Centrum Jogi i Samorealizacji- Biała Sowa – Wrocław

Studio Jogi – Biała Sowa  i  Aerial “Air” Joga Studio działa od 15 lat! Są pionierami w produkcji pierwszych na świecie naturalnych eko chust i sprzętów do Aerial “Air” Joga.
W tych oryginalnych chustach będzie można zaznać odpoczynku pomiędzy zajęciami na warsztatach Frey’i i Piotra!

Biała Sowa

Jest to piękny słoneczny i przejrzysty kompleks – ponad 300m2 i 200m ogrodu przystosowany do podanych wyżej praktyk i aktywności, z całym potrzebnym do nich sprzętem na miejscu. To także panoramiczny widok  z przeszkleniami na 4 strony świata i niebo (wszystkie w pełnej przyrodzie ) Naszego obiektu, umiejscowionego w zieleni, na skraju lasku z wyjściem na łąkę i dalej nad rzekę Odrę.

Malownicze wschody i zachody słońca,  250 m od węzła komunikacji ( gówna brama stadionu Olimpijskiego ).

i w końcu to odpowiednio ok 120m+55m sal+gabinet indywidualny+hol (chillroom ) z recepcją, nowej przestrzeni do praktyki w ciszy i odizolowaniu od ruchu na zewnątrz, z własnym ogrodem ze wszystkich stron na terenie prywatnym i wyjściami z sal na zagajnik.

Przestrzeń wymedytowana i świadomie pielęgnowana energetycznie, pięknymi praktykami, tworzona przez tych samych ludzi prowadzących szereg pięknych zajęć i rozwijających się niezmiennie od blisko półtorej dekady.