Sesje indywidualne

Zapraszam cię do spotkania w świątyni twojego ciała, w której spotkasz się z najważniejszą osobą w twoim życiu… tobą samą/ym. Zapraszam cię do przestrzeni, w której odkryjesz pełnię siebie. Będę Twoją przewodniczką po świecie energii i świadomości byś mógł/a  w bezpiecznej przestrzeni poznać swoje ciało i emocje i otworzyć się na to, co jest dla ciebie ważne.

W dzisiejszych czasach żyjemy w pędzie, zestresowani, bez energii – odłączeni od naszego prawdziwego pełnego potencjału. Dostosowujemy się do oczekiwań, społeczeństwa, rodziców, nauczycieli czy religii zachowując się jak wypada i jak powinniśmy, a nie jak chciałoby tego nasze ciało czy nasza dusza. Normy społeczne niczym program operacyjny w komputerze działają automatycznie. Nie ufamy swojemu ciału ani jego energii, a wręcz uważamy, że jest w nas coś, czemu nie możemy ufać, coś potencjalnie potwornego lub złego. Musimy podświadomie kontrolować siebie, aby być tzw. „dobrymi ludźmi”. Stajemy się coraz bardziej wyobcowani z naszej własnej energii i naszego przepływu, do tego stopnia, że boimy się pozwolić na nasze spontaniczne impulsy kontrolując ciało, które sztywnieje i staje cię coraz mniej czułe.

Jeśli uda nam się zaufać ciału i podnieść poziom energii, uzyskujemy dostęp do niewyczerpanego jej źródła, zaczynamy żyć pełnią życia, bezpośrednio doświadczając jego najpiękniejszych darów; relacji, miłości i seksu, wielokrotnych orgazmów,  uzdrowienia i połączenia z wszystkim co nas otacza.

Czego możesz się spodziewać podczas sesji:

Wykorzystując starożytną wiedzę tantryczną, bioenergetykę pracę z ciałem, praktykę oddechu i sex coaching poprowadzę cię do zrelaksowanej ucieleśnionej równowagi byś odkrył/a głębszy związek z twoją wewnętrzną prawdą, mądrością, potencjałem i życiem w przepływie. Szanując twoje granice, zachęcam by wchodzić głębiej do źródła problemu, do tego co nieświadome, okryte lękiem winą czy wstydem. Podążam za Tobą z łagodnością, współczuciem i uważnością.

Pracuję z tym co jest w tobie żywe na ten moment. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Twoje potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. Twoje granice mogą zostać poszerzone lecz nie zmniejszone podczas jednej sesji.

Podczas sesji możliwa jest nagość, pracujemy z ciałem, dotykiem (masaże), emocjami, oddechem i energią.

Sesja jest poufna.

Inwestycja:

 • Jedna sesja trwa ok 2 godzin.
 • Koszt sesji dla pojedynczej osoby 1000 PLN
 • Rytuały świątynne (Tandawa/ Taoistyczny/Kaszmirski/Zmysłowa uczta) – 1200 PLN (wykonywane najwcześniej po 3 sesji indywidualnej)
 • Sesje dla Par 1200 PLN
 • Rytuały świątynne dla par z elementami instruktażu 1200 PLN ( 1 osoba masująca)
 • Rytuały świątynne dla Par 0k 2000 PLN (2 osoby masujące), cena zależy od dostępności i kosztów dodatkowych masażystów.
 • Sesje możesz zakupić w sklepie – www.freyawolna.pl/shop
 • Wpłata stanowi potwierdzenie rezerwacji i zobowiązania.
 • Refundacja w przypadku anulacji:  pełny zwrot wpłaty do 5 dni przed sesją. Później tylko w przypadku, gdy w tym samym terminie i czasie przyjdzie ktoś́ na to miejsce z Twojej rekomendacji.

Szczegóły płatności otrzymasz po rejestracji i potwierdzeniu terminu.

Ważna informacja

Sesje i rytuały tantryczne to nie usługa erotyczna. Pracujemy z energią seksualną, z organami płciowymi. Będziesz odczuwać́, relaks, przyjemność́, poczujesz energię. Orgazm, ejakulacja, są jak najbardziej mile widziane i celebrowane, jako element procesu – nie cel.  Jeżeli szukasz pobudzania do orgazmu czy też „happy endu”, to nie tu. Nie wykonuję tego typu usług.

Jak przygotować się do sesji:

Intencja

Pomyśl o intencji. Sesja indywidualna to podróż. Podróż ku twojemu odprężeniu, uzdrowieniu jakichś aspektów ciebie w twoim ciele energetycznym. Możesz przyjść i oddać się temu co zaproponuję, ale jak to w każdej podróży dobrze znać kierunek. Intencja to właśnie kierunek. Może dotyczyć twojego życia, celów, czegoś na co chciałbyś/abyś się otworzyć, coś zostawić.

