MASTER LOVER - SZTUKA KOCHANIA

Po raz pierwszy w Polsce wersja online najpopularniejszego kursu dla mężczyzn

PROWADZENIE: FREYA WOLNA 

Czy jesteś gotowy by być Master Lover?
 • Odkryć, co sprawia przyjemność Twojej kobiecie?
 • Przeżywać razem z partnerką głębsze i silniejsze orgazmy
 • Sprawić, aby partnerka drżała z rozkoszy w Twoich ramionach?
 • Stać się pewnym siebie, seksownym mężczyzną, którego pragnie każda kobieta?
 • Zwiększyć swoje libido i kontrolować swoje podniecenie?
 • Przeżywać razem z partnerką głębsze i silniejsze orgazmy?
 • Kochać się, tak długo jak tylko zechcesz?
 • Otworzyć się na ekstatyczne doznania na poziomie ciała, serca i ducha?
 • Otworzyć się na ekscytującą, wspierającą i pełną seksu relację?
 • Wykorzystać swoją energię seksualną, by wykreować takie życie, jakiego pragniesz?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak” na choćby jedno z powyższych pytań, to dobrze trafiłeś!

Nie czekaj i zapisz się na jedyny taki kurs dla mężczyzn w Polsce.

O CZYM JEST WARSZTAT MASTER LOVER - SZTUKA KOCHANIA?

4-tygodniowy kurs online „Master Lover – Sztuka Kochania”, to unikalna okazja uczestnictwa w serii wykładów i warsztatów, podczas których odkryjesz czego pragną kobiety, nauczysz się jak dawać swojej kochance przyjemność, przekraczającą jej oczekiwania. Poznasz zasady świętej, męskiej seksualności i opanujesz praktyki kierowania swoją energią seksualną, które otworzą Cię na świat przyjemności o jakiej być może nawet Ci się nie śniło.

KIM JEST MASTER LOVER?

Mężczyźni, którzy ukończyli moje warsztaty, prowadzone od 2015 roku, nazywali je „otwieraniem oczu”, „niesamowitym doświadczeniem” i “najlepszą szkołą życia intymnego”. Nie mogli uwierzyć, że to takie proste i przyjemne zarazem. Nadal otrzymuję pełne wdzięczności informacje zwrotne od uczestników warsztatów oraz ich partnerek.

Kiedy odkryjesz jak być najlepszym kochankiem, jakim możesz być, wyświadczysz niezwykłą przysługę sobie i kobietom w swoim życiu. Twoje unikalne wysiłki, aby doskonalić siebie, przyniosą Ci znacznie więcej orgazmicznej ekstazy i spełnienia niż kiedykolwiek doświadczyłeś

KORZYŚCI - DLACZEGO WARTO?

 • Podczas tego kursu poznasz proste i zaawansowane narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć intymne pragnienia Twojej kobiety i rozwinąć Cię w sztuce kochania, byś przeobraził się ze zwykłego kochanka w mistrza miłości.
 • Nauczysz się panować nad swoją energią seksualną oraz nabierzesz charyzmy i pewności siebie, nie tylko w sypialni, ale też w życiu osobistym i zawodowym.
 • Poznasz tajniki starożytnej sztuki mistrzów tantrycznych oraz nowoczesne metody pracy z ciałem i seksualnością.

Współczesna kobieta tęskni za prawdziwym mężczyzną.
Chcę Ci pokazać co jest ważne dla nas kobiet nie tylko w łóżku, ale i w życiu.
Ten kurs odpowiada na wiele pytań, z którymi zwracają się do mnie mężczyźni:
– Jak być silnym i delikatnym jednocześnie?
-Dlaczego moja partnerka raz mnie pragnie, a za chwilę odrzuca?
-Czego naprawdę pragną kobiety?
Freya Wolna

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Kurs jest przeznaczony zarówno dla singli jak i mężczyzn w związkach. Wiedza w nim zawarta pomoże zwiększyć Twoją atrakcyjność by podbić serce Twojej wybranki. Jeżeli jesteś w związku – pomoże Ci rozpalić ogień w Waszej sypialni i zwiększyć Twoją pewność siebie jako kochanka i partnera.

Ten kurs to coś znacznie więcej, niż nauka technik i trików seksualnych. Freya będzie Twoją przewodniczką po sztuce odkrywania Twojej seksualnej mocy, a także pomoże Ci zrozumieć, czego pragną kobiety. Po tym kursie będziesz mógł spotkać się ze swoją partnerką w miłości, prawdzie i ekstazie oraz zdecydować czego oczekujesz od życia.

BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ, O KTÓRYM MARZY KAŻDA KOBIETA!

Jestem przekonana, że każdy mężczyzna posiada niezmierzony potencjał, aby stać się mistrzowskim kochankiem, ale tylko niektórzy podejmą wyzwanie, by wznieść siebie i swoje umiejętności kochania na mistrzowskie wyżyny głębokiej intymności i ekstatycznej przyjemności.

