SESJE INDYWIDUALNE DLA PAR

Sesje indywidualne dla par, czyli sztuka intymności

Dlaczego tak trudno zbudować czuły i pełen pasji związek? Co powoduje, że tak wiele osób zapisuje się na sesje indywidualne dla par? W rzeczywistości wiele rzeczy w życiu wydaje się trudnych, dopóki nie nauczymy się odpowiednich umiejętności, aby sobie z nimi poradzić. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, randkujesz, jesteś w związku partnerskim, czy małżeńskim od trzydziestu lat, partnerzy to Twoi najwięksi nauczyciele, ponieważ związki pozostaną najgłębszą praktyką duchową. 

Czy naprawdę jesteś gotowy/a, aby rozpocząć tę podróż? 

Miłość jako forma sztuki

Pamiętasz naukę jazdy na rowerze? Jeśli chcesz nauczyć się kochać i mieć głębokie relacje oraz satysfakcjonujący seks, musisz postępować w taki sam sposób. Teraz wyobraź sobie, jakbyś chciał/a nauczyć się innej umiejętności – na przykład gry na instrumencie, malowania lub czego tylko zapragniesz. Później, gdy dojdziesz do tego zrozumienia, możesz zacząć tworzyć sztukę ze swoich związków, intymności i miłości. Praktykowanie tego rodzaju miłości może naprawdę przekształcić Twój związek w katalizator duchowego wzrostu. Dwoje ludzi poświęca się praktyce pogłębiania intymności, prawdy i miłości razem. W rezultacie ich odpowiednie dary dla świata stają się bardziej jasne. Efektem również jest zwiększony przepływ, szczęście i uzdrowienie, wraz z głębokim poczuciem związku i miłości do siebie i do partnera/ki.

OBUDŹ MIŁOŚĆ NA NOWO

Jak odkryć miłość na nowo? Potrzebujemy głębokiej intymności jako podstawy długotrwałych relacji, ponieważ intymność jest wrażliwym aktem otwarcia się na drugą osobę na każdym poziomie i we wszystkich sferach życia. Dlatego w czasie trwania sesji tworzę dla Was bezpieczną przestrzeń, w której możecie rzucić wyzwanie swoim lękom i stanąć przed sobą w prawdzie.  Właśnie od tego zaczyna się transformacja.   

Miłość nie zna płci, tantryczna sztuka kochania ma zastosowanie dla każdego. Ze względu na to. zapraszam pary hetero i niehetero normatywne.

RELACJA JAKO PRZYGODA

Wiele par, z którymi pracowałam było zmęczonych wieczną „pracą nad związkiem”.  Z tego powodu, proponuję Wam przyjemniejszy scenariusz.  Sesje indywidualne ze mną, to doskonały trening tworzący pozytywną spiralę w Waszym rozwoju. Co więcej, są one odpowiednie zarówno indywidualnie jak i w relacji Poza tym, razem z ćwiczeniami, teorią i doświadczaniem bliskości i przyjemności otrzymacie potężne narzędzia do dekodowania wzorców zachowań, relacji i pułapek. Wszystko po to, żeby przygoda, ekscytacja, pasja, obecność i obfitość miłości stały częścią Waszej relacji.

TRANSFORMACJA RELACJI

Przede wszystkim, zapraszam Was do radykalnej transformacji związku. Po drugie,  pracujemy z ciałem i emocjami związanymi z obawami, problemami i wyzwaniami w sferze życia intymnego.  

Dzięki połączeniu praktyk tantrycznych, pracy z ciałem, elementów terapii zorientowanej na proces, coachingu i nowoczesnej neuronauki moje somatyczne i energetyczne podejście, sięga znacznie głębiej niż tradycyjne doradztwo równocześnie będąc przyjemnym i pozytywnym doświadczeniem.

Czy już jesteś gotowy/a, aby rozpocząć tę podróż?

JAK w RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDA SESJA?

Pracujemy z tym, co jest w Was na ten moment żywe. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową. Później poznaję Wasze potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. 

Podczas sesji tworzymy bezpieczną atmosferę do rozmowy i praktyki wchodzenia w emocje.  Budujemy przestrzeń, ponieważ chodzi o to, by wasze ciała odprężyły się i otworzyły na biskość, miękkość, namiętności, dzikość, niegrzeczność i głęboko skrywane pragnienia i fantazje erotyczne.  

