Osada Dzika Kaczka

Kameralny rodzinny pensjonat ze slowfoodową restauracją. Wszystko co powstało w Dzikiej Kaczce ma służyć dobrej atmosferze i miłym wrażeniom Gości – wygodne wnętrza, domowa kuchnia regionalna, świeże zioła z zielnika, ryby, warzywa i owoce prosto z sadu, pieczone na miejscu ciasta i chleby… Gospodarze dbają, żeby Dzika Kaczka była miejscem, gdzie czas zwalnia i pojawia się przestrzeń na odpoczynek, spędzanie czasu z najbliższymi oraz wspólne miłe chwile.

W Osadzie Dzika Kaczka nie rządzi człowiek. Jesteśmy gośćmi mazurskiej ziemi i nie wchodzimy w paradę bocianom, które mieszkają na naszym dachu oraz motylom, spijającym nektar z okolicznych kwiatów. Staramy się żyć szkodząc jak najmniej. W zamian za szacunek dostajemy nieziemskie widoki, chłodną wodę jeziora Głębokie, stawy pełne ryb i dorodne plony tej ziemi.

Dzika Kaczka położona jest 50 m od lasu oraz 500 m od jeziora Głębokie o 1-szej klasie czystości otulonego strefą ciszy, z piękną plażą z dużym wygodnym pomostem tylko dla Gości. W lecie istnieje możliwość wypożyczenia łódki. Wokół jest także mnóstwo malowniczych tras rowerowych, a na miejscu można wypożyczyć rowery. Od “serca Mazur”, czyli malowniczych Mikołajek dzieli nas 6km, a do Mrągowa mamy tylko 18 km. Zimą organizujemy ogniska oraz kuligi, a amatorzy sportów zimowych mogą skorzystać z 700 m stoku narciarskiego z wyciągami w Mikołajkach.

Przez cały rok można zamieszkać w 2-3 osobowych pokojach z łazienkami lub w 2-4 osobowych apartamentach.
Szczegóły o dostępności pokoi oraz cenach pakietów znajdują się na stronie internetowej Osady.