Dziękujemy !

Wszystko przebiegło pomyślnie. Bezpłatny ebook “Od marzenia do spełnienia” w ciągu kilku minut otrzymasz na Twojego maila.

A teraz mam dla Ciebie krótką wiadomość !

Możesz otrzymać dostęp do nagrania online “Master Lover #1: Prawo Polaryzacji” – aż 40% taniej!
masterlover webinar 1

Master Lover #1: Prawo Polaryzacji

49,00zł 29,90zł

Master Lover to kurs dla mężczyzn, którzy chcą zostać niesamowitymi kochankami, nauczyć się panować nad swoją energią seksualną i nabrać pewności siebie i charyzmy nie tylko w sypialni. Przedstawia starożytną sztukę mistrzów tantrycznych oraz nowoczesne metody pracy z ciałem i seksualnością w praktycznym ujęciu do zastosowania przez każdego.

Kurs przedstawia proste i zaawansowane narzędzia, praktyki i rytuały, które pomogą Ci zrozumieć siebie, swoją seksualność a także intymne pragnienia Twojej kobiety i rozwinąć Cię w sztuce kochania, byś przeobraził się ze zwykłego kochanka w mistrza.

To oferta ważna tylko przez 15 minut w podziękowaniu za Twoje zaufanie.

00
Minut
00
Sekund

Dzięki temu mini-kursowi:
🤩 Poznasz najważniejsze zasady tantrycznej sztuki życia oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w Twojej relacji.
🤩 Staniesz się pewnym siebie i charyzmatycznym mężczyzną, który przyciągnie wymarzoną partnerkę
🤩 Nauczysz się panować nad swoją energią seksualną
🤩 Pogłębisz zrozumienie siebie odkrywając swoją wewnętrzną męskość i kobiecość
🤩 Dowiesz się co zrobić, by rozpalić ogień w Twojej sypialni, bez względu na to, czy jesteś w długoletnim związku czy randkujesz

Poznaj opinie o moich kursach

Ten kurs otworzył mi oczy. Na moje ciało, na to jak można otwierać kobiety, jak można z niego czytać i wciąż okrywać nowe miejsca przyjemności. Lekkie, ale i profesjonalne podejście prowadzącej do tematu seksualności i zgłębiona tantryczna wiedza wywarły na mnie duże wrażenie. Zaufałem, dałem się poprowadzić i...powiem, rezultaty są realne, przynajmniej. z tego co mówią moje partnerki, to ta Tantra działa! Polecam! Każdy facet powinien zrobić taki kurs.
Andrzej
Chciałem zrozumieć kobietę, konkretnie moją dziewczynę. Dzięki ćwiczeniu Latarnia, zrozumiałem, jak być przy niej, gdy popada w swoje nastroje. Okazało się to punktem zwrotnym w naszej relacji. A seks jest zajebisty!
Paweł
Jestem informatykiem. Przed tym kursem energia kojarzyła mi się głównie z elektryką. Już na pierwszych zajęciach poczułem coś dziwnego w ciele. Obserwacje siebie, uważność na ruchy i przepływy a także praktyka Rozbrajania udowodniły mi, że są inne formy energii. I to bardzo przyjemnie. Freya prowadzi z polotem i wprowadza w dobry nastrój.
Leszek