 Ogólnie rzecz biorąc, w czasie sesji pracujemy z ciałem, dotykiem (podczas masażu możliwa jest nagość), emocjami, oddechem i energią.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SESJĘ?

Praca, którą wykonujemy razem daje rewelacyjne efekty. Jednocześnie wymaga zaangażowania i determinacji. Z mojego wieloletniego doświadczenia wiem, iż rezultaty osiągają osoby, które postawiły siebie i swój rozwój na górze listy priorytetów.  Dlatego wprowadziłam proces aplikacyjny do współpracy ze mną. Wyniki są dla mnie ważne, z tego względu chcę mieć pewność, że ci, którzy mnie zatrudniają, są zaangażowani emocjonalnie, energetycznie i poświęcą wymagany na to czas.

Proszę wypełnij poniższy formularz, by zakwalifikować się do pracy ze mną.  Informacje o pakietach i inwestycjach otrzymasz później, po wypełnieniu formularza.

CZY PONIŻSZE PROBLEMY BRZMIĄ ZNAJOMO? CZY WŁAŚNIE TAK SIĘ CZUJECIE?

 • Kochacie się, ale prawie straciliście ochotę na seks. 
 • Z jednej strony jesteście najlepszymi kumplami, lecz intymność stała się obowiązkiem. 
 • Chociaż jest między Wami czułość, jednak brak intymności i ognia.
 • Oboje traktujecie priorytetowo wszystko poza seksem, a później macie do siebie o to żal.
 • Macie nadzieję, że iskra powstanie po prostu „spontanicznie”, W rzeczywistości tak nie jest. 
 • Jesteście zmęczeni nieustannym szukaniem przyczyn tego, co jest nie tak… ale nic się nie zmienia… 
 • Myślicie o „otwarciu” swojego związku lub próbowaliście i przyniosło to więcej szkód niż korzyści   

Doskonale Was rozumiem. To sprawia, że jestem najlepszą nauczycielką, na jaką mogliście trafić. Sama (z moim byłym już mężem) byłam w tym miejscu, Niestety nie znalazłam pomocy ani u (bardzo znanego) terapeuty par, ani u seksuologa, ponieważ nikt nie potrafił mi pomóc.
Szkoda, że nie znaliśmy wtedy Tantry…  Chociaż poznałam ją zbyt późno dla mojego małżeństwa, to i tak jestem szczęśliwa. W rezultacie moich przeżyć doskonale wiem, jak pomagać innym osobom w podobnej sytuacji.

ABSOLUTNIE NIE MUSI TAK BYĆ! BEZ WĄTPIENIA WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS!

W ciągu moich lat pracy z parami, raz po raz widzę, że wszyscy mamy podobne zmagania.  

Nadszedł czas, aby uwolnić się od przeszłego bólu i uwarunkowań. 

To moment, aby przyjąć nowe sposoby traktowania siebie nawzajem. 

Chwila zadbania o siebie, swojego ciała, swoją energię seksualną. 

ZANURZENIE SIĘ W SZTUCE INTYMNOŚCI POMOŻE WAM pRZEDE WSZYSTKIM:

 • rozpalić i pielęgnować ogień w Waszej sypialni  
 • spotkać się z głębokimi pragnieniami Waszych serc i ciał 
 • naprawdę poprawić komunikację,  
 • rozpoznawać i mówić o swoich potrzebach intymnych
 • dodatkowo słuchać, prosić i dawać kochający dotyk
 • co więcej. poznać anatomię przyjemności
 • na pewno odkryć i poczuć energię ciała
 • otworzyć się nawet na ekstatyczne doznania
 • zrozumieć multiorgazmiczne doznania
 • odświeżyć więź emocjonalną między Wami
 • wznieść Wasz związek na prawdziwe wyżyny sztuki miłości
 • odczuwać duchowe połączenie pomiędzy Wami 

Zaufaj, że miłość może być jednocześnie spokojna i namiętna!

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ ZE MNĄ?

Po pierwsze przeżyłam dramat białego małżeństwa, pustkę samotności w relacji, dramat rozwodu, jak i rozczarowania w kolejnych dysfunkcyjnych relacjach. Przeszłam długą drogę i teraz z pasją pomagam tym, którzy są gotowi uleczyć swój związek!