Bez względu na to, czy jesteś singlem, chodzisz na randki, czy jesteś w związku, znalazłeś się tutaj, ponieważ masz głęboką tęsknotę. W głębi siebie wiesz, że Twoja zdolność uprawiania miłości jest kluczem do czegoś o wiele bardziej przemieniającego i pięknego, niż kilka sekund orgazmicznej przyjemności.

BENEFITY - DLACZEGO WARTO?

Mężczyźni, którzy ukończyli moje warsztaty, prowadzone od 2015 roku, nazywali je „otwieraniem oczu”, „niesamowitym doświadczeniem” i “najlepszą szkołą życia intymnego”. Nie mogli uwierzyć, że to takie proste i przyjemne zarazem. Nadal otrzymuję pełne wdzięczności informacje zwrotne od uczestników warsztatów oraz ich partnerek.

Kiedy odkryjesz jak być najlepszym kochankiem, jakim możesz być, wyświadczysz niezwykłą przysługę sobie i kobietom w swoim życiu. Twoje unikalne wysiłki, aby doskonalić siebie, przyniosą Ci znacznie więcej orgazmicznej ekstazy i spełnienia niż kiedykolwiek doświadczyłeś.

MASTER LOVER - SZTUKA KOCHANIA

to 4 tygodnie odkrywania siebie w trzech Pakietach​
Jest dla Ciebie jeżeli chcesz wiedzieć i zrozumieć. To bezpieczna podróż wgłąb siebie poprzez umysł i poznawanie nowej wiedzy.
 
Składa się z:
 • 4x 90-minutowe webinary

  Podczas tych webinarów przekażę Ci wiedzę dotyczącą sztuki kochania i zarządzania swoją seksualnością. Będzie dużo o energii, komunikacji, dotyku i orgazmach w poniższych modułach tematycznych:

Webinar 1 – Prawo Polaryzacji

Mistrzostwo energii seksualnej, by zyskać magnetyczną pewność siebie, która przyciąga kobiety.

Poznasz najważniejsze zasady tantrycznej sztuki życia oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w twojej relacji. Nauczysz się stosować Prawo Polaryzacji, do zwiększania swojej atrakcyjności seksualnej. Pogłębisz zrozumienie siebie odkrywając swoja wewnętrzną męskość i kobiecość. Dowiesz się co zrobić, by rozpalić ogień w twojej sypialni, bez względu na to, czy jesteś w długoletnim związku czy randkujesz. Poznasz praktyki, które pomogą Ci ucieleśnić w sobie mężczyznę, o którym marzą kobiety by stać się pewnym siebie, namiętnym i wyrafinowanym kochankiem.

Webinar 2 – Seksualne Mistrzostwo

Starożytne praktyki seksualne i sztuka orgazmów całego ciała. Poznasz konkretne metody zarządzania swoją energią seksualną, by panować nad swoim podnieceniem, by kochać się tak długo jak zechcesz i doświadczać dłuższej i bardziej intensywnej ekstazy. Nauczysz się sprawdzonych praktyk trenowania swoich mięśni miłości, by opanowywać podniecenie i utrzymywać erekcję dużo, DUŻO dłużej. Moduł ten współprowadzę z moim partnerem tantrycznym i życiowym – Piotrem, posiadającym wieloletnie doświadczenie w praktyce Tantry i Taoistycznej pracy z energią.

Webinar 3 – Czego pragnie Twoja kobieta

Mistrzostwo komunikacji i emocji. Sztuka komunikacji intymnej to wielki skarb w relacji, nauczysz się jak pytać i rozmawiać o pragnieniach seksualnych Twojej partnerki i Twoich oraz jak krok po kroku realizować je w sypialni i poza nią. Poznasz bezcenne narzędzia w komunikowaniu swoich potrzeb seksualnych. Zrozumiesz świat emocjonalny kobiety, a także nauczysz się jak zachować spokój, gdy kobietą targa burza emocji.

Webinar 4 – Odkrywanie przyjemności

Przebudzenie ciała, odkrywanie orgazmicznej mapy i sztuka erotycznego dotyku. Dowiesz się, jak rozluźniać i budzić ciało (Twoje i partnerki) do przyjemności. Poznasz jej strefy przyjemności i stworzycie swoją własną mapę erogenną. Poznasz tajniki kobiecego i męskiego orgazmu, zrozumiesz, jak prowadzić grę wstępną tak, by ona nie mogła się Ciebie doczekać. Poznasz podstawowe zasady sztuki dotyku, by móc pieścić, niczym wirtuoz. Dowiesz się jak dotykać jej perłę tak, by drżała z rozkoszy.
 • Materiały i ćwiczenia do praktyki własnej.
 • Pokazy ćwiczeń, wspólne praktyki
 • Dostęp do webinarów przez 365 dni
 • Dostęp do prywatnej grupy Master Lover na FB
Jest dla Ciebie, jeżeli chcesz pogłębić wiedzę poprzez praktykę.
 • 4x 90-minutowe webinary

