Warsztaty

Poniżej znajdziesz opisy warsztatów prowadzonych przez Freyę

najblizsze terminy warsztatów sprawdź w kalendarzu.

Roczny Certyfikowany Trening Masażu Tantrycznego

Przebudzenie kobiecości – Warsztaty Tantryczne dla Kobiet

Ekstatyczny Dotyk – Weekend z Masażem Tantrycznym

Master Lover – Sztuka Kochania dla Mężczyzn i dla Kobiet

Shiva & Kali Dance – Pokonaj Lęki i Wytańcz Marzenia

 

Roczny Certyfikowany Trening Masażu Tantrycznego 

masaż tantryczny
masaż tantryczny

Freya od lat współpracuje z Johnem Hawkenem, jednym z najbardziej znanych i doświadczonych nauczycieli Tantry w Europie. Po ukończeniu Rocznych Treningów: Bioenergetyki, Tantry oraz Masażu Tantrycznego, rozpoczęła praktykę asystując Johnowi podczas warsztatów, a po zdobyciu niezbędnego doświadczenia, została zaproszona do współprowadzenia.

„W swojej najwyższej formie, Masaż Tantryczny jest inicjacją w doświadczanie Tantry.” – John Hawken

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które pragną poprzez masaże tantryczne uzyskać większy kontakt ze swoim ciałem, otworzyć je na energię, uzdrowić brak jego akceptacji, pozbyć się negatywnych uczuć, takich jak strach czy wstyd oraz nauczyć się głębokiego relaksu.

W szczególności Roczny Certyfikowany Trening Masażu Tantrycznego jest skierowany do: 

 • Osób, które są zainteresowane zdobyciem zawodu wysokiej klasy profesjonalnego specjalisty w zakresie masażu tantrycznego,
 • Osób praktykujących masaże, które pragną poszerzyć swój repertuar praktyk oraz technik zarówno na poziomie filozofii, jak i praktyki Tantry,
 • Dla par, które chciałyby rozwinąć swój miłosny potencjał,
 • Dla każdego, kto jest gotowy zanurkować głęboko w praktykę Tantry.

Struktura kursu 

Kurs podstawowy składa się z trzech 4-dniowych modułów (ponad 150 godzin szkoleniowych), kurs profesjonalny kończy czwarty moduł oraz superwizja.

Moduł 1: Podstawy masażu tantrycznego: zmysłowy, świadomy i święty dotyk

Moduł 2: Wielowymiarowe uzdrawianie seksualności

Moduł 3: Dynamika przyjemności i ciało energetyczne

Moduł 4 Dla profesjonalistów: Inicjacja w Tantrę

Uprawnienia zawodowe 

 • Po ukończeniu 16 dni kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia Profesjonalnego Kursu Masażu Tantrycznego Johna Hawkena.
 • Po zaliczeniu 10 sesji superwizji – można się ubiegać o certyfikat kompetencji Profesjonalnego Masażysty Tantrycznego

Profesjonalny Kurs Masażu Tantrycznego Johna Hawkena jest akredytowany przez brytyjską organizację, zajmującą się dbaniem o standardy zawodowe oraz etyczne praktyków pracy z ciałem i seksualnością ASIS (Stowarzyszenie Integralnej Somatycznej Seksuologii)  

Ze względu na profesjonalizm, głębię i autentyczność, absolwenci tego kursu mogą ubiegać się o członkostwo w ASIS, a także ubezpieczenie swojej praktyki.

Profesjonalny Kursu Masażu Tantrycznego jest zamkniętym procesem edukacyjnym, nie jest możliwe, aby przyłączyć się do kolejnych modułów pominąwszy wcześniejsze moduły.  

Otwieranie Ciała na przepływ energii życiowej

Zgodnie z ideami twórcy bioenergetyki Wilhelma Reicha oraz tradycyjnymi naukami tantrycznymi, aby w pełni poczuć energię seksualną i orgazmiczną, musimy otworzyć ciało, aby umożliwić przepływ energii życiowej. Przyjemne masaże uzdrawiające, delikatnie usuwają napięcia, które blokują ten przepływ i trzymają nas w lęku przed własną energią, mocą oraz przyjemnością. Zaczynamy Reichowskim Masażem Kręgosłupa, aby doświadczyć mięśni wzdłuż kręgosłupa, jako kanałów przepływu energii, a nie jako miejsce, które powstrzymuje nas od życia. Przywracamy równowagę kręgosłupa poprzez uwolnienie napięcia mięśniowego, które rozkładają go na pojedyncze segmenty. Następnie poprzez Masaż Kundalini otwieramy kanały energetyczne w kręgosłupie (Ida, Pingala i Sushumna), tworząc równowagę pomiędzy energiami, pozwalając na jej przepływy poprzez kręgosłup. Energetyzujemy całe ciało przygotowując je na zrównoważone i przyjemne Przepływy Ognia i Wody. Doświadczenie energii przepływającej przez nasze ciało fizyczne pozwala nam uświadomić sobie, że jesteśmy czymś więcej niż tylko bytem fizycznym: jesteśmy punktem świadomości, która staje się świadoma siebie poprzez sztukę przepływu wszechświata. Ta świadomość więzi życia i energii jest alchemią ekstazy.