Po drugie, dzisiaj jestem w szczęśliwym związku, bardziej spełniona duchowo, seksualnie i emocjonalnie niż kiedykolwiek, dzięki praktykom i narzędziom, które poznałam. W rezultacie dzielę się nimi z Wami. Mój partner Piotr, który sam również jest praktykiem i nauczycielem Tantry, prowadzi ze mną warsztaty. Jeżeli zachodzi potrzeba wspiera swoim doświadczeniem podczas sesji indywidualnych.

OBSZARY PRACY PODCZAS SESJI:

Dla Zakochanych – Właśnie rozpoczęliście nowy związek. Wszystko jest naprawdę cudowne. Energia płynie… ale… nie zawsze wiecie, jak powiedzieć, czego naprawdę potrzebujecie, a może nawet sami tego nie wiecie… Chcielibyście, by miesiąc miodowy trwał jak najdłużej. Chcecie tworzyć świadomy związek. Dlatego przygotowałam dla Was:
Sesje nauki dotyku, masażu, oddechu tantrycznego i cyrkulacji energii. 
Praca z wewnętrznym mężczyzną i kobietą, by spotykać się w swojej mocy.
Sztuka świadomej kłótni i porozumiewania bez przemocy.

Czego jeszcze się nauczysz?

Radykalna transformacja związku – Dla par z dłuższym stażem. Co zrobić, gdy praca, dom i dzieci pochłonęły nasze libido? Jak ponownie rozniecić ogień? Uwalnianie wzorców i projekcji na partnera, praca z wzorcami z dzieciństwa, uwalnianie zastałych emocji i żalów w stosunku do partnera/ki. Świadome kłótnie i porozumiewanie bez przemocy. Praca z wewnętrzną męskością i kobiecością, by spotykać się w swojej mocy. Seks tantryczny – rytuały, święta seksualność, nauka dotyku, oddechu komunikacji intymnej, transformującego oddechu. Rozbrajanie ciała z blokad, uzdrawianie seksualności. Zrozumienie wpływu traum partnera/ki na relację.  Z tego względu, bardzo potrzebna Wam jest seria kilku intensywnych sesji indywidualnych, tylko dla osób zdecydowanych, by przetransformować swój związek. 

Oświecone Związki – Związek tantryczny jako duchowa ścieżka rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadząca do wyzwolenia z okowów umysłu, ograniczających przekonań, zakazów i nakazów społecznych do osobistej wolności, do przyjmowania życia w każdym jego przejawie, życia w obfitości i łagodnej akceptacji siebie oraz wszystkiego, co nas spotyka. 
Nauka medytacji, uwalnianie ciała z blokad, odkrywanie swojego ciała energetycznego, otwieranie się na własny potencjał i osobistą moc, czyli tak naprawdę wewnętrzną moc płynącą z głębokiego zrozumienia dbania o wewnętrzny związek. W rezultacie, jest to szacunek dla ścieżki partnera/ki. 

Poliamoria, Otwarte Związki – ogólnie, wszystko jest dla ludzi,. Możemy robić co chcemy, jeżeli jest to w ramach naszych granic i nie szkodzi innym. Jeśli przyciąga Was ten temat, warto się przygotować, poznać zasady i grać w otwarte karty. Gdy w relacji pojawia się dodatkowa osoba, warto wiedzieć, co zrobić, gdy miłość jest silniejsza niż duma i zranione ego. Jak zadbać o siebie, o swoje zdrowie i czuć się bezpiecznie. Nauczycie się poradzić sobie z zazdrością.

Pozostałe elementy sesji indywidualnych dla par

Dark Eros – Odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Przede wszystkim, sztuka gry i zabawy erotycznej, wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Świadoma kara jako akt miłości, obalanie mitów i nakazów moralnych na temat bycia grzecznym, uwalnianie niewinnej przyjemności i pobudzanie energii pierwszej czakry, jeśli chcecie wrócić do domu. Dodatkowo, oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu, otwieranie się na przepływ energii i obfitość. 
Sztuka gry i zabawy erotycznej, świadomy kink, dominacja i uległość. 

