy, jak możesz otworzyć się na jeszcze więcej przepływu, na miłość, na ekstazę i multiorgazmiczność, która zabiera w inne wymiary miłości i doświadczania jedności nie tylko z partnerem /ką ale i ze wszystkim.

JAK WYGLĄDA SESJA INDYWIDUALNA DLA KOBIET?

Pracujemy z tym, co jest w Was na ten moment żywe. Przede wszystkim każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Twoje potrzeby. Poza tym, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. 

W trakcie sesji tworzymy bezpieczną atmosferę do rozmowy i praktyki wchodzenia w emocje. Budujemy przestrzeń by Twoje ciało odprężyło się i otworzyło na czucie, miękkość.  W rezultacie, sesja może obejmować uzdrawianie seksualne, uwalnianie miednicy, otwieranie się na przyjemność, namiętność, dzikość, niegrzeczność i głęboko skrywane pragnienia i fantazje.  

Dlatego pracujemy z ciałem, dotykiem (podczas masażu możliwa jest nagość), emocjami, oddechem i energią. 

BEZPIECZEŃSTWO

Aby ciało mogło się rozluźnić a umysł zaufać – niezbędne jest bezpieczeństwo. W ciągu lat nauki i pracy z ciałem wiem jak trudno jest zaufać w tak delikatnej materii jak seksualność i duchowość. Dlatego dbam o najwyższe standardy merytoryczne i etyczne mojej praktyki.

TPOT

SZKOLIŁAM SIĘ W JEDNEJ z najbardziej renomowanych szkół tantry, The Paths of Transformation i Johna Hawkena jako nauczyciela i mentora. Po 8 letnim szkoleniu uzyskałam dyplom praktyka i nauczyciela masażu tantrycznego, Dark Eros i nauczycielki Tantry.

ASIS

Jako członkini zarządu ASIS – Stowarzyszenia Somatycznych i Integracyjnych Seksuologów – dbam o Wasze bezpieczeństwo i granice, stosując się do zasad etycznych tej organizacji. https://www.the-asis.org/

TRUSTED BODY WORK

Mój standard pracy potwierdza pieczęć aprobaty niemieckiej organizacji TrustedBodywork, która szczegółowo sprawdza swoich członków pod kątem zgodności z kryteriami jakości . Obejmuje to regulacje prawne, ale także np. rygorystyczne wymagania dotyczące szkolenia podstawowego.

NA SESJACH ZE MNĄ DOWIESZ SIĘ:

Jak rozbroić i odblokować swoje ciało by poczuć błogość przepływu energii i stać się esencją kobiecości, multiorgazmicznym przepływem przyjemności cielesnej i duchowej.  

W jaki sposób kochać swoje ciało i emocje by odkryć to, czego naprawdę pragniesz i komunikować to w taki sposób, aby twój partner był podekscytowany, aby Ci to dać.  

Nauczysz się, jak uwolnić energię kreacji i przyciągnąć do swojego życia miłość, partnera, dzieci, super pracę, obfitość, lub cokolwiek zamarzysz.

Jak rozpoznać i wzmocnić swoją świadomą męskość by stworzyć bezpieczny kontener dla kobiecego przepływu i manifestować swoją kreację.

WIEDZA TO NIE WSZYSTKO, PODCZAS SESJI DOŚWIADCZYSZ:

Emocjonalnej Głębi 

Twoje uczucia są święte. Wszystkie. Nawet te wstydliwie ukrywane jak zazdrość, wściekłość smutek i użalanie się nad sobą są tak samo ważne jak radość, uniesienie i pożądanie. Nauczysz się, jak rozwinąć zdolność odczuwania tak głęboko, że poczujesz, jak twoje serce naprawdę mięknie i w efekcie otwiera się na ciebie przyjmując wszystko to co jest. 

 Świadomej Obecności 

Aby wejść głęboko w swoją kobiecość, potrzebny jest kontener i struktura która ją utrzyma. Dlatego podczas sesji skupimy się zarówno na Twojej kreatywności / emocjonalnym przepływie i przyjemności jak i Twojej zdolności do trzymania przestrzeni dla siebie i kształtowania Twojego życia w sposób, który cię rozwija i karmi.  

