AKADEMIA SZTUKI KOCHANIA

Od przebudzenie do Wcielenia

Na mojej własnej drodze rozwoju i podczas ponad 10 letniej praktyce pracy z kobietami, mężczyznami i parami, odkryłam, że wiedza, intuicja i wglądy są piękne i inspirujące, ale dopóki nie wiemy, jak ucieleśnić nową wiedzę czy nowy wgląd w codziennym życiu, nic nie zmieni i za jakiś czas wrócimy do starych nawyków. Dlatego stworzyłam Akademię  Sztuki Kochania. 

Dlatego moją najgłębszą pasją i darem, jest wspieranie moich klientów w przejściu od przebudzenia do wcielenia, aby Wasze życie, relacja i połączenie intymne naprawdę były pełnym wyrazem Waszego najgłębszego pragnienia serca.

Freya

BEZPIECZNIA I GŁĘBOKA TRANSFORMACJA

Akademia Sztuki Kochania, którą stworzyłam dla Ciebie to głęboka podróż do Twojej głębokiej prawdy, mądrości i mocy jako kobiety, mężczyzny i Was jako pary. Zapewniam głęboki i bezpieczny kontener do odkrywania, budzenia i ucieleśniania tego, czego najbardziej pragniecie w życiu i intymności. Akademia Sztuki Kochania to głęboka wewnętrzną podróż prowadząca do ucieleśnienia najgłębszych pragnień Twojego serca.

KORZYŚCI NAUKI ONLINE ZE MNĄ:

 • Odkryjesz i zrozumiesz dynamikę męskiej i kobiecej energii w relacji intymnej

 • Nauczysz się rozpoznawać swoje potrzeby i je komunikować

 • Dowiesz się, jak określać swoje granice i respektować granice partnera/ki

 • Odkryjesz ekstatyczną przyjemność w dominacji i poddaniu się

 • Pogłębisz więź i przyciąganie erotyczne w długotrwałej relacji

 • Poczujesz zaufanie do życia, przywództwa i miłości.

 • Pogłębisz swoją dzielenia się swoją wyjątkowością z partnerem i światem

 • Nauczysz się otwierać swoje serce, aby kochać i być kochaną/ym bez lęku.

 • Przejdziesz od myślenia do urzeczywistniania!

 • Odkryjesz, jak Twoje oddanie i otwarte serce może być darem dla świata i elementu kunsztu sztuki intymności

 • Stworzysz życie i intymność, o jakich marzysz, za którymi tęskni twoje serce.

 • …i wiele, wiele więcej…

WYBIERZ PROGRAM DLA SIEBIE

MASTER LOVER

-

Program coachingowy dla mężczyzn

MASTER LOVER

Zobacz pełny opis programu

CZYTAJ WIĘCEJ

NIEPOSKROMIONA MOC KOBIECOŚCI

-

Program coachingowy dla kobiet

NIEPOSKROMIONA MOC KOBIECOŚCI

Zobacz pełny opis programu

CZYTAJ WIĘCEJ

SZTUKA INTYMNOŚCI DLA PAR

-

Program coachingowy dla par

SZTUKA INTYMNOŚCI DLA PAR

Zobacz pełny opis programu

CZYTAJ WIĘCEJ

Z CZEGO SKŁADA SIĘ PROGRAM?

Akademia Sztuki Kochania to:

 • 60 minutowe ucieleśnione sesje coachingowe co 2 tygodnie w tym,:
  • notatki z sesji;
  • arkusz samooceny Twoich pragnień i postępów;
  • możliwość zadawania dodatkowych pytań pomiędzy sesjami za pomocą komunikatora Signal)
  • zadania domowe i praktyki.
 • Dodatkowo w pakiecie nagrania:
  • 4x 90-minutowe wykłady online
  • 4x 90 minutowe warsztaty online
  • 3 x 90 minutowe wykłady bonusowe

AKADEMIA SZTUKI KOCHANIA TO
PROGRAM KTÓRY DZIAŁA

 • Akademia Sztuki Kochania powstała po to aby zapewnić Ci niezbędne wsparcie, wskazówki, praktyki i kochającą obecność byś mogła/mógł uwolnić stare wzorce z ciała i umysłu oraz wkroczyć z mocą w esencję i prawdę tego kim naprawdę jesteś.
 • Podczas sesji indywidualnych online, które odbywają się co dwa tygodnie przez określony czas (3, 6, lub 12 miesięcy) będziesz wykonywać głęboką pracę na poziomie ciała, serca i duszy.
 • Dlatego przyjmuję tylko ograniczoną liczbę klientów na raz.
 • Oznacza to również, że możesz uzyskiwać odpowiedzi na pojawiające się pytania i w razie potrzeby doprecyzowywać zadania, aby w pełni zintegrować swoje wglądy i ucieleśniać je w codziennym życiu i w relacji.
 • To właśnie tworzy prawdziwą i trwałą zmianę.

CZY JESTEŚ GOTOWA/Y?