Rytuał Kaszmirski – Rytuał pochodzący z Tantrycznej tradycji Kaszmiru, jest przede wszystkim uważany za sposób na doświadczenie niedualności i jedności z absolutem. Tantryczny Rytuał Kaszmirski koncentruje się w szczególności na stymulacji zakończeń nerwowych i rozprowadzaniu energii wzdłuż Nadi (kanałów energetycznych).  Z tego powodu, ten masaż jest zmysłowy, otulający i energetyzujący. Głównie składa się z szerokich ruchów relaksujących lub pobudzających, które łączą każdą część ciała. Różne techniki, zwane szybowaniem, ugniataniem i masażem tkanki miękkiej, wykonywane są powolnym, delikatnym i intuicyjnym ruchem. Każda część ciała jest dotykana, w tym strefy erogenne*.

Poza tym czeka Was:

Uczta Zmysłów – Ten rytuał poprowadzi Was do tantrycznego wszechświata przez zmysły. Pięć zmysłów służy nam do odkrywania świata zewnętrznego poprzez węch, smak, wzrok, dotyk i słuch. Co więcej. w tradycji tantrycznej doświadczamy także naszych zmysłów jako portalu do wiecznego TERAZ – wszystko, czego doświadczasz poprzez zmysły, dzieje się TUTAJ i TERAZ! Następnie Tantra pokazuje nam również, że jednym z najbardziej intensywnych i zmysłowych sposobów na skupienie się na TERAZ jest obudzenie naszej energii seksualnej. Właśnie dlatego, pojazdem jest całe istnienie, a paliwem jest seksualna energia życia. Cel podróży to spotkanie w sercu z najważniejszą osobą w Twoim życiu, czyli z Tobą samym/ą się w całkowitej obecności tu i teraz i z partnerem; W tej magicznej przestrzeni spotka się to, co męskie i kobiece. 
Podsumowując, podczas tego zmysłowego rytuału odkryjecie i doświadczcie boskości poprzez swoje zmysły. 

ZACZNIJCIE JUŻ DZIŚ

Swoją drogę do świadomej i pełnej pasji relacji. Jeśli pragniecie większej witalności, zwiększenia potencjału miłości, namiętności w związku, charyzmy i ukierunkowanej obecności, gdy trzeba działać… Powiedzcie sobie „tak”, a resztą zajmiemy się razem:)

Proszę wypełnij poniższy formularz, by zakwalifikować się do pracy ze mną.  Informacje o pakietach i inwestycjach otrzymasz, po wypełnieniu formularza.

BEZPIECZEŃSTWO

Aby ciało mogło się rozluźnić a umysł zaufać – niezbędne jest bezpieczeństwo. W ciągu lat nauki i pracy z ciałem wiem jak trudno jest zaufać w tak delikatnej materii jak seksualność i duchowość. Dlatego dbam o najwyższe standardy merytoryczne i etyczne mojej praktyki.

TPOT

SZKOLIŁAM SIĘ W JEDNEJ z najbardziej renomowanych szkół tantry, The Paths of Transformation i Johna Hawkena jako nauczyciela i mentora. Po 8 letnim szkoleniu uzyskałam dyplom praktyka i nauczyciela masażu tantrycznego, Dark Eros i nauczycielki Tantry.

ASIS

Jako członkini zarządu ASIS – Stowarzyszenia Somatycznych i Integracyjnych Seksuologów – dbam o Wasze bezpieczeństwo i granice, stosując się do zasad etycznych tej organizacji. https://www.the-asis.org/

TRUSTED BODY WORK

Mój standard pracy potwierdza pieczęć aprobaty niemieckiej organizacji TrustedBodywork, która szczegółowo sprawdza swoich członków pod kątem zgodności z kryteriami jakości . Obejmuje to regulacje prawne, ale także np. rygorystyczne wymagania dotyczące szkolenia podstawowego.

Co udało się osiągnąć

Przeczytaj, co mówią o mnie moi Klienci.