Przepływu energii i przyjemności 

 Tak wiele z nas od urodzenia próbowało uchronić się przed czuciem. Dlatego teraz przyszedł czas powiedzieć temu stop! Wspólnie wytrenujemy Twój system nerwowy, aby czule budził się na odczuwanie emocji i przyjemności, abyś mogła ponownie połączyć się ze swoją kobiecą esencją.  

TEMATYKA PRACY PODCZAS SESJI

Uzdrawianie Kobiecości – Uwalnianie starych ograniczających wzorców na temat roli kobiety i kobiecości, zmysłowości i seksualności. Ogólnie rzecz biorąc, akceptując i kochając swoje ciało, zrzucisz uzdę, poznasz swoją dziką kobietę, i świętą ladacznicę. Po drugie, zrozumiesz, że seks jest świętym aktem kreacji, ciało świątynią miłości a orgazm –mistycznym doświadczeniem jedności z partnerem i całym światem. 

Uzdrawianie Ciała i Seksualności –  Uwalnianie napięć, blokad i starych wzorców to jedno. Po drugie, praca z bólem, brakiem odczuwania przyjemności, nieumiejętnością osiągania orgazmów. Dlatego warto nauczyć się jeszcze otwierania ciała na dotyk i przyjemność, poprzez masaże powięziowe, tantryczne i energetyczne, rozbrajanie miednicy i yoni. 

Kobieta MultiorgazmicznaPoznasz i zrozumiesz energię swojego ciała, Co więcej, nauczysz się technik oddechowych, energetycznych, oddechu i tantrycznej pracy z ciałem by wzbogacić swoje doświadczenia intymne i otworzyć się na przyjemność. Bardzo ważne jest również przeżywanie wielokrotnych orgazmów które przekraczają fizyczną przyjemność.

Przebudzenie Dzikiej Kobiety -zrozumiesz i oswoisz swoje ciało energetyczne. Z tego względu, poprzez oddech, wizualizacje i praktyki tantryczne i szamańskie, odkryjesz swoją prawdziwą kobiecą moc płynącą z łona. W rezultacie, otworzysz się na swoją dzikość by w połączeniu z sercem stała się twoim sprzymierzeńcem w relacjach, seksie, pracy i w życiu.

Pozostałe elementy sesji indywidualnych dla kobiet

Sztuka Kochania i Przyjemności – nauka dawania i przyjmowania dotyku. Dowiesz się jeszcze całkiem sporo o komunikacji intymnej i magii tantry.

Dark Eros – uzdrawianie winy i wstydu – Transformacja wdrukowanego imprintu bycia „ złą” i odrzucaną za inność na poczucie przyjemności z bycia niegrzeczną i oryginalną. Odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Poza tym, omówimy szczegółowo, czym jest wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Później wyjaśnimy oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu otwieranie się na przepływ energii i obfitość.

Twoja Ścieżka Wolności – Tantra to duchowa ścieżka medytacji i konkretne narzędzia rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadzące do wyzwolenia z oków umysłu, ograniczających przekonań, zakazów i nakazów społecznych. Po drugie, jest to droga do osobistej mocy i do przyjmowania życia w każdym jego przejawie; w materialnej obfitości, tworzenia i manifestacji przy łagodnej akceptacji siebie i wszystkiego co nas spotyka.  To sprawia, że w trakcie takiej sesji doświadczysz otwierania się na swoją wewnętrzną męskość (tak, to nie pomyłka! Kobiety tak naprawdę też mają swojego wewnętrznego mężczyznę:). Jednocześnie przejdziemy do nauki medytacji, ukierunkowania i tworzenia bezpiecznego kontenera na kobiecy przepływ. Otwierając się na światło Ducha, w rzeczywistości otworzysz się na swój potencjał i swoją osobistą moc by manifestować w życiu to czego pragniesz.

Co udało się osiągnąć

Przeczytaj, co mówią o mnie moi Klienci.

