2
Sie.

„Wabi Sabi” – Festiwal świadomej Kobiety

Zapraszam Cię z całego serca na „Wabi Sabi” – Festiwal świadomej Kobiety. Przez 2,5 dnia będziesz mogła rozpieszczać ciało i umysł, celebrować swoją kobiecość, odkrywać siebie, poznawać różne „tricki” ułatwiające codziennie życie. Będziesz mogła również odpocząć, zregenerować siły, napełnić się pozytywną energią i spędzić czas w atmosferze miłości, akceptacji i siostrzeństwa.

„Wabi Sabi” to bardzo bogata oferta warsztatowa, zaczynając od zajęć ruchowych, tańca, jogi, poprzez rozwój osobisty i duchowy, dbanie o ciało, a kończąc na zajęciach z tzw. „daily lifestyle”, jak np. makijaż i fryzura w 10 minut, nauka chodzenia na szpilkach, kuchnia ayurwedyjska i wiele innych.

W przerwach pomiędzy warsztatami będziesz mogła zażyć masaży relaksacyjnych, posilić się pysznymi, zdrowymi posiłkami, odpocząć w strefie „chill”, zakupić wspaniałe produkty handmade i eko od naszych wystawców.

Podczas festiwalu poprowadzę dwa warsztaty:

Orgazmiczna Moc Kobiety – warsztat tantry i świadomej seksualności

3 sierpnia 2019, sobota, w godz. 11.45-13.15

Orgazm… wiele kobiet (wg badań od 20- 60 %) doświadcza go rzadko lub wcale. Wiele jest przyczyn, oprócz dysfunkcji chorobowych i doświadczonych traum, najczęstszym powodem jest stres, nieznajomość swojego ciała, problemy w relacji, brak poczucia własnej wartości, napięcie związane z nastawieniem na cel i „osiąganiem orgazmu”.

A gdyby tak.. pozwolić sobie na orgazm? Uwolnić ciało z napięć, oczekiwań, być dla siebie totalnie by w pełni odprężyć się i pozwolić, by słodycz energii seksualnej porwała nas na fali przyjemności

Podczas tego warsztatu będziemy w ciele. Uwolnimy je z napięć i poszerzymy naszą zdolność do przyjemności, abyśmy mogły cieszyć się życiem z miejsca orgazmicznej witalności naszej energii życiowej, którą możemy skierować na realizację celów by żyć pełnią swojego potencjału.

Skoncentrujemy się szczególnie na energii seksualnej i kobiecej zdolności do rozszerzonego orgazmu i osiągania większej przyjemności, oraz w jaki sposób zapewnia to dobre samopoczucie i witalność w naszych ciałach na poziomie komórkowym.

Stworzymy bezpieczną przestrzeń dla kobiet w każdym wieku, abyśmy mogły odkryć ponownie miłość do siebie i otworzyć się na przyjemność.

Wszystkie ćwiczenia są opcjonalne (w tym nagość, choć absolutnie nie jest to konieczne).

Warsztat oparty na praktykach tantrycznych, bioenergetycznej pracy z ciałem, zawiera elementy podróży szamańskiej, , tańca ekstatycznego i medytacji.

Przynieś ze sobą sarong, olejek do masażu, matę do jogi (opcjonalnie) i coś przyjemnego dla twoich zmysłów.. ( pachnący kwiat, olejek, piórko, czekoladę, dzwoneczek, jedwabna chustę.. itp.)

Dotyk Miłości – masaż żywiołów

4 sierpnia 2019, niedziela 11.45-13.15

Wyobraź sobie, że twoje ciało dostaje taki dotyk, jakiego pragniesz, gdy jesteś zmęczona do energetyzuje cię, gdy potrzebujesz relaksu – przyjemnie uspokoi zmysły… że potrafisz poprosić o to czego pragniesz.. i to dostajesz.. potrafisz dawać i otwierać się na przepływ energii płynącej z serca poprzez dłonie osoby masującej.

Wszystko to zaczyna się od świadomości i energii i komunikacji. Warsztat Dotyk miłości to oparty na doświadczeniu warsztat, podczas którego nauczysz się podstaw komunikacji intymnej, w tym określania swoich potrzeb i granic. Doświadczysz świadomego dotyku, medytacji i magii tantrycznego rytuału w bezpiecznej atmosferze zmysłowości i uświęcenia ciała.

Podczas tego warsztatu doświadczysz wiele przyjemności, a także zdobędziesz umiejętności i narzędzia, które pomogą ci doskonalić twoją relację intymną. W szczególności:

  • Zdobędziesz lub pogłębisz swoje umiejętności zmysłowego dotyku
  • Poznasz różne energie dotyku
  • Nauczysz się zmysłowego, uzdrawiającego i niezwykle przyjemnego masażu żywiołów
  • Poznasz jak połączyć przyjemność fizyczną z duchowym uniesieniem
  • Odkryjesz radość przyjmowania poprzez odpuszczenie i oddanie kontroli
  • Pogłębisz swoją relację z ukochanym/ą, (jeżeli przyjedziecie razem)
  • Otworzysz się na przyjemność i zaufanie w relacji
  • Poznasz koncepcję koła zgody – narzędzia wspierającego komunikację i bezpieczeństwo podczas masażu, dzięki czemu zarówno masowany/a jak i masujący/a mogą pozwolić sobie na otwartość i przepływ energii.

Przynieś ze sobą pareo (dużą chustę), prześcieradło do przykrycia materaca, olejek do masażu.