Rodzaje masaży nauczane podczas I modułu:

 • Sztuka erotycznego dotyku według Margot Anand,
 • Masaż Body Imprinting,
 • Masaż uziemiający (bioenergetyczny),
 • Głęboki masaż powięziowy oraz użyteczne elementy masażu biodynamicznego,
 • Rytuał przebudzenia zmysłów,
 • Rytuały Sezonowe,
 • Odkrywanie swojego potencjału erotycznego – masaże otwierające ciało na przepływ energii,
 • Masaż Kręgosłupa według Reicha,
 • Masaż Kundalini,
 • Elementy masażu limfatycznego,
 • Bębnienie Kręgosłupa ,
 • Masaż Bio-release.

Moduł II:  wielowymiarowe uzdrawianie seksualności 

Otwieranie i połączenie seksu, serca i ducha 

W tej części treningu uczymy się głębokiego masażu do uwolnienia energii seksualnej, która została zablokowana poprzez rutynę, nieuświadomione lęki i wstyd w postaci napięć w mięśniach ud oraz miednicy. Najpierw nauczymy się masażu klatki piersiowej, ramion oraz przepony, aby otworzyć serce, zaakceptować i kochać nasze emocje. Kolejno poznamy masaż czaszki oraz szyi, w celu zmniejszenia oporu w umyśle i osądów moralnych. Pozwoli to być świadomym swojego podniecenia i rozkoszy, bez osądzania czy analizowania.

Uzdrawianie seksualności 

Kontynuujemy głęboką pracę z miednicą uzdrawiającymi masażami krocza (perineum), pierwszej czakry, mięśni dna miednicy, masażem analnym wraz z mięśniami zwieracza. Dla mężczyzn masaż ten umożliwia masowanie prostaty zarówno pośrednio poprzez krocze (zewnętrzny punkt prostaty), jak i bezpośrednio poprzez odbyt.

Napięcie w pierwszej czakrze tworzy bazę lęku i walki, które gdy zostaną uzdrowione i odprężone, stanowią bazę przyjemności, otwartości, a także zwiększenia elastyczności postawy życiowej. Odbyt jest niezwykle unerwiony, posiada potencjał przyjemności równy genitaliom, odzyskanie dostępu do tej przyjemności jest ważnym źródłem energii erotycznej zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Uzdrawianie Yoni i Vajry (lingama) 

Następnym krokiem jest uzdrawiający masaż Yoni (vaginy) i wadżry lub lingama (penisa). Intencją tego masażu jest uzdrawianie poprzez nawiązanie kontaktu z zablokowaną energią w organie seksualnym. To nie może się wydarzyć gdy oczekuje się podniecenia. Klient jest obecny i świadomy w kontakcie werbalnym z masażystą, który pomaga usunąć bóle, drętwotę, napięcia, uwalniać negatywne doświadczenia z przeszłości, które kumulują się w postaci blokad oraz napięć energetycznych. Po tym masażu genitalia otwierają się na głębokie, łagodne i długotrwałe podniecenie.

Moduł III: Dynamika przyjemności i ciało energetyczne 

Uczymy technik z różnych tradycji do masażu Yoni i Vadżry dla przyjemności oraz podniecenia. Nacisk kładzie się na relaks i odprężenie w energii, aby umożliwić rozprzestrzenianie przyjemności poza obszar miednicy oraz przepony. Umożliwia to przepływ energii seksualnej do serca, a następnie przez Jadeitową Bramę do mózgu. Będziemy także uczyć się techniki Poszerzonego Orgazmu Całego Ciała (Expanded Sexual Orgasm), w tym równoważenia dodatnich oraz ujemnych biegunów seksualnych do osiągnięcia plateau orgazmu i stanów poszerzonej świadomości.