Katarzyna Golabska
"Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą i czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności.  Polecam! W ciepłej wręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Dziękuję z głębi serca."
Kasia
Paweł Nowakiewicz
"Cudny warsztat! Freya pomaga uwolnić i uświadomić sobie nie tylko emocje, które lubimy ale też te, nieprzyjemne, przełamać się nie tylko w miłości do siebie i świata, również w wyznaczaniu granic, asertywności i pewności siebie. Głęboki, przemyślany warsztat, uwalniający, dający radość i świeże spojrzenie na siebie, relacje, świat. Dziękuję."
Paweł
Agni
"Freya is great tantric teacher who can build deep and safe atmosphere during her workshops and massage sessions. She opened my eyes for tantra and during her workshop I’ve met my beloved partner for life. Im very grateful to meet her on my path. Thank you Dear Freya and all the best! Yours, Agni."
Agni
Andrzej
"Uważność, łatwość tłumaczenia, wiedza połączona z doświadczeniem, pewność, spokój, umiejętność motywowania, otwartość na pytania, na wątpliwości ucznia - wszystko to było najwyższej klasy, profesjonalnie a jednocześnie bez niepotrzebnej wyższości."
Andrzej
Izabela
"Warsztaty u Freyi Wolnej zmieniły moją świadomość, rozluźniły ciało i pomogły uwolnić się od wielu niepotrzebnych już mi spraw, które mi nie służą. Na jej warsztatach znalazłam nowe plemię, które kocham całym sercem. Cieszę się, że jestem pośród tych wspaniałych ludzi i gorąco polecam Izabela Wilczyca Aho!"
Izabela
Paweł O
"Wszystkie warsztaty z Freyą miały dla mnie ogromną wartość. Pomogły mi zacząć poznawać tantrę, otworzyć oczy, przeżyć nowe doświadczenia, odkryć siebie, zacząć żyć coraz lepszym, szczęśliwszym życiem. Podziwiam ją za jej głęboką znajomość ścieżki tantrycznej i za sposób w jaki ucieleśnia to, czego uczy - żeby ludzie mogli żyć pełnią życia, w radości i obfitości – tak jak on sama żyje. Gorąca polecam wszystkie warsztaty prowadzone przez Freyę."
Paweł O.
Anna S
"Freya jest niezwykłą nauczycielką i niesamowitą kobietą, ma ogromną wiedzę i warsztat. Poprowadzi każdego - zupełnie początkujących czy zaawansowanych. Buduje bezpieczną i ciepłą atmosferę, jest uważna na każda osobę w grupie, dzięki niej wiele się otwiera. Mam ogromne zaufanie do prowadzenia Freyi i polecam każdemu, parom, singlom, poszukującym swojej ścieżki i samopoznania."
Anna S.
Jagoda M.
"Freya jest ważną i znaczącą osobą w moim życiu. Ma ogromną wiedzę bezpośrednio, z pierwszej ręki zaczerpniętą od bardzo wielu nauczycieli, ma bardzo bogaty warsztat pracy. Z przyjemnością patrzę, jak odważnie prowadzi uczestników przez meandry własnych ciał i umysłów. Freya pięknie potrafi się dzielić, dużo daje, angażuje się w pełni. Potrafi dać więcej niż można się spodziewać."
Jagoda
Agnieszka PG
"Długo szukałam odpowiedniej osoby od której mogłabym uczyć się Tantry. Gdy znalazłam Freyę, przestałam szukać. Na warsztatach Masażu Tantrycznego spotkałam wspaniałą trenerkę i przewodniczkę w tajnikach tantry.  Nie ma, polskiej odpowiedniczki Freyi i jej podejścia, starannie dobiera zespół asystentów, co oznacza bardzo profesjonalne podejście do szkoleń i klientów."
Agnieszka PG
Kamila B.
"Freya to piękna dusza, kobieta i nauczycielka. W wyjątkowy sposób dzieli się swoją wiedzą. Jest otwarta, budzi zaufanie, kobieta w przepływie. Promieniuje miłą, ciepła energią, która daje poczucie  bezpieczeństwa. Podczas warsztatów wie kiedy odpuścić, a kiedy dołożyć do ognia. Bardzo dobrze porusza się w tej przestrzeni. Mam nadzieję spotkać ją jeszcze wiele razy!"
Kamila B.
Katarzyna N.
"Miałam sporo obaw związanych z sesją indywidualną. Szybko zniknęły, gdy poczułam szacunek Freyi do mnie (mojego ciała, granic, potrzeb, emocji, trudności…). Byłam kilka razy. Zawsze mogłam podjąć świadomą decyzję, czy w danym momencie chcę iść dalej. Uważam, że masaże u Freyi były jednym z czynników moich pozytywnych zmian w życiu. Polecam."