Podczas tych webinarów przekażę Ci wiedzę dotyczącą sztuki kochania, zarządzania swoją seksualnością. Nauczysz się wiele o energii, komunikacji, dotyku i orgazmach w poniższych modułach tematycznych:

Webinar 1 – Prawo Polaryzacji

Mistrzostwo energii seksualnej, by zyskać magnetyczną pewność siebie, która przyciąga kobiety. Poznasz najważniejsze zasady tantrycznej sztuki życia oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w Twojej relacji. Nauczysz się stosować Prawo Polaryzacji do zwiększania swojej atrakcyjności seksualnej. Pogłębisz zrozumienie siebie odkrywając swoją wewnętrzną męskość i kobiecość. Dowiesz się co zrobić, by rozpalić ogień w Twojej sypialni, bez względu na to, czy jesteś w długoletnim związku czy randkujesz. Poznasz praktyki, które pomogą Ci ucieleśnić w sobie mężczyznę, o którym marzą kobiety, by stać się pewnym siebie, namiętnym i wyrafinowanym kochankiem.

Webinar 2 – Seksualne Mistrzostwo

Starożytne praktyki seksualne i sztuka orgazmów całego ciała. Poznasz konkretne metody zarządzania swoją energią seksualną, by panować nad swoim podnieceniem, by kochać się tak długo jak zechcesz i doświadczać dłuższej, bardziej intensywnej ekstazy. Nauczysz się sprawdzonych praktyk trenowania swoich mięśni miłości, by opanowywać podniecenie i utrzymywać erekcję dużo, DUŻO dłużej. Moduł ten współprowadzę z moim partnerem tantrycznym i życiowym – Piotrem, posiadającym wieloletnie doświadczenie w praktyce Tantry i Taoistycznej pracy z energią.

Webinar 3 – Czego pragnie Twoja kobieta

Mistrzostwo komunikacji i emocji. Sztuka komunikacji intymnej to wielki skarb w relacji, nauczysz się jak pytać i rozmawiać o pragnieniach seksualnych Twojej partnerki i Twoich oraz jak krok po kroku realizować je w sypialni i poza nią. Poznasz bezcenne narzędzia w komunikowaniu swoich potrzeb seksualnych. Zrozumiesz świat emocjonalny kobiety, a także nauczysz się jak zachować spokój, gdy kobietą targa burza emocji.

Webinar 4 – Odkrywanie przyjemności

Przebudzenie ciała, odkrywanie orgazmicznej mapy i sztuka erotycznego dotyku. Przebudzenie ciała, odkrywanie orgazmicznej mapy i sztuka erotycznego dotyku. Dowiesz się, jak rozluźniać i budzić ciało (Twoje i partnerki) do przyjemności. Poznasz jej strefy przyjemności i stworzycie swoją własną mapę erogenną. Poznasz tajniki kobiecego i męskiego orgazmu, zrozumiesz, jak prowadzić grę wstępną tak, by ona nie mogła się Ciebie doczekać. Poznasz podstawowe zasady sztuki dotyku, by móc pieścić, niczym wirtuoz. Dowiesz się jak dotykać jej perłę tak, by drżała z rozkoszy.

 
 • 4x 90 minutowe warsztaty online

  Podczas tych warsztatów online zaproponuję ci praktyki i ćwiczenia w tematyce omawianej na webinarach:

Warsztat 1 – Energia, Świadomość i Polaryzacja

Warsztat zaczniemy praktyką Świadomości i Energii. Ćwiczenie „Wake up Energy Body” pozwoli Ci zrozumieć i poczuć twoje własne ciało energetyczne. Poznasz tantryczne oddychanie, w tym Oddech Ognia i 3 podstawowe narzędzia pobudzania energii w ciele. W drugiej części warsztatu poznasz i ucieleśnisz aspekty męskości i kobiecości podczas medytacji prowadzonej a następnie dostaniesz narzędzia do pracy wewnętrznej by odkrywać to co nieświadome i otwierać się na swoją esencję. Te ćwiczenia dadzą Ci podstawę do budowania w sobie jakości mężczyzny, o jakim marzą kobiety. Praktyka w grupie pod okiem Freyi pozwoli ci poczuć w sobie pewność siebie i inne cechy, które sprawią, że staniesz się namiętnym i wyrafinowanym kochankiem.

Warsztat 2 – Jak stać się mutltiorgazmicznym mężczyzną

Zaczniemy od praktyki oddechu i intencji by nauczyć się kierować energią seksualną. Poznasz metody aktywizacji i rozluźniania miednicy podczas praktyki Kundalini Shaking. Poprowadzimy Cię poprzesz wszystkie elementy taoistycznej praktyki Zimny i Gorący Ciąg rozprowadzającej energię po ciele. Ćwiczenie „Punkt i Kosmos” pozwoli ci doświadczyć orgazmicznej energii bez ejakulacji a może nawet orgazmu całego ciała. Ten warsztat jest szczególnie cenny ze względu na możliwość szczerej rozmowy z innymi mężczyznami, która jak pokazują doświadczenia poprzednich edycji pozwala na odpuszczenie wielu uprzedzeń i samokrytyki wobec siebie. Jak często się okazuje – wszyscy jesteśmy tacy sami a od innych możemy się uczyć i inspirować.