Dla kobiet, będziemy odkrywać nie tylko masaż punktu G, ale także innych stref erogennych wewnątrz joni oraz uczyć się refleksologii Yoni, zarówno dla przyjemności i uzdrowienia. Dla mężczyzn, poznamy techniki wspierające umiejętność wstrzymywania ejakulacji (wytrysku), wzmacniające potencjał do długotrwałego kochania się i wolność wyboru w kwestii ejakulacji. Będziemy także poznawać typologię Vadżry i Yoni w szamańskiej tradycji Quodoushka oraz hinduskiej tantrze, a także zagadnienia kobiecej ejakulacji.

Ciało energetyczne 

Następnym krokiem jest przekazanie umiejętności poszerzania energii ciała fizycznego do ciała energetycznego. Jest to najważniejszy krok do tantry, by wykorzystać podniecenie seksualne, w celu doświadczania ciała energetycznego. Będziemy uczyć przekazywania klientom sposobów odczuwania przepływu energii, jej  kurczenia i rozszerzania, w tym technikę głębokiego orgazmu energetycznego, a także masażu ciała energetycznego. Poznasz również masaż na cztery ręce w celu poddania się kompletnemu puszczeniu wszelkich blokad, jak również do harmonizacji i równoważenia ciała energetycznego.

MODUŁ IV:  Dla profesjonalistów – inicjacja w Tantrę 

Będziemy uczyć się i ćwiczyć specjalnie opracowanego programu masaży, które przeprowadzają klienta początkowo motywowanego pragnieniem doznania ulgi seksualnej, do pełnego doświadczania energii tantrycznej. Program ten oferuje różnorodne doświadczenia masaży poruszających różne poziomy ciała i energii. Tworzy również serię inicjacji wchodzenia coraz głębiej w istotę tantry, zrozumienia seksu, świętości ciała i odczuwania energii. Klient jest zachęcany do aktywniejszej roli odbiorcy masażu, za pomocą technik oddechowych i ruchów ciała energetycznego.

Ścieżki masaży nauczane podczas IV modułu:

Ziemia: poszerzanie przyjemności z organów płciowych do przyjemności całego ciała, przechodzenie od stymulacji do wrażliwości

Ogień: od fizycznej przyjemności do przyjemności ciała energetycznego

Powietrze: oddychanie ogniem by otworzyć serce

Woda: odpuszczanie

Duch: ciało jako świątynia

Święty seks: doświadczanie ekstazy

Dodatkowo podczas tego modułu będziemy omawiać aspekty:

 • otwierania i prowadzenia profesjonalnego studia masażu tantrycznego,
 • etyczne i prawne,
 • bezpieczeństwa i granic,
 • higieny,
 • ubezpieczenia,
 • promocji,
 • obsługi klienta,
 • finansów.

Praktyka grupowa 

Bycie masażystą tantrycznym może być samotną praktyką, dlatego współpraca we wspierającym gronie innych praktyków, którzy dzielą te same pasje, jest niezwykle cenna. Podczas tego kursu stwarzamy możliwości do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, uczenia się od siebie nawzajem i wspierania podczas głębokiej pracy. Uczestnicy są zachęcani do spotykania się pomiędzy modułami by ćwiczyć i praktykować materiał poruszany podczas kursu. Naszym celem jest by te relacje były trwałe, by nasi absolwenci czuli, iż są częścią coraz większej międzynarodowej społeczności, która wspiera się nawzajem.  

Przebudzenie kobiecości – Warsztaty Tantryczne dla Kobiet

Po ponad 4 lat nauki i asystowaniu podczas warsztatów tantrycznych dla kobiet, Freya została zaproszona przez Santoshi do prowadzenia warsztatów tantrycznych dla kobiet. Podążając ścieżką Santoshi, Freya Stworzyła własną ofertę dla kobiet.

Opis warsztatów dla kobiet

Szczęśliwa i spełniona kobieta może przenosić góry, swoim czarem zamienić szare otoczenie w kwitnącą łąkę, jej kreatywność może zmieniać świat. Niespełniona, nieszczęśliwa w związku kobieta cierpi, uprzykrza życie sobie i wszystkim dookoła. To nie tajemnica, że kobiety rozkwitają, mając dobre relacje, a usychają bez nich.

Jak otworzyć się na przepływ energii w ciele, jak odkryć swoja kobiecą moc?

Warsztat Przebudzenie Królowej Życia pozwoli Ci odkryć swoją kobiecą moc, boską energię Shakti. Przypomni Ci jak powrócić do marzeń, pasji, prawdziwej kobiecej istoty,, ekstazy i harmonii, za którymi tęskni Twoje serce.