Katarzyna N.
Kinga K-M
"Freya, dziękuje za przestrzeń, w której dzieliłaś się swoimi doświadczeniami, uśmiechem i łzami. Spotkania z Tobą w przestrzeni miłości i prawdy są zawsze wyjątkowe. Tulę mocno do serca."
Kinga KM
Kasia M.
"Jesteś blisko mego serca. Twoja wiedza tantryczna i sposób w jaki mi ją przekazujesz powoduje, że jestem na tej ścieżce. Mam wiele wdzięczności za każdy Twój warsztat za Twoją pełną obecność i wsparcie. Kocham Cię piękna Bogini."
Kasia L.
Ola A.
"Freya uczy kobiety jak cieszyć się swoją kobiecością. Pary jak smakować miłość. Dojrzałych uczy, jak cieszyć się z małych, cudownych chwil. Tych co potrzebują, przeprowadza przez trudności ze skupieniem i miłością. Zaprasza w piękną podróż, po której już nic nie będzie takie same. A wszystko to robi z ciepłem, bezpiecznie i poczuciem humoru."
Ola A.
Radek M.
"Lekkość, obecność, luz i kobieca moc z jaką prowadzi warsztaty, sprawiają, że Freyi chce się słuchać. Freya to profesjonalizm, bogate doświadczenie, a przede wszystkim wyczucie i potęga miłości. Freya nie zmusza - zachęca. Nie karci – wskazuje, jak kochająca Matka, która chce dla Ciebie jak najlepiej. Dzięki Freyi moje życie uległo transformacji, na praktycznie każdym poziomie. Dziękuję Freya."
Radek M.
Tessa W.
"Freya ma dar. Dzięki jej doświadczeniu, wiedzy i pięknemu, ciepłemu sercu można w pełni zaufać, głęboko się rozluźnić, przeżyć cudowną błogość bycia i powrócić do siebie. Uważny, pełen szacunku i uświęcenia dotyk Freyi czerpie z różnych metod, zawiera całe spektrum doznań, co wspaniale ożywia oraz koi ciało i duszę. Bardzo polecam."
Tessa W.
1239131_586715118047551_611221035_o
"Byłam na Przebudzeniu Mocy nie wiedząc czego się spodziewać - była moc, była radość, były wzruszenia - przede wszystkim przeżywanie. Zobaczyłam jak chcę przeżywać, co odblokować - poruszający czas. Gorąco polecam!"
Edyta K.
Aleksander Si
"Jestem w tantrze już 3,5 roku i zacząłem u Freyi od Rocznego Treningu Masażu Tantrycznego. I cały czas wracam na kolejne warsztaty, bo cały czas czuję, że mogę się od niej dużo nauczyć. Ufam jej prowadzeniu, dużo się we mnie otwiera, czy to wrażliwość serca, czy tak jak teraz na Dark Erosie, miejsca mocy. Za każdym razem czuję, że Freya jest cudownym przewodniczką. Dziękuję!"
Aleksander Si 
Alina Pietrzak
"Wyjątkowy warsztat. Duża dawka wiedzy, poznałam bliżej siebie i swojego partnera. Podczas warsztatu czułam się zaopiekowana i bezpiecznie. Ogromna miłość i wdzięczność."
Alina Pietrzak
barbara b
"Roczny trening masażu tantrycznego jest czymś znacznie większym niż techniki. Na tym kursie nauczyłam się nie tylko masować ale przede wszystkim dostałam instrukcje obsługi własnego ciała, moich granic, i  potrzeb. Prowadzenie w tantrę przez Freyę jest najcudowniejsze jakie może być, robi to z wrodzoną sobie łagodnością i mądrością. Dziękuję że mogę Ci asystować, i uczyć się od Ciebie. Kocham Cię."
Barbara B.
Norbert Parkasiewicz
"Polecam roczny trening masażu tantrycznego u Frei. To nie tylko poznanie technik masażu ale i pięknych ceremonii, medytacji oraz ciekawych ludzi. To przygoda w głąb siebie z dużą dawką emocji."
Norbert Parkasiewicz
Katarzyna Ginger-Strzelecka
"Cudowna ciepła osoba, z ogromną wiedzą o czuciem. Sesja Tantryczna z mężem była cudowną podróżą w głąb siebie i nabraniem umiejętności dzielenia się tym z druga osobą. Polecam każdemu kto choć trochę chce poprawić relacje ze sobą i otaczającym światem. W cieplej w ręcz rodzinnej intymnej atmosferze, w poczuciu wolności i gotowości na wszystko co się wydarza, Freya pomaga zobaczyć to co wcześniej było niewidoczne. Dziękuję z głębi serca."
Katarzyna Ginger Strzelecka

Czy jesteś gotowy/a, aby rozpocząć tę podróż?