The Centre of Transformation – Centrum Transformacji Tantra

Centrum Tantra powstało w zrekonstruowanym młynie niedaleko Blatnej, w magicznej krainie południowych Czech, pełnej kwitnących łąk, głębokich lasów i błyszczących stawów, około 90 kilometrów na południowy zachód od Pragi. To spokojne miejsce, niezmącone przez szaleńczy pęd cywilizacji i z dala od tłumów turystów, doskonale nadaje się do niezakłóconego przeżywania wszelkich aktywności tantrycznych, szamańskich i bioenergetycznych, a także do relaksu w czasie, gdy nie odbywają się zajęcia.

Na terenie centrum, oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie, znajduje się staw, w którym można przyjemnie popływać lub romantycznie popłynąć łódką. Tuż poniżej jego tamy, obok strumienia, znajduje się szamański krąg z kamienia, który przeniesie cię, jakby machnięciem magicznego różdżki, do atmosfery rodzinnego i świętego Kornwalii Johna.

Nad Centrum Tantra wznosi się wzgórze z pozostałościami starożytnej twierdzy i grupami kamieni – przypominające atmosferę czeskich miejsc kultu celtyckich. To idealne miejsce na relaksujący spacer i medytację podczas kursu, być może w przerwie na lunch.

Cennik pobytu:
https://www.cestytransformace.cz/?lang=cz&article=17