Warsztat 3 – Praktyka Emocji Komunikacji

Poznasz 5 narzędzi uwolnienia emocjonalnego – co da ci mocne podstawy do pracy ze sobą, z emocjami i uwalnianiem blokad w ciele. Medytacjia Ocean Emocji to zaproszenie do odkrywania emocji, byś mógł nawiązując kontakt ze sobą, doświadczył jej świata. Medytacja ta pomoże Ci być obecnym w trudnych sytuacjach emocjonalnych. Praktyka Koła Zgody pomoże Ci w ustalaniu granic i komunikowania potrzeb w relacjach intymnych i nie tylko. Poznasz najskuteczniejszą wg mnie metodę na kłótnie w relacji. Praktyka rozmowy intymnej to okazja by nauczyć się mówić o emocjach i przede wszystkim słuchać.

Warsztat 4 – Sztuka Dotyku i Praktyki Przyjemności

Aby otworzyć się na przyjemność trzeba ciało przygotować. Jednym z doskonałych sposobów jest masaż. Poznasz zabawę w dotyk, dzięki której możesz dowiedzieć się jak twoja kobieta lubi być dotykana. Odkrywanie przyjemności rozpoczniemy od poznania sposobów przebudzania stref erogennych, poznasz elementy Tantrycznego Masażu Żywiołów, co pomoże Ci w urozmaiceniu gry wstępnej. Praktyka seksualnego oddechu to doskonały sposób na pobudzenie energii seksualnej. Po wprowadzeniu do masażu yoni, pokażemy cię jak masować jej perełkę.

 • Pokazy ćwiczeń, wspólne praktyki
 • Możliwość zadawania pytań oraz otrzymania indywidualnego feedbacku od Freyi w trakcie warsztatów
 • 15% zniżki na pierwszy moduł rocznego Treningu Masażu Tantrycznego (wartości 225 zł)
 • 15% zniżki na pierwszy moduł treningu Sacred Body Passionate Spirit (wartości 225 zł)
 • 4 prowadzone medytacje w formacie mp3
 • Materiały i ćwiczenia do praktyki własnej
 • Dostęp do webinarów przez 365 dni
 • Dostęp do prywatnej grupy Master Lover na FB
Jest dla Ciebie, jeżeli chcesz osiągnąć mistrzostwo miłości.
 • 4x 90-minutowe webinary

  Podczas tych webinarów przekażę Ci wiedzę dotyczącą sztuki kochania, zarządzania swoją seksualnością, energii, komunikacji, dotyku i orgazmach w poniższych modułach tematycznych:

Webinar 1 – Prawo Polaryzacji

Mistrzostwo energii seksualnej by zyskać magnetyczną pewność siebie, która przyciąga kobiety. Poznasz najważniejsze zasady tantrycznej sztuki życia oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w twojej relacji. Nauczysz się stosować Prawo Polaryzacji, do zwiększania swojej atrakcyjności seksualnej. Pogłębisz zrozumienie siebie odkrywając swoja wewnętrzną męskość i kobiecość. Dowiesz się co zrobić, by rozpalić ogień w twojej sypialni, bez względu na to, czy jesteś w długoletnim związku czy randkujesz. Poznasz praktyki, które pomogą Ci ucieleśnić w sobie mężczyznę, o którym marzą kobiety by stać się pewnym siebie, namiętnym i wyrafinowanym kochankiem.

Webinar 2 – Seksualne Mistrzostwo

Starożytne praktyki seksualne i sztuka orgazmów całego ciała. Poznasz konkretne metody zarządzania swoją energią seksualną, by panować nad swoim podnieceniem, by kochać się tak długo jak zechcesz i doświadczać dłuższej, i bardziej intensywnej ekstazy. Nauczysz się sprawdzonych praktyk trenowania swoich mięśni miłości, by opanowywać podniecenie i utrzymywać erekcję dużo, DUŻO dłużej. Moduł ten współprowadzę z moim partnerem tantrycznym i życiowym Piotrem, posiadającym wieloletnie doświadczenie w praktyce Tantry i Taoistycznej pracy z energią.

Webinar 3 – Czego pragnie Twoja kobieta

Mistrzostwo komunikacji i emocji. Sztuka komunikacji intymnej to wielki skarb w relacji, nauczysz się jak pytać i mówić o pragnieniach seksualnych twojej partnerki i twoich, oraz jak krok po kroku realizować je w sypialni i poza nią. Poznasz bezcenne narzędzie w komunikowaniu swoich potrzeb seksualnych. Poznasz świat emocjonalny kobiety, a także nauczysz się jak zachować spokój, gdy kobietą targa burza emocji.