Katarzyna Golabska
"Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą i czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności.  Polecam! W ciepłej wręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Dziękuję z głębi serca."
Kasia
Paweł Nowakiewicz
"Cudny warsztat! Freya pomaga uwolnić i uświadomić sobie nie tylko emocje, które lubimy ale też te, nieprzyjemne, przełamać się nie tylko w miłości do siebie i świata, również w wyznaczaniu granic, asertywności i pewności siebie. Głęboki, przemyślany warsztat, uwalniający, dający radość i świeże spojrzenie na siebie, relacje, świat. Dziękuję."
Paweł
Agni
"Freya is great tantric teacher who can build deep and safe atmosphere during her workshops and massage sessions. She opened my eyes for tantra and during her workshop I’ve met my beloved partner for life. Im very grateful to meet her on my path. Thank you Dear Freya and all the best! Yours, Agni."
Agni
Andrzej
"Uważność, łatwość tłumaczenia, wiedza połączona z doświadczeniem, pewność, spokój, umiejętność motywowania, otwartość na pytania, na wątpliwości ucznia - wszystko to było najwyższej klasy, profesjonalnie a jednocześnie bez niepotrzebnej wyższości."
Andrzej
Izabela
"Warsztaty u Freyi Wolnej zmieniły moją świadomość, rozluźniły ciało i pomogły uwolnić się od wielu niepotrzebnych już mi spraw, które mi nie służą. Na jej warsztatach znalazłam nowe plemię, które kocham całym sercem. Cieszę się, że jestem pośród tych wspaniałych ludzi i gorąco polecam Izabela Wilczyca Aho!"
Izabela
Paweł O
"Wszystkie warsztaty z Freyą miały dla mnie ogromną wartość. Pomogły mi zacząć poznawać tantrę, otworzyć oczy, przeżyć nowe doświadczenia, odkryć siebie, zacząć żyć coraz lepszym, szczęśliwszym życiem. Podziwiam ją za jej głęboką znajomość ścieżki tantrycznej i za sposób w jaki ucieleśnia to, czego uczy - żeby ludzie mogli żyć pełnią życia, w radości i obfitości – tak jak on sama żyje. Gorąca polecam wszystkie warsztaty prowadzone przez Freyę."
Paweł O.
Anna S
"Freya jest niezwykłą nauczycielką i niesamowitą kobietą, ma ogromną wiedzę i warsztat. Poprowadzi każdego - zupełnie początkujących czy zaawansowanych. Buduje bezpieczną i ciepłą atmosferę, jest uważna na każda osobę w grupie, dzięki niej wiele się otwiera. Mam ogromne zaufanie do prowadzenia Freyi i polecam każdemu, parom, singlom, poszukującym swojej ścieżki i samopoznania."
Anna S.
Jagoda M.
"Freya jest ważną i znaczącą osobą w moim życiu. Ma ogromną wiedzę bezpośrednio, z pierwszej ręki zaczerpniętą od bardzo wielu nauczycieli, ma bardzo bogaty warsztat pracy. Z przyjemnością patrzę, jak odważnie prowadzi uczestników przez meandry własnych ciał i umysłów. Freya pięknie potrafi się dzielić, dużo daje, angażuje się w pełni. Potrafi dać więcej niż można się spodziewać."
Jagoda
Agnieszka PG
"Długo szukałam odpowiedniej osoby od której mogłabym uczyć się Tantry. Gdy znalazłam Freyę, przestałam szukać. Na warsztatach Masażu Tantrycznego spotkałam wspaniałą trenerkę i przewodniczkę w tajnikach tantry.  Nie ma, polskiej odpowiedniczki Freyi i jej podejścia, starannie dobiera zespół asystentów, co oznacza bardzo profesjonalne podejście do szkoleń i klientów."
Agnieszka PG
Kamila B.
"Freya to piękna dusza, kobieta i nauczycielka. W wyjątkowy sposób dzieli się swoją wiedzą. Jest otwarta, budzi zaufanie, kobieta w przepływie. Promieniuje miłą, ciepła energią, która daje poczucie  bezpieczeństwa. Podczas warsztatów wie kiedy odpuścić, a kiedy dołożyć do ognia. Bardzo dobrze porusza się w tej przestrzeni. Mam nadzieję spotkać ją jeszcze wiele razy!"