 • Praca, którą wykonujemy razem daje rewelacyjne efekty, ale wymaga zaangażowania i determinacji. Z mojego wieloletniego doświadczenia wiem, iż rezultaty osiągają osoby, które postawiły siebie i swój rozwój na górze listy priorytetów. Dlatego wprowadziłam proces aplikacyjny do współpracy ze mną. Twoje Wyniki są dla mnie ważne, dlatego chcę mieć pewność, że ci, którzy mnie zatrudniają, są zaangażowani emocjonalnie, energetycznie i poświęcą wymagany na to czas.
 • Proszę wypełnij poniższy formularz, by zakwalifikować się do pracy ze mną. Informacje o pakietach i inwestycjach otrzymasz, po wypełnieniu formularza.

Co udało się osiągnąć

Przeczytaj, co mówią o mnie moi Klienci.

Katarzyna Golabska
"Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą i czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności.  Polecam! W ciepłej wręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Dziękuję z głębi serca."
Kasia
Paweł Nowakiewicz
"Cudny warsztat! Freya pomaga uwolnić i uświadomić sobie nie tylko emocje, które lubimy ale też te, nieprzyjemne, przełamać się nie tylko w miłości do siebie i świata, również w wyznaczaniu granic, asertywności i pewności siebie. Głęboki, przemyślany warsztat, uwalniający, dający radość i świeże spojrzenie na siebie, relacje, świat. Dziękuję."
Paweł
Agni
"Freya is great tantric teacher who can build deep and safe atmosphere during her workshops and massage sessions. She opened my eyes for tantra and during her workshop I’ve met my beloved partner for life. Im very grateful to meet her on my path. Thank you Dear Freya and all the best! Yours, Agni."
Agni
Andrzej
"Uważność, łatwość tłumaczenia, wiedza połączona z doświadczeniem, pewność, spokój, umiejętność motywowania, otwartość na pytania, na wątpliwości ucznia - wszystko to było najwyższej klasy, profesjonalnie a jednocześnie bez niepotrzebnej wyższości."
Andrzej
Izabela
"Warsztaty u Freyi Wolnej zmieniły moją świadomość, rozluźniły ciało i pomogły uwolnić się od wielu niepotrzebnych już mi spraw, które mi nie służą. Na jej warsztatach znalazłam nowe plemię, które kocham całym sercem. Cieszę się, że jestem pośród tych wspaniałych ludzi i gorąco polecam Izabela Wilczyca Aho!"
Izabela
Paweł O
"Wszystkie warsztaty z Freyą miały dla mnie ogromną wartość. Pomogły mi zacząć poznawać tantrę, otworzyć oczy, przeżyć nowe doświadczenia, odkryć siebie, zacząć żyć coraz lepszym, szczęśliwszym życiem. Podziwiam ją za jej głęboką znajomość ścieżki tantrycznej i za sposób w jaki ucieleśnia to, czego uczy - żeby ludzie mogli żyć pełnią życia, w radości i obfitości – tak jak on sama żyje. Gorąca polecam wszystkie warsztaty prowadzone przez Freyę."
Paweł O.
Anna S
"Freya jest niezwykłą nauczycielką i niesamowitą kobietą, ma ogromną wiedzę i warsztat. Poprowadzi każdego - zupełnie początkujących czy zaawansowanych. Buduje bezpieczną i ciepłą atmosferę, jest uważna na każda osobę w grupie, dzięki niej wiele się otwiera. Mam ogromne zaufanie do prowadzenia Freyi i polecam każdemu, parom, singlom, poszukującym swojej ścieżki i samopoznania."
Anna S.
Jagoda M.
"Freya jest ważną i znaczącą osobą w moim życiu. Ma ogromną wiedzę bezpośrednio, z pierwszej ręki zaczerpniętą od bardzo wielu nauczycieli, ma bardzo bogaty warsztat pracy. Z przyjemnością patrzę, jak odważnie prowadzi uczestników przez meandry własnych ciał i umysłów. Freya pięknie potrafi się dzielić, dużo daje, angażuje się w pełni. Potrafi dać więcej niż można się spodziewać."
Jagoda
Agnieszka PG
"Długo szukałam odpowiedniej osoby od której mogłabym uczyć się Tantry. Gdy znalazłam Freyę, przestałam szukać. Na warsztatach Masażu Tantrycznego spotkałam wspaniałą trenerkę i przewodniczkę w tajnikach tantry.  Nie ma, polskiej odpowiedniczki Freyi i jej podejścia, starannie dobiera zespół asystentów, co oznacza bardzo profesjonalne podejście do szkoleń i klientów."
Agnieszka PG
Kamila B.
"Freya to piękna dusza, kobieta i nauczycielka. W wyjątkowy sposób dzieli się swoją wiedzą. Jest otwarta, budzi zaufanie, kobieta w przepływie. Promieniuje miłą, ciepła energią, która daje poczucie  bezpieczeństwa. Podczas warsztatów wie kiedy odpuścić, a kiedy dołożyć do ognia. Bardzo dobrze porusza się w tej przestrzeni. Mam nadzieję spotkać ją jeszcze wiele razy!"