Webinar 4 – Odkrywanie przyjemności

Przebudzenie ciała, odkrywanie orgazmicznej mapy i sztuka erotycznego dotyku. Dowiesz się, jak rozluźniać i budzić ciało (twoje i partnerki) do przyjemności. Poznasz jej strefy przyjemności i stworzycie swoją własną mapę erogenną. Poznasz tajniki kobiecego i męskiego orgazmu, zrozumiesz, jak prowadzić grę wstępną tak, by ona nie mogła się ciebie doczekać. Poznasz podstawę zasady sztuki dotyku, by móc pieścić, niczym wirtuoz Dowiesz się jak dotykać jej perłę tak, by drżała z rozkoszy.
 • 4x 90 minutowe warsztaty online

Podczas tych warsztatów online zaproponuję Ci praktyki i ćwiczenia w tematyce omawianej na webinarach:

Warsztat 1 – Energia, Świadomość i Polaryzacja

Warsztat zaczniemy praktyką Świadomości i Energii. Ćwiczenie „Wake up Energy Body” pozwoli Ci zrozumieć i poczuć Twoje własne ciało energetyczne. Poznasz tantryczne oddychanie, w tym Oddech Ognia i 3 podstawowe narzędzia pobudzania energii w ciele. W drugiej części warsztatu poznasz i ucieleśnisz aspekty męskości i kobiecości podczas prowadzonej medytacji, a następnie dostaniesz narzędzia do pracy wewnętrznej, by odkrywać to co nieświadome i otwierać się na swoją esencję. Te ćwiczenia dadzą Ci podstawę do budowania w sobie jakości mężczyzny o jakim marzą kobiety. Praktyka w grupie pod okiem Freyi pozwoli Ci poczuć w sobie pewność siebie i inne cechy, które sprawią, że staniesz się namiętnym i wyrafinowanym kochankiem.

Warsztat 2 – Jak stać się mutltiorgazmicznym mężczyzną

Zaczniemy od praktyki oddechu i intencji, by nauczyć się kierować energią seksualną. Poznasz metody aktywizacji i rozluźniania miednicy podczas praktyki Kundalini Shaking, a także praktykę rozprowadzania energii po całym ciele. Ćwiczenie „Punkt i Kosmos” pozwoli Ci doświadczyć orgazmicznej energii bez ejakulacji, a może nawet orgazmu całego ciała. Ten warsztat jest szczególnie cenny ze względu na możliwość szczerej rozmowy z innymi mężczyznami, która jak pokazują doświadczenia poprzednich edycji pozwala na odpuszczenie wielu uprzedzeń i samokrytyki wobec siebie. Jak często się okazuje – wszyscy jesteśmy podobni, a od innych możemy się uczyć i inspirować.

Warsztat 3 – Praktyka Emocji Komunikacji

Poznasz narzędzia uwolnienia emocjonalnego – co da Ci mocne podstawy do pracy ze sobą, z emocjami i uwalnianiem blokad w ciele. Medytacja Ocean Emocji to zaproszenie do odkrywania emocji, byś mógł nawiązując kontakt ze sobą, potrafił być obecnym ze swoją partnerką w trudnych sytuacjach emocjonalnych. Praktyka Koła Zgody pomoże Ci w ustalaniu granic i komunikowania potrzeb w relacjach intymnych i nie tylko. Poznasz najskuteczniejszą wg mnie metodę na kłótnie w relacji. Praktyka rozmowy intymnej to okazja, by nauczyć się mówić o emocjach i przede wszystkim słuchać.

Warsztat 4 – Sztuka Dotyku i Praktyki Przyjemności

Aby otworzyć się na przyjemność trzeba ciało przygotować. Jednym z doskonałych sposobów jest masaż. Poznasz zabawę w dotyk, dzięki której możesz dowiedzieć się jak Twoja kobieta lubi być dotykana. Odkrywanie przyjemności rozpoczniemy od poznania sposobów przebudzania stref erogennych, poznasz elementy Tantrycznego Masażu Żywiołów, co pomoże Ci w urozmaiceniu gry wstępnej. Praktyka seksualnego oddechu to doskonały sposób na pobudzenie energii seksualnej. Podczas wprowadzenia do masażu yoni, pokażemy nauczysz się cię jak masować jej perełkę.
 
 • 3 x 90 minutowe webinary bonusowe

Bonus 1: Webinar Sex Magic jak zamanifestować relację marzeń

Webinar prowadzony przez Freyę Wolną oraz Piotra Reisch. Podczas tego webinaru zajmiemy się sposobami przyciągania kobiety marzeń. Poznasz proste i zaawansowane metody manifestacji oraz najpotężniejszą – Sex Magic. Sex Magic jest narzędziem, sposobem na mobilizację niesamowitej mocy twórczej jaką jest energia seksualna ej. To turbodoładowanie Twojej mocy twórczej, jak dodanie mega oktanów do benzyny.

