iMind Institute

Stanisława Lentza 10A, 02-956 Warszawa

iMIND Institute jest  prywatnym instytutem badawczym zajmującym się badaniem i wykorzystywaniem w życiu, biznesie i sporcie Stanów Szczytowych – stanów pełnego potencjału. Stanów flow.

Opracowana przez nas – Peak State Technology jest metodą na świadome i powtarzalne osiąganie Stanów Szczytowych. Stanów dającego dostęp do możliwości mistrzów olimpijskich, wirtuozów, geniuszy i innowatorów z Doliny Krzemowej.


iMIND Institute wykorzystując odkrycia neuronauki, psychologię, technologie, tradycyjne metody pracy z ciałem i psyche uczy jak wchodzić i żyć w stanie FLOW. Pokazuje jak obudzić swój pełen potencjał, swojego osobistego i grupowego Geniusza.

Stworzenie iMIND Institute możliwe było dzięki unikatowemu połączeniu trzech różnych sposobów odczuwania, rozumienia i doświadczania rzeczywistości. 
Autorska metoda Peak State Technology to wynik poszukiwań i pracy trójki przyjaciół – Ediego Pyrka, Piotra Reischa i Mili Orlińskiej, którzy większość swojego życia szukali synergii pomiędzy sprzecznymi zdaje się światami.