Silna kobieta czy królowa życia

Współczesna silna kobieta wie czego chce i umie o to zadbać. Jest pewna siebie, inteligentna, atrakcyjna, seksowna. Odnosi sukcesy w pracy, świetnie radzi sobie w męskim świecie, ma cele i sukcesywnie je realizuje. Ma powodzenie u mężczyzn, potrafi komunikować swoje potrzeby, oczekuje zadbania o nią i często dostaje to, czego chce.

Problemem silnej kobiety jest jej męska polaryzacja. Rozczarowana nieudanymi związkami, tęskni za silnym mężczyzną.  Aby być silną musi być twarda, to ją usztywnia. Nie potrafi wyjść z męskiej roli liderki pełnionej w zawodowym życiu. Gubi się w intymności. Pragnie, a jednocześnie boi się otwarcia, wrażliwości i intymności.

Królowa życia, jest silną kobietą, która uświadomiła sobie, że oprócz wymagań stawianych sobie i innym, potrzebuje zadbać o swoje wnętrze, energię, ciało i jego potrzeby. Nauczyła się, często w wyniku jakiegoś kryzysu, że nie wszystko jest na zawołanie i na teraz, dlatego, że tego chce. Już wie, że to nie działa. Poznała swoje ograniczenia, poznała co to ból oraz cierpienie i wie, że już czas powiedzieć WYSTARCZY. I postanowiła to zmienić.

Przebudziła się z głębokiego snu. Zaczęła patrzeć na życie z zachwytem, puściła napięcie, zaczęła słuchać swojego ciała i wnętrza. Poznała swoją seksualność i się nią zachwyciła, wie co sprawia jej przyjemność, potrafi się na nią otworzyć, odprężyć oraz pozwala sobie na głębokie przeżywanie rozkoszy. Zna swoje potrzeby i wie jak je komunikować – ale robi to z innego miejsca niż kiedyś. Z miejsca „wiedzenia”. Stała się wiedźmą, tą, „która wie”. Skosztowała słodyczy otwartego serca, która rodzi się z bezbronności, poznała łzy wzruszenia kiedy nie ma już czym się zasłaniać… Wie, że otwartość i bezbronność są siłą.  Nie boi się trudnych sytuacji, odważnie mówi swoją prawdę, mimo że może to boleć. Cenimy ją za siłę ducha i podziwiamy za odwagę bycia prawdziwą.

Królowa życia rodzi się powoli. Czasami odważnie, czasami nieporadnie, rozpoczyna prawdziwą rewolucję. Zaczyna odzyskiwać kobiecą naturalną zdolność odczuwania. Nie pozwala już innym (normom społecznym, religii, czy konwenansom) wmawiać jej jak powinna czuć i zachowywać się jako kobieta sukcesu. Zaczyna widzieć bogatą gamę swoich odczuć i uczuć. Pomieszanie, niezdecydowane, targana sprzecznymi emocjami kontrastującymi ze stawianymi wobec niej wymaganiami, zaczyna pragnąć innego sposobu. Instynktownie zaczyna poszukiwać czegoś nowego. Ma już dość twardości, ciężkości, surowości i walki. Wie, że nie jest nieśmiertelna i niezłomna. Wie, że czasami dobrze jest się poddać. I że to jest dobre. Królowa życia zaczyna cichą (lub krwawą, w zależności od temperamentu) rewolucję. Już nie jest śpiącą królewną, czekającą na rycerza na białym koniu by ją obudził. Sama zaczyna otwierać oczy i widzi, że ma emocje, że czuje. Zaczyna się otwierać na nowe, na nieznane. Na delikatność, na bezbronność, na tajemnicę. Nie boi się wyzwań, wie że tam są prawdziwe skarby.

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży, by odkryć Twoje indywidualne skarby prawdziwej kobiecości.

Podczas tego warsztatu:

 • Rozpoznasz i rozpoczniesz uzdrawianie negatywnych przekonań na temat swojego ciała, które ograniczają naszą zdolność otwarcia się  na intymność,
 • Połączysz się z wewnętrznym źródłem radości i ekstazy,
 • Odkryjesz i nauczysz się celebrować swoją świętą moc seksualności,
 • Doświadczysz karmiącego uczucia otwartego serca w siostrzanym kręgu,
 • Uświadomisz sobie swoją orgazmiczną moc,
 • Połączysz duchowość z seksualnością.

