Odkryj ekstatyczną radość życia na warsztacie Tantric Flow

Czy to
brzmi znajomo?

 • Czujesz, że życie przemyka Ci przez palce, pozostawiając w Tobie pragnienie czegoś więcej?
 • Zanika w Tobie ta ekscytacja z życia, którą pamiętasz z młodości?
 • Odczuwasz wewnętrzną pustkę, niepokój lub brak spełnienia w swoim życiu?
 • Towarzyszy Ci rutyna i szukasz głębszego znaczenia i wartościowych więzi?

Czy pragniesz:

 • Wnieść więcej spełnienia, intymności i błogości do swojego życia?

 • Odnaleźć równowagę pomiędzy swoją męskość i kobiecością?

 • Zmienić utarte nawyki w sferze relacji intymnych i nauczyć się wyrażać swoje pragnienia?

 • Otworzyć ciało na przepływ życiowej energii i doświadczyć głębszej harmonii i spełnienia?

   

Tantric Flow to podróż
do odkrywania mocy i radości

Dołącz do transformującego i praktycznego warsztatu, który otworzy drzwi do samopoznania, pełni życia i autentycznego wyrażania siebie. Poprowadzimy Cię przez praktyki uważności, oddechu i tantrycznego ucieleśnienia emocji, które pomogą Ci odkryć Twoją prawdziwą moc, siłę i energię życiową.

Wyobraź sobie życie

Pełne Pasji

Otworzysz się na nowe doznania, poznasz tantryczne praktyki poparte współczesną nauką, pogłębisz relacje i rozpalisz iskrę pasji.

Pełne Mocy

Uwolnisz swój potencjał poprzez praktyki uważności i oddechu, które pomogą Ci odkryć ukryte źródła Twojej mocy.

Autentyczne

Nauczysz się komunikować swoje najgłębsze pragnienia i uczucia w sposób, który buduje prawdziwe, głębokie więzi

Wyjdź z cienia wątpliwości,
Wejdź
w światło radości!

Tworzymy dla Ciebie wyjątkową przestrzeń, abyś mógł/a świadomie eksplorować siebie, relacje, bliskość, poszerzać swoją świadomość i pogłębiać intymność. Ten ekskluzywny warsztat to niepowtarzalna podróż do siebie ścieżką współczesnej Tantry, w bezpiecznej atmosferze przy wspierającym i profesjonalnym prowadzeniu doświadczonych i międzynarodowych trenerów

Freya

to pełna życia, charyzmatyczna facylitatorka z 20-letnim doświadczeniem, z pasją do rozwoju i transformacji. Wspiera kobiety, mężczyzn i pary w przebudzeniu seksualnej mocy i optymalnego potencjału. Stworzyła metodę TantraSoma łączącą Tantrę, mindfulness i holistyczną pracę z ciałem, aby jej klienci mogli otworzyć się na przyjemność stanu Flow w formie seksualnego i duchowego przebudzenia. Od 8 lat prowadzi pierwszy w Polsce Profesjonalny Profesjonalny Roczny Kurs Masażu Tantrycznego, warsztaty Tantry dla Par i singli, sesje indywidualne i kursu online. Freya łączy fachową wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej czułą przewodniczkę i godną zaufania nauczycielkę z zamiłowaniem do życia i transformacji.

Piotr

jest Life Coachem, mentorem przywództwa i kreatywności, praktykiem HeartMath oraz trenerem Tantry i Mindfulness. Twórca instytutu iMind. W ciągu ostatnich 30 lat balansuje pomiędzy biznesem, filmem, sportem, samodoskonaleniem, medytacją, produkcją absurdalnych filmów animowanych i „hakowaniem świadomości”. Tworzy nowe możliwości przeżywania ekstatycznych doświadczeń duchowych, zarówno grupowych jak i indywidualnych. Jego pasja do odkrywania potencjału ludzkiego ciała i umysłu oraz eksplorowania granic świadomości doprowadziła go do tantry. Jest certyfikowanym nauczycielem Tantry w szkole Johna Hawkena The Paths of transformation.
Razem mamy ponad 50 lat doświadczeń w rozwoju osobistym i pracy z ludźmi! Nauczymy Cię, jak pogłębiać relacje i połączenia z otaczającym Cię światem z odwagą, otwartym sercem i siłą ducha.

Twoja podróż do pełni życia zaczyna
się tutaj i teraz!

Zapewnij sobie miejsce na tym wyjątkowym warsztacie, aby rozpocząć podróż ku autentycznemu, głębokiemu spełnieniu i radości.

Do końca maja ostatnia promocja!