Bonus 2: Webinar Uzdrawianie męskich problemów

Webinar prowadzony przez Freyę z Robertem Jaremą, jednym z najlepszych polskich urologów na temat medycznych sposobów radzenia sobie z męskimi problemami. Wiele męskich problemów możemy uzdrowić za pomocą pracy z ciałem i energią, ale są też sprawy wymagające opieki lekarza. Poznasz Holistyczną Mapę prowadzącą do zdrowia mężczyzny oraz elementy biohackingu. Podczas tego wykładu, odkryjesz jak najlepiej podchodzić do męskich problemów, jakich suplementów używać, a także będziesz miał możliwość zadania pytań.

Bonus 3: Webinar Dark Eros – ciemniejsza strona pożądania

Webinar prowadzony przez Johna Hawkena i Freyę Wolną. Dark Eros to termin opisujący pierwotną seksualność wypływającą z głębi naszej podświadomości, gdzie tkwi wiele naszych kluczowych problemów. Z drugiej strony tam tkwi nasza pasja, ogień i dzikość. Podczas tego webinaru dowiesz się jak uzdrawiać i transformować egzystencjalne problemy, by otworzyć się na swoją pierwotną seksualność. Przy okazji poznasz ciekawe i odmienne podejście do “ciemnych” igraszek miłosnych, takich jak gry i zabawy z mocą, dominacją, uległością i karą, które wniosą przestrzeń dla niegrzecznego chłopca i niegrzecznej dziewczynki do Twojej sypialni.
 
 • 2 godziny indywidualnego coachingu

2 godzinna sesja coachingowa online z doświadczonym sex coachem z teamu Frei. Praca z energią i emocjami, możliwość indywidualnego podejścia do Twojego tematu lub problemu w relacji. Możliwość zadawania szczegółowych pytań.

 

 • Pokazy ćwiczeń, wspólne praktyki
 • Możliwość zadawania pytań oraz otrzymania indywidualnego feedbacku od Freyi w trakcie warsztatów
 • 15% zniżki na pierwszy moduł rocznego Treningu Masażu Tantrycznego (wartości 225 zł)
 • 15% zniżki na pierwszy moduł treningu Sacred Body Passionate Spirit (wartości 225 zł)
 • 4 prowadzone medytacje w formacie mp3
 • Materiały i ćwiczenia do praktyki własnej
 • Dostęp do webinarów przez 365 dni
 • Dostęp do prywatnej grupy Master Lover na FB

FREYA WOLNA,

Sex&Life coach

Trenerka z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, certyfikowana nauczycielka Masażu Tantry i Masażu Tantrycznego.

Prowadzi profesjonalną praktykę pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych, seksualności, komunikacji intymnej poprzez warsztaty, sesje indywidualne oraz coaching. Prowadzi autorskie imprezy taneczne ECSTATIC CACAO podczas których miksuje kultowe taneczne rytmy prowadząc uczestników w głęboką podróż do odkrywania siebie. Prowadzi autorskie warsztaty Sztuki Intymności dla par, warsztaty Orgazmiczna Moc dla kobiet oraz Master Lover dla mężczyzn. 

Od 4 lat prowadzi jedyny w Polsce profesjonalny certyfikowany roczny trening Masażu Tantrycznego autoryzowany przez The Paths of Transformation (John Hawken, UK), warsztaty Tantry dla kobiet w ramach szkoły Tantra Woman (Santoshi Amor, Hiszpania), oraz warsztaty Plemiennej Tantry w ramach Art of Love (Shachar Caspi, Izrael).

NARZĘDZIA

Podczas tego kursu będziemy wykorzystywać narzędzia Tantry, techniki pracy z ciałem, elementy masażu tantrycznego, a także sztukę komunikacji bez przemocy (NVC) i psychologii zorientowanej na proces (POP). Podczas każdego modułu zapoznasz się z teorią w danym temacie, dostaniesz ćwiczenia i praktyki do pracy własnej lub z partnerką, a także będzie czas na dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi mężczyznami. Za każdym razem otrzymasz też zadania (przyjemności) domowe.

JEŻELI CZUJESZ, ŻE NIE WYKORZYSTUJESZ W PEŁNI SWOJEGO POTENCJAŁU SEKSUALNEGO

 • poznasz sposoby na pełniejsze odczuwanie ekstazy orgazmicznej
 • nauczysz się rozpoznawać i zaspokajać seksualne potrzeby swoje i swojej partnerki
 • poznasz sposoby wykorzystywania swojej energii seksualnej w codziennym życiu

JEŻELI MASZ PROBLEM Z EREKCJĄ LUB PRZEDWCZESNYM WYTRYSKIEM*

 • dowiesz się jak rozluźniać napięcia psychiczne i uwalniać uzależniające nawyki (najczęstsze przyczyny tego rodzaju problemów)
 • poznasz praktyki pracy z energią seksualną, co dostarczy Ci nowych przyjemnych doznań i doda pewności i wiary w swoje seksualne możliwości
 • poznasz praktyki oddzielania ejakulacji od orgazmu, dzięki czemu będziesz mógł kochać się tak długo, jak zechcesz

* jeżeli są to problemy fizjologiczne lub związane z jakąś chorobą, zalecane jest, byś udał się do lekarza specjalisty.