Warsztat jest oparty o praktyki tantryczne i szamańskie, pracę z ciałem, głosem, taniec ekstatyczny, dramę stosowaną oraz elementy psychologii procesu.

Ekstatyczny Dotyk – Weekend z Masażem Tantrycznym

 

Warsztat Ekstatyczny Dotyk, to oparty na doświadczeniu warsztat, podczas którego doświadczysz świadomego dotyku, medytacji i tantrycznych rytuałów w bezpiecznej atmosferze zmysłowości oraz uświęcenia ciała.

Podczas tego kursu doświadczysz wiele przyjemności, a także zdobędziesz umiejętności i narzędzia, które pomogą Ci doskonalić Twoją relację intymną. Jeżeli masujesz zawodowo, poznasz tu inspirujące sposoby pracy z energią i być może nowe dla Ciebie techniki.

Zapraszamy singli i pary by odkrywać zmysłowość oraz seksualność, pogłębiając miłość do siebie i do partnera.

Podczas tego kursu:

 • Zdobędziesz lub pogłębisz swoje umiejętności zmysłowego, ekstatycznego dotyku,
 • Nauczysz się zmysłowego, uzdrawiającego i niezwykle przyjemnego masażu tantrycznego,
 • Dowiesz się jak połączyć przyjemność fizyczną z duchowym uniesieniem,
 • Odkryjesz radość przyjmowania poprzez odpuszczenie i oddanie kontroli,
 • Pogłębisz swoją relację z ukochanym/ą (jeżeli przyjedziecie razem),
 • Otworzysz się na przyjemność i zaufanie w relacji,
 • Poznasz koncepcję koła zgody – narzędzia wspierającego komunikację i bezpieczeństwo podczas masażu, dzięki któremu zarówno masowany, jak i masujący mogą pozwolić sobie na otwartość oraz przepływ energii.   

Masaż Tantryczny obejmuje całe ciało, przeplatając różne rodzaje dotyku (uwalniający, energetyzujący, zmysłowy), kontakt wzrokowy, oddech, dźwięk i ruch ciała. Łączenie energii i świadomości z odprężeniem w przepływie dawania oraz przyjmowania, tworzy połączenie pomiędzy dającym i przyjmującym, budując intymność, przyjemność błogość oraz ekstazę.

Masaż tantryczny, to coś więcej niż zmysłowość i odprężenie. To głęboka i transformująca praca. Najważniejsze jest nastawienie do siebie: szacunek, uhonorowanie, umiejętność pracy z energią i świadomością, by poprzez ciało dotykać ducha. Tworzymy doświadczenie, w którym ciało jest świątynią ducha, odkrywaniem oraz czczeniem Boga w każdym mężczyźnie i bogini w każdej kobiecie. Jesteśmy manifestacją ducha na ziemi w ciele fizycznym, doświadczając siebie poprzez ciało energetyczne. Masaż Tantryczny inicjuje ciało fizyczne. Budzi je na ciało energetyczne, przywracając nas do naszej natury jako istot boskich, istot energii, ognia i światła. Ta inicjacja jest prawdziwym celem naszej energii seksualnej, pragnieniem, aby połączyć się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.

Master Lover – Sztuka Kochania dla Mężczyzn i dla Kobiet  

Inspiracja do tego warsztatu powstała podczas warsztatów tantrycznych dla kobiet, które wciąż pytały „gdzie są Ci rozwinięci tantryczni mężczyźni…?” Santoshi zaprosiła Freyę do poprowadzenia weekendowego spotkania dla mężczyzn, podczas którego poznali pragnienia kobiet i pod okiem doświadczonych nauczycielek nauczyli się wybranych praktyk tantrycznych. Warsztat cieszył się ogromnym powodzeniem i Freya rozwinęła go w serię comiesięcznych warsztatów, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Cykl Master Lover dla mężczyzn

Wyobraź sobie że, Twoja partnerka roztapia się w Twoich ramionach… Mówi, że z nikim nie miała lepszego seksu niż z Tobą. Każdego dnia nie może doczekać się kolejnego spotkania. Wyobraź sobie, że jesteś w relacji, która jest ekscytująca i pełna seksu. Kochacie się tak długo i tak często jak chcecie, bez względu na to jak długo jesteście razem oraz ile macie lat. Przeżywacie coraz głębsze i silniejsze orgazmy, co przynosi Wam coraz więcej miłości, radości, satysfakcji i przyjemności.