Dla 1 osoby

1 290,00 zł

1 090,00 zł

Dla 2 osób

2 290,00 

1 900,00 zł

Liczba miejsc ograniczona!

„Freya i Piotr tworzą niezwykle bezpieczną przestrzeń zaufania, w której każdy czuje się widziany i szanowany w całości, z całą wrażliwością, ograniczeniami i tęsknotami, co buduje przestrzeń do otwarcia zmysłów i czucia”
Zbyszek
„Na tych warsztatach poczułam, że mogę się otworzyć. A potem przeżyłam z moim partnerem kosmos…”
Kasia
„Uwielbiam Freyę i Piotra, doświadczenie praktyk partnerskich było dla mnie szczególnie głęboki. Niesamowite jak głęboko można wejść w tak krótkim czasie. Zostałam obdarzona głęboką obecnością mojego partnera i dzięki temu poczułam, że otwieram się w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Czuję się bardzo szczęśliwa, że mogłam tam być przyjąć tyle miłości od mojego partnera. To taki prezent i coś, czego nigdy nie zapomnę.”
Anna
„Jeśli chcesz szeroko otworzyć swoje serce, spotkać się i zanurzyć głęboko w miłości, połączeniu i pięknym tańcu męskości i kobiecości, ten warsztat to wspaniała okazja na głębokie uzdrowienie i żywienie. Absolutnie uwielbiamy tę pracę. Freya i Piotr tworzą potężną, bezpieczną i lekką przestrzeń, w której można wiele uwolnić, poddać się i bawić. Polecam tę pracę wszystkim osobom, parom i singlom, zwłaszcza jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i poszerzanie swojej zdolności do kochania.”
Kasia i Adam
„Braliśmy już udział w wielu warsztatach duchowych, terapeutycznych i tantrycznych, więc nie spodziewaliśmy wiele nowego… Bardzo się myliliśmy – doświadczenie było głębokie, piękne i dosłownie odlotowe. Nie chodzi tylko tu o lepsze życie seksualne, chociaż to się zdecydowanie się poprawiło 😊; nie chodziło tu o psychologię związku, mimo że oboje opuściliśmy warsztat bardziej w sobie zakochani niż podczas naszego miodowego miesiąca – to było jak zażycie bardzo potężnego eliksiru, który przybliża nas do świętej rzeczywistości samego bytu. Próba opisania tego nie oddaje rzeczywistości…”
Kasia i Adam

Czego się nauczysz na tym warsztacie?

Bazując na ideach tradycyjnej Tantry, otwieramy ciało, aby umożliwić i poczuć przyjemny przepływ energii życiowej. Potwierdzają to prace klasyka bioenergetyki Wilhelma Reicha, jak i najnowocześniejsze odkrycia neuronauki na temat stanów FLOW. Podczas warsztatu:  

 • Aktywujemy energię Kundalini  
 • Otworzymy 3 kanały kręgosłupa (ida, pingala i sushumna) na przepływ tworząc równowagę pomiędzy lewą i prawą – męską i żeńską – energią w ciele 
 • Doświadczenie energii pozwoli nam poczuć, że jesteśmy czymś więcej niż tylko istotą fizyczną – jesteśmy punktem świadomości, która staje się świadoma siebie jako sztuki przepływu życia we wszechświecie.  

Tantric Breathwork to oparte na doświadczeniu praktyki, obejmujące oczyszczanie, regenerację, uzdrowienie i uwalnianie tego, co już nie działa w Twoim życiu. Jest to modalność, która budzi dostęp do bardziej autentycznego „Ja” oraz wewnętrznej mądrości, wykraczającej poza ego.  

Tantric Breathwork obejmuje różnorodne praktyki oddechowe  pobudzające lub uspokajające system nerwowy, obejmujące pracę z energią, pracę z ciałem i ekspresję emocjonalną. Mogą prowadzić do poszerzania świadomości, osiągania ekstatycznych stanów szczytowych.     

Tantric Breathwork czerpie z ponadczasowej mądrości starożytnych tradycji tantrycznych i szamańskich z współczesnymi zdobyczami neuro-nauki i somatycznymi praktykami uzdrawiania. Honorujemy to, co najlepsze z obu światów, jednocześnie tworząc pomost dla ciała, umysłu, serca, duszy i ducha.

