Master Lover #1: Prawo Polaryzacji

Lista życzeń Udostępnij
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Master Lover – Tantryczna Sztuka Kochania

to kurs dla mężczyzn, którzy chcą zostać niesamowitymi kochankami, nauczyć się panować nad swoją energią seksualną i nabrać pewności siebie i charyzmy nie tylko w sypialni.   Przedstawia starożytną sztukę mistrzów tantrycznych oraz nowoczesne metody pracy z ciałem i seksualnością w praktycznym ujęciu do zastosowania przez każdego.  Kurs przedstawia proste i zaawansowane narzędzia, praktyki i rytuały, które pomogą Ci zrozumieć siebie, swoją seksualność a także intymne pragnienia Twojej kobiety i rozwinąć Cię w sztuce kochania, byś przeobraził się ze zwykłego kochanka w mistrza.

 

Mężczyzno, czy chciałbyś…

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”
na choćby jedno z powyższych pytań, to dobrze trafiłeś!

 

Zapraszam Cię do pierwszej z czterech Masterklas w kursu MasterLover w promocyjnej cenie.
Podczas tej lekcji #Prawo Polaryzacji:

  • Poznasz najważniejsze zasady tantrycznej sztuki życia oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w twojej relacji.
  • Nauczysz się stosować Prawo Polaryzacji, do zwiększania swojej atrakcyjności seksualnej.
  • Pogłębisz zrozumienie siebie odkrywając swoja wewnętrzną męskość i kobiecość.
  • Dowiesz się co zrobić, by rozpalić ogień w twojej sypialni, bez względu na to, czy jesteś w długoletnim związku czy randkujesz.
  • Poznasz praktyki, które pomogą Ci ucieleśnić w sobie mężczyznę, o którym marzą kobiety by stać się pewnym siebie, namiętnym i wyrafinowanym kochankiem.
Pokaż Więcej

Zawartość Kursu

Master Lover wykład #1: Prawo Polaryzacji
Poznasz najważniejsze zasady tantrycznej sztuki życia oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w twojej relacji. Nauczysz się stosować Prawo Polaryzacji, do zwiększania swojej atrakcyjności seksualnej. Pogłębisz zrozumienie siebie odkrywając swoja wewnętrzną męskość i kobiecość. Dowiesz się co zrobić, by rozpalić ogień w twojej sypialni, bez względu na to, czy jesteś w długoletnim związku czy randkujesz. Poznasz praktyki, które pomogą Ci ucieleśnić w sobie mężczyznę, o którym marzą kobiety by stać się pewnym siebie, namiętnym i wyrafinowanym kochankiem.

  • Master Lover wykład #1: Prawo Polaryzacji
    01:28:00

Oceny Kursantów Oraz Opinie

Brak Recenzji
Brak Recenzji