Dziękujemy !

Wszystko przebiegło pomyślnie. Bezpłatny ebook “Od marzenia do spełnienia” w ciągu kilku minut otrzymasz na Twojego maila.

A teraz mam dla Ciebie krótką wiadomość !

Możesz otrzymać dostęp do nagrania online pierwszej masterklasy z kursu “Kobieta Magiczna” – aż 40% taniej!

shakti power

Kobieta Magiczna #1: INICJACJA

49,00zł 29,90zł

W ramach zakupu promocyjnego otrzymujesz dostęp do 1 z 5 nagrań w ramach kursu Kobieta Magiczna, realizowanego w ramach Programu Shakti Power.

To oferta ważna tylko przez 15 minut w podziękowaniu za Twoje zaufanie.

00
Minut
00
Sekund

Dzięki temu mini-kursowi:
✨ Zwiększysz i wzmocnisz poczucie własnej wartości
✨ Uwolnisz zablokowaną energię i emocje
✨ Skontaktujesz się ze swoją kobiecą intuicją, by i żyć bardziej ekstatycznie
✨ Odkryjesz, jak odróżnić głębokie pragnienie duszy od pragnień z umysłu
✨ Nauczysz się jak wejść w stan sprzyjający Magii Manifestacji
✨ Poznasz uzdrawiającą moc oddechu i praktykę medytacji

Poznaj opinie o moich kursach

Freya ma dar. Dzięki jej doświadczeniu, wiedzy i pięknemu, ciepłemu sercu można w pełni zaufać, głęboko się rozluźnić, przeżyć cudowną błogość bycia i powrócić do siebie. Podsumowując, bardzo polecam
Tessa W.
Freya przede wszystkim uczy kobiety jak cieszyć się swoją kobiecością. Pary jak smakować miłość. Dojrzałych uczy, jak cieszyć się z małych, cudownych chwil. Tych co potrzebują, przeprowadza przez trudności ze skupieniem i miłością. Zaprasza w piękną podróż, po któej już nic nie będzie takie same. W rezultacjie wszystko to robi z ciepłem, bezpiecznie i poczuciem humoru.
Ola A.
Freya jest niezwykłą nauczycielką i niesamowitą kobietą, ma ogromną wiedzę i warsztat. Poprowadzi każdego - zupełnie początkujących czy zaawansowanych. Buduje bezpieczną i ciepłą atmosferę, jest uważna na każdą osobę w grupie, dzięki niej wiele się otwiera. Mam ogromne zaufanie do prowadzenia Freyi. Polecam każdemu poszukującemu swojej ścieżki i samopoznania
Anna S.