Wyobraź sobie, że Wasz związek jest satysfakcjonujący na każdym poziomie: ciała, serca i ducha, a Wasze życie intymne jest głęboką, satysfakcjonującą podróżą w przyjaźni, wolności i coraz głębszej intymności.

Zapraszam na Cykl spotkań Master Lover – Sztuka Kochania dla mężczyzn, który zamieni te wyobrażenia w rzeczywistość.

Mistrzowski kochanek to nie ktoś, kto poznał techniki uwodzenia i anatomiczne sztuczki pobudzania łechtaczki. Świadoma i silna kobieta przejrzy to na wskroś. Być może uda mu się ją „uwieść” – lecz będzie to krótkotrwałe i w efekcie przyniesie więcej cierpienia, niż radości. Być może znasz to z doświadczenia; było świetnie na początku, a potem coś się zaczęło psuć. Jakoś ochłodło, Ona już nie pragnęła Cię tak, jak kiedyś, Wasza soczystość zaczęła wysychać, coraz mniej było ekstatycznych uniesień, ogarniała Was codzienność, stres, rozczarowanie, może nuda…

By spotkać prawdziwą Kobietę i razem wzrastać w miłości oraz seksualnym spełnieniu, musisz stać się prawdziwym mężczyzną. Mężczyzną przeobrażającym się̨ na nowo. Niepodważalnie męskim – wytrwale dążącym do celu, pewnym siebie i ukierunkowanym, Idącym wybraną przez siebie drogą z głęboką spójnością̨ i humorem, wrażliwym, spontanicznym, duchowo żywym, oddanym odkrywaniu życia, zgodnie ze swoją wewnętrzną̨ prawdą. Prawdziwy mężczyzna zna swoje ciało, potrafi pracować z energią seksualną, budować napięcie i kochać się długo z uważnością na swoją partnerkę. Wie co to świadomy dotyk, potrafi dawać i przyjmować przyjemność. Seks jest dla niego bramą do spełnienia na wielu poziomach. Miłość fizyczna, to tylko początek, doświadczył lub wie, że może doświadczyć czegoś znacznie większego niż on sam, niż dwoje, wie, że to brama do Absolutu. I tam zabiera swoją ukochaną.

O takim mężczyźnie marzy silna kobieta. Takiemu gotowa jest oddać się bez reszty, ufając, że zabierze ją dalej niż może dojść sama.

Podczas cyklu Master Lover postaram pomóc Ci zrozumieć, o co chodzi kobietom oraz przekazać tantryczną mądrość, która przeniesie Cię z miejsca zwykłego kochana do mistrza sztuki kochania i jeszcze dalej.

Podczas tego cyklu poznasz:

 • jak zabrać swoją kobietę w świat przyjemności i seksualnej błogości, łącząc intymność na poziomie ciała duszy,
 • jak szanować  swoje granice i komunikować je partnerce,
 • potęgę obecności i siły, jaka się za tym kryje,
 • jak doskonalić swoją męską energię seksualną, by mieć więcej witalności,
 • sztuki wolnego seksu (slow sex) i bogactwo orgazmu dolinowego w odróżnieniu od orgazmu szczytowego,
 • jak być kreatywnym w sypialni i poza nią,
 • jak oddzielić orgazm od wytrysku i budowania większej intymności,
 • tajemnice tego, jak kobieta potrzebuje być kochana (bez względu na to czy znasz ją od lat, czy dopiero ją poznałeś).
 • jak połączyć się ze swoją przyjemnością, tak by pomóc kobiecie połączyć się z jej przyjemnością,
 • więcej informacji na temat fizjologii kobiecego podniecenia seksualnego i orgazmu, a także jak stać się bardziej namiętnym, pewnym siebie, wyrafinowanym kochankiem,
 • sztukę największego skarbu mistrzowskiego kochanka.

Podczas każdego spotkania zajmować będziemy się aspektami Energii i Świadomości, wykorzystując narzędzia Tantry: Ruch, Oddech, Głos i Dotyk, a także elementy komunikacji bez przemocy (NVC), dramy oraz pracy z procesem. Podczas każdego spotkania przedstawię trochę teorii w danym temacie, zaproponuję ćwiczenia i praktyki do pracy własnej lub z partnerką. Będzie również czas na dzielenie się swoimi doświadczeniami w kręgu.

Proponowane Tematy spotkań:

Spotkanie 1: Miłość, a seks – połączenie na poziome seksu, serca i ducha.

Spotkanie 2: Męskość i kobiecość – odnajdywanie swojej esencji by obudzić pożądanie.