Kamila B.
Katarzyna N.
"Miałam sporo obaw związanych z sesją indywidualną. Szybko zniknęły, gdy poczułam szacunek Freyi do mnie (mojego ciała, granic, potrzeb, emocji, trudności…). Byłam kilka razy. Zawsze mogłam podjąć świadomą decyzję, czy w danym momencie chcę iść dalej. Uważam, że masaże u Freyi były jednym z czynników moich pozytywnych zmian w życiu. Polecam."
Katarzyna N.
Kinga K-M
"Freya, dziękuje za przestrzeń, w której dzieliłaś się swoimi doświadczeniami, uśmiechem i łzami. Spotkania z Tobą w przestrzeni miłości i prawdy są zawsze wyjątkowe. Tulę mocno do serca."
Kinga KM
Kasia M.
"Jesteś blisko mego serca. Twoja wiedza tantryczna i sposób w jaki mi ją przekazujesz powoduje, że jestem na tej ścieżce. Mam wiele wdzięczności za każdy Twój warsztat za Twoją pełną obecność i wsparcie. Kocham Cię piękna Bogini."
Kasia L.
Ola A.
"Freya uczy kobiety jak cieszyć się swoją kobiecością. Pary jak smakować miłość. Dojrzałych uczy, jak cieszyć się z małych, cudownych chwil. Tych co potrzebują, przeprowadza przez trudności ze skupieniem i miłością. Zaprasza w piękną podróż, po której już nic nie będzie takie same. A wszystko to robi z ciepłem, bezpiecznie i poczuciem humoru."
Ola A.
Radek M.
"Lekkość, obecność, luz i kobieca moc z jaką prowadzi warsztaty, sprawiają, że Freyi chce się słuchać. Freya to profesjonalizm, bogate doświadczenie, a przede wszystkim wyczucie i potęga miłości. Freya nie zmusza - zachęca. Nie karci – wskazuje, jak kochająca Matka, która chce dla Ciebie jak najlepiej. Dzięki Freyi moje życie uległo transformacji, na praktycznie każdym poziomie. Dziękuję Freya."
Radek M.
Tessa W.
"Freya ma dar. Dzięki jej doświadczeniu, wiedzy i pięknemu, ciepłemu sercu można w pełni zaufać, głęboko się rozluźnić, przeżyć cudowną błogość bycia i powrócić do siebie. Uważny, pełen szacunku i uświęcenia dotyk Freyi czerpie z różnych metod, zawiera całe spektrum doznań, co wspaniale ożywia oraz koi ciało i duszę. Bardzo polecam."
Tessa W.
1239131_586715118047551_611221035_o
"Byłam na Przebudzeniu Mocy nie wiedząc czego się spodziewać - była moc, była radość, były wzruszenia - przede wszystkim przeżywanie. Zobaczyłam jak chcę przeżywać, co odblokować - poruszający czas. Gorąco polecam!"
Edyta K.
Aleksander Si
"Jestem w tantrze już 3,5 roku i zacząłem u Freyi od Rocznego Treningu Masażu Tantrycznego. I cały czas wracam na kolejne warsztaty, bo cały czas czuję, że mogę się od niej dużo nauczyć. Ufam jej prowadzeniu, dużo się we mnie otwiera, czy to wrażliwość serca, czy tak jak teraz na Dark Erosie, miejsca mocy. Za każdym razem czuję, że Freya jest cudownym przewodniczką. Dziękuję!"
Aleksander Si 
Alina Pietrzak
"Wyjątkowy warsztat. Duża dawka wiedzy, poznałam bliżej siebie i swojego partnera. Podczas warsztatu czułam się zaopiekowana i bezpiecznie. Ogromna miłość i wdzięczność."
Alina Pietrzak
barbara b
"Roczny trening masażu tantrycznego jest czymś znacznie większym niż techniki. Na tym kursie nauczyłam się nie tylko masować ale przede wszystkim dostałam instrukcje obsługi własnego ciała, moich granic, i  potrzeb. Prowadzenie w tantrę przez Freyę jest najcudowniejsze jakie może być, robi to z wrodzoną sobie łagodnością i mądrością. Dziękuję że mogę Ci asystować, i uczyć się od Ciebie. Kocham Cię."
Barbara B.
Norbert Parkasiewicz
"Polecam roczny trening masażu tantrycznego u Frei. To nie tylko poznanie technik masażu ale i pięknych ceremonii, medytacji oraz ciekawych ludzi. To przygoda w głąb siebie z dużą dawką emocji."
Norbert Parkasiewicz

Czy naprawdę jesteś gotowa, aby rozpocząć tę podróż?