Rytuały Świątynne

Rytuał Kaszmirski – Rytuał pochodzący z Tantrycznej tradycji Kaszmiru, jest uważany za sposób na doświadczenie nie dualności i jedności z absolutem. Tantryczny Rytuał kaszmirski koncentruje się w szczególności na stymulacji zakończeń nerwowych i rozprowadzaniu energii wzdłuż Nadi (kanałów energetycznych). Masaż jest zmysłowy, otulający i energetyzujący i składa się z szerokich ruchów relaksujących lub pobudzających, które łączą każdą część ciała. Różne techniki, zwane szybowaniem, ugniataniem i masażu tkanki miękkiej, wykonywane są powolnym, delikatnym i intuicyjnym ruchem.  Każda część ciała jest dotykana, w tym strefy erogenne*.

Po pewnym czasie w ciele może pojawić się drżenie, wibracja przepływa przez ciało i doprowadza do relaksu, uwolnienia. Ciało masowanego i masującego są w ciągłym kontakcie, dotykają się nawzajem, szczotkują się nawzajem i przeplatają, aby stać się Jednym. Poprzez dotyk doświadczasz Jedności i  niedualności. Rytuał kaszmirski zaprasza do przeżywania zmysłowości, tańca, jogi, medytacji, przyjemności i świadomości…

Masaż kaszmirski odbywa się na materacu, na podłodze z użyciem ciepłego oleju. Klient i Dakini (dająca masaż) są nadzy*, wzywając niewinność, wrażliwość i prostotę.  Masaż kaszmirski wymaga całkowitej obecności Dakini, ciszy mentalnej sprzyjającej spontanicznym ruchom, a także braku intencji i strachu przed dotykiem. Ręce są otwarte i naturalnie odpowiadają na ciało klienta. Dopiero wtedy zbroja klienta rozpada się, następuje instynktowna i głęboka komunikacja, taniec emocji i błogości.

Odnośnie sesji:

*Całkowita nagość i dotyk stref intymnych jest opcjonalna w zależności od granic ustalanych na początku sesji.

Klient jest w pozycji przyjmującej i nie dotyka Dakini.

Dotykamy każdej części ciała, w tym strefy erogenne i zewnętrzna część Yoni lub Lingama,

Stosunek seksualny, ani masturbacja nie są częścią tego rytuału.

 

Rytuał otwierania zmysłów – Ten rytuał poprowadzi cię do Tantrycznego wszechświata przez zmysły. Pięć zmysłów służy nam do odkrywania świat zewnętrznego poprzez węchu, smak, wzrok, dotyk i słuch.  W tradycji tantrycznej doświadczamy także naszych zmysłów jako portalu do wiecznego TERAZ – wszystko, czego doświadczasz poprzez zmysły, dzieje się TUTAJ i TERAZ! Tantra pokazuje nam również, że jednym z najbardziej intensywnych i zmysłowych sposobów na skupienie się na TERAZ jest obudzenie naszej energii seksualnej. Pojazdem jest twoje całe  istnienie, a paliwem jest seksualna energia życia, a celem podróży jest spotkanie w sercu z najważniejsza osobą w twoim życiu – tobą samym/ą się w całkowitej obecności tu i teraz; W tej magiczna przestrzeni spotka się to co męskie i kobiece.

Podczas tego zmysłowego rytuału wieczór, odkryjesz i doświadczysz boskości Poprzez swoje zmysły.