Spotkanie 3: Energia seksualna – poza ejakulacją.

Spotkanie 4: Orgazm i co jeszcze? – Celowa bezcelowość drogą do ekstazy.

Spotkanie 5: Monogamia, Poliamoria, wolne związki.

Spotkanie 6: Związki, a seks – jak cieszyć się sobą bez względu na staż.

Cykl Master Lover dla Kobiet

We wszystkich zakątkach świata, od tysięcy lat kobiety celebrowały czas bycia razem. Kobiecy krąg, to czas nauki, dzielenia się tym co ważne, wspierania siebie nawzajem, wzmacniania, odpuszczania, dzielenia się doświadczeniami, pozwolenia sobie na bezbronność i poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania. Podczas tych spotkań kobiety uczyły się od innych kobiet doceniania swoich unikalnych jakości, by żyć w pełni doceniając swoją kobiecość, ciało, seksualność i tworzyć spełnione związki z mężczyzną oraz Bogiem. Kręgi służyły inicjacji Bogini do spotkania z Bogiem.

W dzisiejszej kulturze, kobiety uczone są tłumienia swojej seksualności. Zmuszane do życia, które nie jest w zgodzie z ich najgłębszymi potrzebami i tęsknotami serca. Tylko niewielki procent kobiet osiąga pełen potencjał swojej seksualnej istoty.

Poświęcamy wiele czasu na doskonalenie relacji z mężczyznami, chodzimy na terapie i warsztaty, zapominając o najprostszej formie wsparcia – od kobiety do kobiety. Spotkanie z mężczyzną może być dużo bogatsze, jeżeli skorzystasz z mądrości sióstr, ciotek, matek i mądrych starszych kobiet.

I jakkolwiek dobre masz relacje z kobietami w rodzinie, czy z przyjaciółkami – często temat seksualności jest tematem tabu. Dużo w nim pomieszania, utartych przekonań i stereotypów opartych na popkulturze, czy wzorcach religijno-społecznych.

Podczas cyklu spotkań Master Lover dla Kobiet  – zajmiemy się sztuką orgazmu i naszej seksualności. Będzie to czas na pozwolenie sobie by być taką, jaką jesteś lub taką, którą chciałabyś być, ale nie miałaś na to odwagi: szaloną, zmysłową, wrażliwą, zagubioną, pomieszaną, seksowną, zniewalającą, wątpiącą, asertywną, silną, słabą, kruchą,  bezbronną lub uniesioną, ale przede wszystkim wzmocnioną przez siostry zasiadające w kręgu.

Podczas tego cyklu poznasz:

 • jak ufać swoim pragnieniom intymnym i cieszyć się nimi, łącząc seks z sercem,
 • sztukę wolnego seksu (slow sex) i bogactwo orgazmu dolinowego w odróżnieniu od orgazmu szczytowego,
 • w jaki sposób lęk, wstyd, poczucie winy i zranienia ograniczające przekonania wstrzymują Cię przed doświadczaniem ekstazy w życiu,
 • swoje ciało i obszary przyjemności,  
 • jak szanować swoje granice i komunikować je partnerowi,
 • moc dawania i przyjmowania kochającego dotyku,
 • mechanizmy i psychologię kobiecego orgazmu,
 • psychologię i mechanizmy męskiego orgazmu,
 • jak połączyć się z sercem i żyć w harmonii z duszą,
 • orgazmy wielokrotne i energetyczne oraz połączenie na poziomie duszy z partnerem i całym światem,
 • nieskończoną radość z seksu z mężczyzną lub bez.

Ten cykl dostarczy Ci zrozumienia, że seks i Twoje ciało są święte i masz prawo się nimi cieszyć ile zechcesz. Możesz także potraktować je jako ścieżkę do duchowego przebudzenia.

Metody pracy

Podczas każdego spotkania zajmować będziemy się aspektami Energii i Świadomości wykorzystując narzędzia Tantry: Ruch, Oddech, Głos i Dotyk, a także elementy komunikacji bez przemocy (NVC), dramy oraz pracy z procesem. Podczas każdego spotkania przedstawię trochę teorii w danym temacie, zaproponuję ćwiczenia i praktyki do pracy własnej lub z partnerką. Będzie również czas na dzielenie się swoimi doświadczeniami w kręgu.

Freya tworzy bezpieczną atmosferę, by w kręgu było miejsce na każdy aspekt Twojej kobiecości.