W starożytnych filozofiach, takich jak Tantra i Taoizm, oraz w dzisiejszej psychologii Junga, każdy człowiek to harmonijna mieszanka energii żeńskich i męskich: Yin/Yang, Shakti/Shiva, Anima/Animus.
Męskość oznacza działanie, ukierunkowanie i klarowność, podczas gdy kobiecość to subtelna łaska otwartości, intuicji i potężna siła napędzająca działanie.
W nas drzemie świadoma męska siła i zmienna, potężna siła kobiecości. Tantric Flow uczy równoważenia tych sił, honorując oba aspekty. To nie wybór między nimi, lecz taniec pomiędzy nimi, uhonorowanie rytmu życia. To święty związek energii Yang i Yin w kosmicznym tangu, gdzie magia życia się dzieje. Zapraszamy do tego tańca, abyś poczuł/a puls życia i wzajemne oddziaływanie tych energii w sobie.

Ucieleśniona świadoma męskość  

 • Poznasz nowy paradygmat męskiego przywództwa i współtworzenia, oparty na integracji  wewnętrznej Męskości zjednoczonej z wewnętrzną Kobiecością.  
 • Dowiesz się, jak tworzyć głęboką świętą przestrzeń, aby intymność stała się celebracją połączenia seksualnego i energetycznego 
 • Odkryjesz, jak stawiać się do swoich relacji osobistych i zawodowych z poziomu obecności, ucieleśnionej integralności i miłości  
 • Dowiesz się, jak kultywować siłę fizyczną i duchową (np.praktykę medytacyjną), która otworzy Twój system nerwowy na nieskończony potencjał energii seksualnej i emocjonalnej  
 • Dowiesz się szanować granice swoje i partnera/ki  
 • Poznasz sztukę seksualnej dominacji i uległości poprzez ucieleśnienie Twojej rdzennej głębi. 
 • Nauczysz się jak świadomie i z miłością przemieniać skargi partnera/ki w autentyczne pragnienia i pożądania
 • Poznasz sztukę świętego rozkazu i dowiesz się, jak sprawić, by eksploracja ciemniejszych energii seksualnych stała się wzniosłym doświadczeniem  

Ucieleśniona świadoma Kobiecość  

 • Odkryjesz nieokiełznaną moc swojego serca i ciała,    
 • Nauczysz się komunikować najgłębsze pragnienia swojego serca w sposób, który wywoła pasję, obecność i miłość Twojego partnera/ki  
 • Otworzysz swoje ciało na przyjemność i pożądanie  
 • Odkryjesz i ucieleśnisz swoje wzniosłe i wyuzdane  pragnienia oraz nauczysz się zachwycająco i magnetycznie je wypowiadać  
 • Nabierzesz odwagi do wyrażania esencji swojego serca poprzesz ekstazę,  ból, smutek lub wściekłość które są wyrazem Twojej prawdy na dany moment. 
 • Opanujesz sztukę świadomego odpowiadania na fizyczne i emocjonalne bodźce, zwiększając seksualną polaryzację  
 • Odkryjesz subtelne energię kobiecych archetypów, które ożywią i odżywią Twój związek z partnerem/ką i światem  
 • Odkryjesz ciemniej zabarwione energie erotyczne przełamując stare wzorce tego co wypada, a co nie.  

Tantric Flow jest dla Ciebie i dla Ciebie w relacjach. Bez względu na to czy jesteś w długotrwałym związku, czy właśnie się zakochujesz, czy poszukujesz i randkujesz.  

Na tym warsztacie DOWIESZ SIĘ JAK:  

 • Przekształcić nawykowe wzorce relacji na nowe umiejętności, wywołujące głębię intymności  
 • Otworzyć serce, aby doświadczać nowych obszarów przyjemności, pasji jak i mrocznych zabaw erotycznych  
 • Jak płynąć (FLOW) pomiędzy biegunami napięcia i relaksacji docierając do prawdy danej chwili
 • Otworzyć się i ukierunkować przepływ energii, która ożywi ciało zarówno Twoje jak i Twojej/go kochanki/a
 • Wykorzystać energię seksualną i erotyczną do wzajemnego duchowego wzrostu
 • Przyciągnąć nową lub przetransformować obecną relację na taką o której marzysz, np. pełną nieposkromionej miłości, w której będziesz mógł/a odkryć i uwolnić swoją autentyczną ekspresję seksualną!

Pytania i odpowiedzi

Zapraszamy singli i pary a także osoby niebinarne i LGBT.  

Warsztaty zostały zaprojektowane na bazie starożytnych i uniwersalnych praw energii rządzących wszechświatem.  

Podczas warsztatów używamy terminów binarnych – kobieta / mężczyzna  – nie dlatego, że postrzegamy płeć w kategoriach binarności, ale dlatego, żnasza  praca jest głęboko zakorzeniona w uwarunkowaniach kulturowych, jakie w nas wszystkich zaszczepiono, kiedy w chwili urodzenia przypisano nam bycie „dziewczynką” albo „chłopcem“.
Niezależnie od tego,
 z jaką płcią się identyfikujemy dzisiaj, oczekiwania rodziców i społeczeństwa oraz sposób, w jaki nas traktowano i wychowano w dużym stopniu wpływają na to, jak zachowujemy się w relacjach z innymi ludźmi. 