Kamila B.
Katarzyna N.
"Miałam sporo obaw związanych z sesją indywidualną. Szybko zniknęły, gdy poczułam szacunek Freyi do mnie (mojego ciała, granic, potrzeb, emocji, trudności…). Byłam kilka razy. Zawsze mogłam podjąć świadomą decyzję, czy w danym momencie chcę iść dalej. Uważam, że masaże u Freyi były jednym z czynników moich pozytywnych zmian w życiu. Polecam."
Katarzyna N.
Kinga K-M
"Freya, dziękuje za przestrzeń, w której dzieliłaś się swoimi doświadczeniami, uśmiechem i łzami. Spotkania z Tobą w przestrzeni miłości i prawdy są zawsze wyjątkowe. Tulę mocno do serca."
Kinga KM
Kasia M.
"Jesteś blisko mego serca. Twoja wiedza tantryczna i sposób w jaki mi ją przekazujesz powoduje, że jestem na tej ścieżce. Mam wiele wdzięczności za każdy Twój warsztat za Twoją pełną obecność i wsparcie. Kocham Cię piękna Bogini."
Kasia L.
Ola A.
"Freya uczy kobiety jak cieszyć się swoją kobiecością. Pary jak smakować miłość. Dojrzałych uczy, jak cieszyć się z małych, cudownych chwil. Tych co potrzebują, przeprowadza przez trudności ze skupieniem i miłością. Zaprasza w piękną podróż, po której już nic nie będzie takie same. A wszystko to robi z ciepłem, bezpiecznie i poczuciem humoru."
Ola A.
Radek M.
"Lekkość, obecność, luz i kobieca moc z jaką prowadzi warsztaty, sprawiają, że Freyi chce się słuchać. Freya to profesjonalizm, bogate doświadczenie, a przede wszystkim wyczucie i potęga miłości. Freya nie zmusza - zachęca. Nie karci – wskazuje, jak kochająca Matka, która chce dla Ciebie jak najlepiej. Dzięki Freyi moje życie uległo transformacji, na praktycznie każdym poziomie. Dziękuję Freya."
Radek M.
Tessa W.
"Freya ma dar. Dzięki jej doświadczeniu, wiedzy i pięknemu, ciepłemu sercu można w pełni zaufać, głęboko się rozluźnić, przeżyć cudowną błogość bycia i powrócić do siebie. Uważny, pełen szacunku i uświęcenia dotyk Freyi czerpie z różnych metod, zawiera całe spektrum doznań, co wspaniale ożywia oraz koi ciało i duszę. Bardzo polecam."
Tessa W.
1239131_586715118047551_611221035_o
"Byłam na Przebudzeniu Mocy nie wiedząc czego się spodziewać - była moc, była radość, były wzruszenia - przede wszystkim przeżywanie. Zobaczyłam jak chcę przeżywać, co odblokować - poruszający czas. Gorąco polecam!"
Edyta K.
Aleksander Si
"Jestem w tantrze już 3,5 roku i zacząłem u Freyi od Rocznego Treningu Masażu Tantrycznego. I cały czas wracam na kolejne warsztaty, bo cały czas czuję, że mogę się od niej dużo nauczyć. Ufam jej prowadzeniu, dużo się we mnie otwiera, czy to wrażliwość serca, czy tak jak teraz na Dark Erosie, miejsca mocy. Za każdym razem czuję, że Freya jest cudownym przewodniczką. Dziękuję!"
Aleksander Si 
Alina Pietrzak
"Wyjątkowy warsztat. Duża dawka wiedzy, poznałam bliżej siebie i swojego partnera. Podczas warsztatu czułam się zaopiekowana i bezpiecznie. Ogromna miłość i wdzięczność."
Alina Pietrzak
barbara b
"Roczny trening masażu tantrycznego jest czymś znacznie większym niż techniki. Na tym kursie nauczyłam się nie tylko masować ale przede wszystkim dostałam instrukcje obsługi własnego ciała, moich granic, i  potrzeb. Prowadzenie w tantrę przez Freyę jest najcudowniejsze jakie może być, robi to z wrodzoną sobie łagodnością i mądrością. Dziękuję że mogę Ci asystować, i uczyć się od Ciebie. Kocham Cię."
Barbara B.
Norbert Parkasiewicz
"Polecam roczny trening masażu tantrycznego u Frei. To nie tylko poznanie technik masażu ale i pięknych ceremonii, medytacji oraz ciekawych ludzi. To przygoda w głąb siebie z dużą dawką emocji."
Norbert Parkasiewicz
Katarzyna Ginger-Strzelecka
"Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą o czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności dzielenia się tym z druga osobą. Polecam każdemu kto choć trochę chce poprawić relacje ze sobą i otaczającym światem. W cieplej w ręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Dziękuję z głębi serca."
Katarzyna Ginger Strzelecka