Poprzez medytację, dzielenie, praktyki tantryczne, pracę z oddechem, ciałem i energią,  otworzą się możliwości, by każda kobieta mogła odczuć siebie jako prawdziwą, wzmocnioną oraz pełną nowej energii.

Moc kręgu jest niezmierzona.

Proponowane tematy spotkań:

Spotkanie 1: Miłość, a seks – połączenie na poziomie seksu, serca i ducha.

Spotkanie 2: Męskość i kobiecość – odnajdywanie swojej esencji, by obudzić pożądanie.

Spotkanie 3: Twoja energia seksualna – jak o nią dbać?

Spotkanie 4: Orgazm i co jeszcze? – celowa bezcelowość drogą do ekstazy.

Spotkanie 5: Związki, a seks – jak cieszyć się sobą bez względu na staż?

Spotkanie 6: Monogamia, Poliamoria, wolne związki.

 

Shiva & Kali Dance – Pokonaj Lęki i Wytańcz Marzenia

Freya stworzyła ten warsztat z pasji do tantry, podróży szamańskich,  ekstatycznego tańca i transowej muzyki. Może być organizowany jako warsztat weekendowy, event wieczorny lub festiwalowy.  

Aby stworzyć, musimy najpierw zniszczyć, by dać miejsce na nowe, musimy puścić stare.

Nasze ograniczające przekonania nie pozwalają nam żyć tak, jakbyśmy chcieli. Jeżeli masz już dość usprawiedliwień i chcesz wziąć życie w swoje ręce – nadszedł czas na rozprawienie się z demonami siedzącymi w Twojej głowie, mówiącymi Ci, że nie dasz rady, nie zasługujesz, nie jesteś tego warty.

Zapraszamy do magicznej, tantrycznej podróży, podczas której Freya w uzdrawiającej przestrzeni serca, poprowadzi Cię na spotkanie z Twoimi demonami, byś mógł/a realizować swoje marzenia.

Ten warsztat jest inwokacją do Twojej wewnętrznej mocy i szansą na dotarcie do zasobów, by  realizować swoje marzenia. Wykorzystaj moc Shivy i Kali, by spalić wszystkie ograniczające przekonania i wewnętrzne ograniczenia, które nie pozwalają Ci w pełni żyć  tak, jakbyś chciał/a. Na kanwie wedyjskich legend o Kali i Shivie, miksując transowe i głębokie brzmienia etnicznej, transowo-szamańskiej muzyki, Freya poprowadzi nas w szamańsko-tantryczną podróż w głąb siebie, by zawalczyć z demonami i odzyskać siłę do realizacji siebie.

Podczas Shiva Kali Ecstatic Dance odkryjesz i doświadczysz:

 • Jak być w pełni świadomym by sprostać własnej dzikości,
 • Jak uzdrowić głęboki lęk przed pierwotną siłą dzikości,
 • Jak dać swojemu istnieniu jasny kierunek,
 • W jaki sposób wykorzystać energię pierwszej czakry, aby otworzyć ścieżkę do realizacji marzeń,
 • Jak połączyć się z sercem by tworzyć życie takie, jakiego pragniesz.

Shiva i Kali tworzą potężną ekstatyczną parę tantryczną. To współtwórcy procesów śmierci, odrodzenia i przemiany, które leżą u podstaw ogromnej siły niszczenia oraz tworzenia. Kali nalega abyśmy przyjęli naszą ciemność i głębię, co pozwoli byśmy lśnili swoim prawdziwym blaskiem. Kali jest wielką wojowniczą boginią, ostateczną kochanką i głębokim archetypem czarnej madonny we wszystkich jej postaciach. W codziennym życiu walczymy z tymi aspektami w nas. Nauczyliśmy się potępiać i ukrywać je w naszej podświadomości.

Shiva reprezentuje nieruchomy ogrom transcendentnej męskiej energii, wszechobecną świadomość i równocześnie moc niszczenia. Tęsknota za zjednoczeniem z boską energią tkwi na głębokich poziomach w naszych sercach, jednak Shivy nie można ograniczyć. Napawa nas lękiem.  To może doprowadzić nas do starcia pomiędzy naszymi największymi lękami przed zniszczeniem, a dążeniem do najgłębszej tęsknoty w naszym sercu. Ego trzyma się mocno, ale Shiva namawia nas, abyśmy puścili ego i poddali się by być z tym, co jest.

Spotkamy się w kręgach mężczyzn i kobiet, by w tantrycznym rytuale wyzwolić swoje dzikie moce, abyśmy mogli świadomie spotkać się w przestrzeni serca.