Sztuka intymności

Sztuka Intymności

Dlaczego tak trudno zbudować czuły i pełen pasji związek? W rzeczywistości wiele rzeczy w życiu wydaje się trudnych, dopóki nie nauczymy się odpowiednich umiejętności, aby sobie z nimi poradzić. Pamiętasz naukę jazdy na rowerze?

Miłość jako forma sztuki

Jeśli chcesz nauczyć się kochać i mieć głębokie relacje i satysfakcjonujący seks, musisz postępować w taki sam sposób, jakbyś chciał/a nauczyć się innej umiejętności – na przykład muzyki, malarstwa lub czego tylko zapragniesz. Dochodząc do tego zrozumienia, możesz zacząć tworzyć sztukę ze swoich związków, intymności i miłości. Praktykowanie tego rodzaju miłości może przekształcić twój związek w katalizator duchowego wzrostu. Gdy dwoje ludzi poświęca się praktyce pogłębiania intymności, prawdy i miłości razem, ich odpowiednie dary dla świata stają się bardziej jasne. Rezultatem jest zwiększony przepływ, szczęście i uzdrowienie, wraz z głębokim poczuciem związku i miłości do siebie i do siebie.

Zmaksymalizuj wyraz miłości

Jak zmaksymalizować wyraz miłości w relacjach? Potrzebujemy głębokiej intymności jako podstawy długotrwałych relacji. Intymność jest wrażliwym aktem otwarcia się na inną osobę na każdym poziomie i we wszystkich częściach życia. Podczas moich warsztatów tworzę dla Ciebie bezpieczną przestrzeń, w której możesz rzucić wyzwanie swojemu strachowi i zacząć pokazywać sobie i innym swoje prawdziwe ja. I zacznij od siebie

Warsztaty, które prowadzę dla singli par, to doskonały trening, który tworzy pozytywną spiralę twoim rozwoju jako jednostki jak i w relacjach. Razem z ćwiczeniami, teorią i mnóstwem zabawy otrzymujesz potężne narzędzia do rozpoczęcia dekodowania wzorców zachowań, relacji i pułapek. Przygoda, figlarność, pasja, obecność i obfitość miłości są częścią naturalnie zdrowych relacji.

Czy jesteś gotowy/a, aby rozpocząć tę podróż?

Zapraszam na:

Smak Tantry

Weekendowe warsztaty Tantry dla początkujących, zapoznasz się z podstawowymi zasadami Tantry (energia i świadomość), poczujesz energię swojego ciała, nauczysz się komunikacji intymnej, praktyki uważności i medytacji a także podstaw tantrycznego dotyku.

Art of Love

weekendowe warsztaty w zakresie świętej seksualności, swoją męskość i kobiecość – podstawę zdrowych relacji, nauczysz się szanować granice swoje i innych, poznasz przyjemność swojego ciała, podstawy medytacji, podróży szamańskich i komunikacji intymnej.

Ekstatyczny dotyk 

weekendowe warsztaty masażu – ekstatyczny sposób na poznanie swojego ciała i sposobów dotykania partnera/ki)

Roczny Profesjonalny trening Masażu Tantrycznego

piękna  transformująca przygoda z Tantrą poprzez dotyk.

Master Lover – cykliczne warsztaty wieczorne, w kręgach męskim i kobiecym, podczas których praktykujemy pracę ze świadomością ciała, uważnością, poznajemy różne aspekty relacji intymnych, komunikacji i dotyku,

Ecstatic Cacao – Tantra Dance – doskonały sposób aby w radosnej atmosferze kakaowej zabawy dać sobie poszaleć i może poznać kogoś nowego

Dark Eros (John Hawken) – głębokie nurkowanie w ciemniejszą stronę naszego umysłu i ciała. Tu oczyścisz wiele wzorców związanych z poczuciem bezpieczeństwa, lękami i otworzysz się na nowy wymiar seksualności.

 

Zapraszam również na Sesje Indywidualne  podczas których pracujemy z ciałem i emocjami związanymi obawami, problemami i wyzwaniami związanymi z życiem intymnym zarówno singli jak i par.