JEŻELI W TWOJEJ SYPIALNI WYGASŁ OGIEŃ

 • nauczysz się jak dotrzeć do swojej partnerki, rozmawiać o Twoich i jej potrzebach, jak zrozumieć jej potrzeby
 • poznasz praktyki dotyku serca, by otworzyć jej ciało
 • poznasz praktyki oddzielania ejakulacji od orgazmu, dzięki czemu będziesz mógł kochać się tak długo, jak zechcesz

JEŻELI ODCZUWASZ OBNIŻONE LIBIDO

 • poznasz metody uwalniania i rozbrajania napięć i węzłów blokujących przepływ energii w ciele
 • poznasz metody pobudzania energii w ciele
 • poznasz sposoby dawania i przyjmowania przyjemności

JEŻELI NIE POTRAFISZ POROZUMIEĆ SIĘ ZE SWOJĄ PARTNERKĄ

 • poznasz narzędzia skutecznego komunikowania się
 • poznasz sztukę tantrycznej kłótni
 • poznasz sztukę komunikacji intymnej

JEŻELI NIE WIESZ JAK ZASPOKOIĆ SWOJĄ PARTNERKĘ

 • poznasz różne rodzaje dotyku
 • poznasz elementy masażu tantrycznego
 • dowiesz się, jak podnieca się kobieta
 • dowiesz się, jak dostroić swoją energię

CZY JESTEŚ GOTOWY BY BYĆ MASTER LOVER?

Wybierz odpowiedni dla Ciebie pakiet

Master Lover: Basic

Wiedza i Świadomość

149 PLN
zamiast 250 PLN

Master Lover: Basic

4x 90-minutowych webinarów
4 prowadzone medytacje w formacie mp3
Materiały i ćwiczenia do praktyki własnej
Dostęp do webinarów przez 365 dni
Dostęp do prywatnej grupy Master Lover na FB

Master Lover: Champion

Indywidualne podejście

997 PLN
zamiast 1 300 PLN

Master Lover: Champion

4x 90-minutowych webinarów
Prowadzone medytacje w formacie mp3
Materiały i ćwiczenia do praktyki własnej
Dostęp do webinarów przez 365 dni
Dostęp do prywatnej grupy ML na FB
15 % zniżki na pierwszy moduł rocznego Treningu Masażu Tantrycznego (wartości 225 zł), 15% zniżki na pierwszy moduł treningu Sacred Body Passionate Spirit (wartości 225 zł)
2 godziny indywidualnego coachingu

Master Lover: Advanced

Praktyka i Ćwiczenia

397 PLN
zamiast 550 PLN

Master Lover: Advanced

4x 90-minutowych webinarów
4 prowadzone medytacje w formacie mp3
Materiały i ćwiczenia do praktyki własnej
Dostęp do webinarów przez 365 dni
Dostęp do prywatnej grupy Master Lover na FB
4x 90 minutowe warsztaty online
Pokazy ćwiczeń, wspólne praktyki Możliwość zadawania pytań oraz otrzymania indywidualnego feedbacku od Freyi w trakcie warsztatów

order5

Możliwość zwrotu do 14 dni.

Kurs ten bazuje na moim wieloletnim doświadczeniu. Tworzyłam go 8 miesięcy i przeszkoliłam setki mężczyzn. Ręczę za niego pod względem jakości, merytoryki, sposobu przekazywania wiedzy i pod każdym innym aspektem. Tak bardzo, że Dlatego daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy do 14 dni od rozpoczęcia kursu. Pod warunkiem, że uczestniczyłeś we wszystkich zajęciach. Jeżeli z jakichś powodów kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom wystarczy, że napiszesz do nas maila z informacją o przyczynie rezygnacji.

Opinie po szkoleniu Master Lover,

które odbyło się w instytucie pozytywnej seksualności.

