Kody Braku - Dlaczego większość
metod manifestacji marzeń nie działa?

PODCZAS WEBINARU:

  • Dowiesz się co jest głównym problemem w pracy z manifestacją marzeń
  • Poznasz też moje sekrety procesu manifestacji marzeń, o których nie przeczytasz nigdzie indziej.
  • Dowiesz co to są kody niedostatku i jak je rozpuścić.

 

DLA KOGO JEST TEN WEBINAR?

Webinar jest o MOCY KOBIET, dla Kobiet. Poznaj Shakti Power, i dowiedz się o programie rozwoju, który może odmienić Twoje życie.

00
DNI
00
GODZINY
00
MINUTY

Dlaczego moja manifestacja nie działa?! To odwieczne pytanie, które zadają sobie osoby odkrywające prawo przyciągania. Czujesz te wibracje, ustalasz intencję, „ty i ten jedyny”, „Podróże” praca marzeń… rysujesz mapę marzeń… wizualizujesz, afirmujesz… A potem nic. Brak manifestacji. Nic. Ani małego znaku. I co, wszechświecie?

Dlaczego magia nie działa?

Czasami manifestacje mogą nastąpić w mgnieniu oka. Ale nie zawsze tak jest… Zdarzało mi się prosić istnienie o różne rzeczy, medytowałam, podnosiłam wibracje… Ale jakoś miliony nie spływały na moje konto, a bratnia dusza nie pojawiła się u mych drzwi… Próbowałam przyciągać rzeczy, sytuacje i osoby do mojego życia i spotykałam się z ciszą. Przy wielu okazjach. I nie było to łatwe… Jednak przez lata pomyślnych i „nieudanych” życzeń skierowanych do wszechświata zaczęłam rozpoznawać zmiany w energii i zmiany w moim podejściu do tego procesu.

Dlatego Podczas tego webinaru dowiesz się co jest głównym problemem w pracy z manifestacją marzeń oraz nauczysz się jak go pokonać.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

  • Jak odkryć swoje kody braku
  • Jak pracować z energią kobiecą (SHAKTI POWER ) w procesie uwalniania kodów braku
  • Jak pracować z intencjami
  • Jak dostrajać energię do intencji
  • Otrzymasz medytację Obfitości
kurs dla kobiet, tantra, masaż tantryczny
freya wolna

FREYA WOLNA – PROWADZĄCA

Life&Sex Coach, trenerka Tantry, masażu tantrycznego, rozwoju osobistego i duchowego.

Pragnę pomóc Ci otworzyć się na przyjemność seksualnego i duchowego przebudzenia, abyś mógł /mogła stawić czoła każdemu wyzwaniu, znaleźć głęboki cel i żyć w pełni swego potencjału z otwartym sercem i radością.

DOŁĄCZ DO NAS!