Spora część tego, warsztatu dotyczy umiejętności nawiązywania relacji w związkach miłosnych.

Niemniej praktyki, które poznasz to narzędzia na życie; przydatne podczas kontaktów ze współmałżonkiem/ką, partnerem/ką, współpracownikiem, przyjacielem dowolnej płci. Wiedza, którą tu poznasz umożliwi Ci swobodniejszą i  skuteczniejszą komunikację – z każdym.

Warsztaty są skierowane szczególnie dla singli i zapraszamy każdego, kto czuje, że to będzie miejsce dla niego, kto pragnie poznać nowe otwarte osoby o podobnych zainteresowaniach, kto chce doświadczyć czegoś nowego i poznać tantrę – wiele ćwiczeń będzie się odbywać w parach (np. Doświadczanie rodzajów świadomego dotyku lub ćwiczenia oddechowe), dlatego dbamy o to, aby grupa składała się z parzystej liczby uczestników oraz zapewniamy team wspierających asystentów, którzy w razie potrzeby będą partycypować w ćwiczeniach. Oczywiście wszystkie praktyki są dobrowolne i na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz komfort uczestników, więc w żadnym wypadku nie będziesz zobowiązany/a do ćwiczeń z osobą, która by Tobie nie odpowiadała. Również osoby w parach będą zapraszane do tego, aby czasem otworzyć się na praktykę z innymi osobami i doświadczyć innych jakości (za konsensualną zgodą). 

Klient będący kupującym ma możliwość bezpłatnej rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach stacjonarnych, pod warunkiem, że chęć rezygnacji zostanie zgłoszona na adres e-mail kontakt@freyawolna.pl do 14 dni kalendarzowych od dnia zakupu. W takiej sytuacji Klientowi przysługuje zwrot pełnej kwoty wpłaconej przy zawarciu Umowy. Po upływie ww. terminu na zgłoszenie chęci rezygnacji z warsztatu stacjonarnego, Klient traci prawo do zwrotu wpłaconej kwoty.

Klient będący kupującym ma możliwość jednorazowej bezpłatnej zmiany terminu warsztatu stacjonarnego na inny termin, pod warunkiem, iż zmiana taka zgłoszona zostanie na adres e-mail kontakt@freyawolna.pl nie później niż na 30 dni kalendarzowych przed pierwotnym (oryginalnym) terminem warsztatu stacjonarnego, a także pod warunkiem, iż Sprzedawca będzie dysponował wolnymi miejscami we wskazanym przez Klienta, nowym terminie warsztatu (oba warunki muszą być spełnione łącznie).

Dodatkowe rozwiązanie:
Klient ma prawo przeniesienia prawa do uczestnictwa w warsztatach stacjonarnych na inną osobę niż wskazana w zamówieniu (o ile osoba ta spełnia warunki uczestnictwa w warsztatach) , przy czym w takiej sytuacji zobowiązuje się zawiadomić Sprzedawcę o zmianie uczestnika najpóźniej na 14 dni przed planowanym terminem warsztatów

Aby zapoznać się z naszą polityką zwrotów, sprawdź regulamin z warunkami uczestnictwa.

Tak, nie ma konieczności uczestnictwa w ćwiczeniach z innymi uczestnikami. Wszystkie proponowane ćwiczenia można wykonywać samodzielnie bądź z partnerem/partnerką, z którym/ą bierze się udział w zajęciach. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i szacunek wobec uczestników, dlatego zdamy o komunikowanie i przestrzeganie granic, również w parach praktykujacych razem.   

Warsztat jest prowadzony w języku polskim i angielskim, jeśli udział wezmą min. 2 osoby anglojęzyczne.

Tak! Zakup dwudniowego warsztatu Tantric Flow uprawnia Cię do bezpłatnego uczestnictwa w wykładzie Tantra Soma wprowadzającym do Tantric Flow, który odbędzie się w czwartek. Zgłoś swoją obecność na kontakt@freyawolna.pl Więcej szczegółów o wydarzeniu towarzyszącym znajdziesz tutaj:
 

W każdym mieście (Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków) warsztat dla par i singli Tantric Flow + wykład wprowadzający odbędą się tylko jeden raz w tym roku! Zapraszamy na pozostałe wydarzenia! Tutaj możesz zapoznać się z terminami pozostałych wydarzeń.