"Freya nie zmusza - zachęca. Nie karci - wskazuje. Przy niej nie czuję przymusu - więc z wielką chęcią wchodzę w doświadczenia, wiedząc, że moja indywidualność i świadomość tego co dla mnie dobre jest w pełni szanowana i akceptowana. Dzięki Freyi moje życie uległo totalnej transformacji, na praktycznie każdym poziomie."
Radek
“Na kursie Master Lover odkryłem niesamowity seks tantryczny. Jesteś Freyu bardzo ważna dla mojego rozwoju. Moja partnerka jest zachwycona. Od tego kursu w naszym wieloletnim związku i w sypialni płonie ogień! 😃 ”
Marek
“Ten kurs otworzył mi oczy. Na moje ciało, na to jak można otwierać kobiety, jak można z niego czytać i wciąż odkrywać nowe miejsca przyjemności. Lekkie ale i profesjonalne podejście prowadzącej do tematu seksualności i zgłębiona tantryczna wiedza wywarły na mnie, duże wrażenie. Zaufałem, dałem się poprowadzić, i… powiem rezultaty są realne, przynajmniej z tego co mówią, moje partnerki, to ta Tantra działa! Polecam! każdy facet powinien zrobić taki kurs.”
Andrzej
"Jestem informatykiem. Przed tym kursem energia kojarzyła mi się głównie z elektryką. Już na pierwszych zajęciach poczułem coś dziwnego w ciele. Obserwacje siebie, uważność na ruchy i przepływy a także praktyka Rozbrajania udowodniły mi że są inne formy energii. I to bardzo przyjemnej. Freya prowadzi z polotem i wprowadza w dobry nastrój."
Leszek
“Chciałem zrozumieć kobietę, konkretnie moją dziewczynę. Dzięki ćwiczeniu Latarnia, zrozumiałem jak być przy niej gdy popada w swoje nastroje. Okazało się to punktem zwrotnym w naszej relacji. A seks jest zajebisty!"
Paweł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Absolutnie nie! Cykl Master Lover polega głównie na praktyce własnej. Jeżeli masz partnerkę, to oczywiście możesz wykonywać z nią niektóre praktyki, co z pewnością polepszy jakość waszej relacji. Równoczeście ten kurs sprawi, że będziesz bardziej pewny siebie podczas interakcji z kobietami, przez co pojawi się wiele możliwości nawiązania nowych ekscytujących relacji.

W zależności od pakietu otrzymasz dostęp do nagrań z wykładów, ćwiczeń i medytacji tak, abyś mógł maksymalnie wykorzystać każdy moduł i uczyć się we własnym tempie. Możesz wrócić do kursu od miejsca, w którym przerwałeś i skorzystać z grupy na Facebooku, aby skontaktować się ze społecznością Master Lover w celu uzyskania pomocy i porady.

W trakcie 4 tygodni trwania kursu podczas spotkań online będzie możliwość zadawania pytań. W trakcie całego kursu, a także po jego zakończeniu dostęp do społeczności Master Lover na FB jest miejscem, gdzie można uzyskać wsparcie od innych uczestników. Jeśli będzie potrzeba wsparcia ode mnie, możesz wysłać mi wiadomość, a ja w miarę możliwości udzielę ci wskazówek, aby pokonać przeszkody, które staną Ci na drodze.

Prowadzę praktykę Sex Coachingu a także od wielu lat prowadzę kursy rozwoju osobistego i Tantry, na których przeszkoliłam tysiące kobiet i mężczyzn. Bardzo często słyszałam pytania kobiet “gdzie są ci prawdziwi, przebudzeni mężczyźni?” Warsztaty Master Lover – Sztuka Kochania są odpowiedzią na tę tęsknotę. Z drugiej strony mężczyźni pytali mnie: “jak zadowolić moją kobietę? “Jak być silnym i delikatnym jednocześnie?” “Dlaczego ona raz mnie chce a za chwilę odrzuca?”, “Dlaczego się zmieniła? Przecież dotąd lubiła jak ją tak dotykam?” Ten kurs odpowiada na powyższe i wiele innych pytań, z którymi zwracają się do mnie mężczyźni i kobiety. Poza tym, uważam, że gdy mężczyźni i kobiety zrozumieją się nawzajem – ten świat stanie się lepszy :).

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, najprawdopodobniej jesteś ciekawy i czujesz, że Twoje życie seksualne może być czymś więcej. Poniższe fakty, jak również moje doświadczenie w gabinecie z mężczyznami i kobietami podpowiadają, że warto się zainteresować Kursem Master Lover Sztuka Kochania:

 • Przeciętny mężczyzna chce szybko wykorzystać swoją erekcję i doświadczyć orgazmu podczas ejakulacji.
 • Przeciętnie mężczyźni są w stanie utrzymać erekcję podczas penetracji od 3-5 minut.
 • Kobiety rozgrzewają się długo. Stosunek poniżej pół godziny jest dla nich niesatysfakcjonujący,
 • 75% kobiet nie dochodzi do orgazmu w wyniku penetracji a 70% kobiet udaje orgazm.
 • Podczas gdy kobieta się rozgrzewa, większość mężczyzn już skończyło,

Może jesteś powyżej średniej. Ale czy możesz kochać się 30 minut bez wytrysku?

Podczas kursu Master Lover nauczymy Cię zarządzania Twoją energią seksualną. Trochę przyjemnej praktyki i będziesz mógł razem z partnerką kochać się długo, dziko i namiętnie a także przeżywać wielokrotne orgazmy całego ciała.

Ponadto, umiejętności nabyte podczas tego kursu pozwolą Ci wykorzystać energię seksualną do dokonania zmian w swoim życiu i osiągnięciu satysfakcji na wszystkich polach.

Zapraszamy mężczyzn, zarówno singli jak i w związkach, początkujących jak i doświadczonych kochanków. 

Doświadczenie tantryczne nie jest wymagane, poprowadzimy  Cię krok po kroku po wszystkich ćwiczeniach i praktykach.