5.00
(1 Rating)

Master Lover: Basic – Wiedza i Świadomość

Lista życzeń Udostępnij
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Master Lover – Tantryczna Sztuka Kochania

to kurs dla mężczyzn, którzy chcą zostać niesamowitymi kochankami, nauczyć się panować nad swoją energią seksualną i nabrać pewności siebie i charyzmy nie tylko w sypialni.   Przedstawia starożytną sztukę mistrzów tantrycznych oraz nowoczesne metody pracy z ciałem i seksualnością w praktycznym ujęciu do zastosowania przez każdego.  Kurs przedstawia proste i zaawansowane narzędzia, praktyki i rytuały, które pomogą Ci zrozumieć siebie, swoją seksualność a także intymne pragnienia Twojej kobiety i rozwinąć Cię w sztuce kochania, byś przeobraził się ze zwykłego kochanka w mistrza.

Mężczyzno, czy chciałbyś…

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”
na choćby jedno z powyższych pytań, to dobrze trafiłeś!

Zobacz pełny opis kursu

Nie czekaj i zapisz się na jedyny taki kurs dla mężczyzn w Polsce.

Pokaż Więcej

What Will You Learn?

 • Podczas tego kursu poznasz proste i zaawansowane narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć intymne pragnienia Twojej kobiety i rozwinąć Cię w sztuce kochania, byś przeobraził się ze zwykłego kochanka w mistrza miłości.
 • Nauczysz się panować nad swoją energią seksualną oraz nabierzesz charyzmy i pewności siebie, nie tylko w sypialni, ale też w życiu osobistym i zawodowym.
 • Poznasz tajniki starożytnej sztuki mistrzów tantrycznych oraz nowoczesne metody pracy z ciałem i seksualnością.

Zawartość Kursu

Master Lover
Poznasz najważniejsze zasady tantrycznej sztuki życia oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w twojej relacji. Nauczysz się stosować Prawo Polaryzacji, do zwiększania swojej atrakcyjności seksualnej. Pogłębisz zrozumienie siebie odkrywając swoja wewnętrzną męskość i kobiecość. Dowiesz się co zrobić, by rozpalić ogień w twojej sypialni, bez względu na to, czy jesteś w długoletnim związku czy randkujesz. Poznasz praktyki, które pomogą Ci ucieleśnić w sobie mężczyznę, o którym marzą kobiety by stać się pewnym siebie, namiętnym i wyrafinowanym kochankiem.

 • Master Lover wykład #1: Prawo Polaryzacji
  01:28:00
 • Master Lover wykład #2: Seksualne Mistrzostwo
  01:51:35
 • Master Lover wykład #3: Czego pragnie Twoja Kobieta
  01:52:00
 • Master Lover wykład #4: Odkrywanie przyjemności
  01:48:00

Oceny Kursantów Oraz Opinie

5.0
Total 1 Ocena
5
1 Ocena
4
0 Ocena
3
0 Ocena
2
0 Ocena
1
0 Ocena
F
1 rok temu
Myślałem, że wiem wszystko o seksie. Jak bardzo się myliłem. Zrozumiałem, jak bardzo my faceci różnimy się od kobiet i jak te różnice można wykorzystać dla dobra obu stron. Koncepcja polaryzacji - bezcenna. Dzięki Mistrzostwu Energii odkryłem wielokrotne orgazmy męskie - Nie sądziłem, że to prawda… Zbyszek