Nawet jedna sesje może zmienić wiele w twoim życiu. Jej efekty pozostają z tobą na długi czas. W większości przypadków, dostaniesz narzędzia do dalszego rozwoju i doskonalenia siebie.

Co zabrać ze sobą:

Sarong (dużą chustę)

Sesje dla kobiet

Na sesjach u mnie nauczysz się:

 • Jak kochać swoje ciało
 • Jak odkryć to, czego naprawdę pragniesz
 • Jak wyrazić to, czego pragniesz, w taki sposób, aby twój partner był podekscytowany, aby sprawić Ci przyjemność
 • Jak przyjmować, nie myśląc, że za chwilę przyjdzie twoja kolej by oddać.
 • Jak stać się multiorgazmiczną kobietą: osiągnąć orgazmy łechtaczkowe, punktu G, szyjki macicy oraz orgazmy mieszane a także orgazm X spot.

Pracuję z tym co jest w tobie żywe na ten moment. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Twoje potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. Twoje granice mogą zostać poszerzone lecz nie zmniejszone podczas jednej sesji.

Podczas sesji możliwa jest nagość, pracujemy z ciałem, dotykiem (masaże), emocjami, oddechem i energią.

Sesja jest poufna.

Obszary pracy podczas sesji:

Kobieta Multiorgazmiczna  – Poznasz i zrozumiesz energię swojego ciała, nauczysz się technik oddechowych, energetycznych, oddechu i tantrycznej pracy z ciałem  by wzbogacić  swoje doświadczenia intymne i otworzyć się na przyjemność i przeżywanie wielokrotnych orgazmów które przekraczają fizyczną przyjemność.

Przebudzenie Dzikiej Kobiety  – Poznasz i oswoisz swoje ciało energetyczne. Poprzez oddech, wizualizacje i praktyki tantryczne i szamańskie, odkryjesz swoją prawdziwą kobiecą moc płynącą z łona,  otworzysz się na swoją dzikość by w połączeniu z sercem stała się twoim sprzymierzeńcem w relacjach,  seksie, pracy i wżyciu.

Uzdrawianie Kobiecości – Uwalnianie starych ograniczających wzorców  na temat roli kobiety i kobiecości, zmysłowości i seksualności.  Akceptując i kochając swoje ciało, zrzucisz uzdę, poznasz swoją dziką kobietę, i świętą ladacznicę. Zrozumiesz,  że seks jest świętym aktem kreacji, ciało świątynią miłości a orgazm –mistycznym doświadczeniem jedności z partnerem i całym światem.

Uzdrawianie Ciała i Seksualności – Uwalnianie napięć, blokad i starych wzorców. Praca z bólem, brakiem odczuwania przyjemności, nieumiejętnością osiągania orgazmów.  Otwieranie ciała na dotyk i przyjemność, poprzez masaże powięziowe, tantryczne i energetyczne, rozbrajanie seksualności.

Sztuka Kochania i Przyjemności – Nauka dawania i przyjmowania dotyku, komunikacji intymnej i magii tantry

Dark Eros – Transformacja imprintu  bycia „ złą” i odrzucaną za inność na poczucie przyjemności z bycia niegrzeczną, do odwagi bycia inną, oryginalną.   Odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Sztuka gry i zabawy erotycznej, wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Świadoma kara jako akt miłości, obalanie mitów i nakazów moralnych na temat bycia grzecznym, uwalnianie niewinnej przyjemności i pobudzanie energii pierwszej czakry by wrócić do domu. Oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i  w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu otwieranie się na przepływ energii i obfitość.  Sztuka gry i zabawy erotycznej, świadomy kink, dominacja i uległość.

Ścieżka do Wolności –  Tantra jako duchowa ścieżka medytacji,  rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadząca do wyzwolenia z okowów umysłu, ograniczających przekonań,  zakazów i nakazów społecznych do osobistej wolności do przyjmowania życia w każdym jego przejawie, życia w obfitości i łagodnej akceptacji siebie i wszystkiego co nas spotyka.
Nauka medytacji, uwalnianie ciała z blokad, odkrywanie swojego ciała energetycznego, otwieranie się na swój potencjał i swoją osobistą moc.

 

Sesje dla Mężczyzn

Na sesjach u mnie nauczysz się:

 • Jak kochać swoje ciało
 • Jak odkryć to, czego naprawdę pragniesz
 • Jak wyrazić to, czego pragniesz, w taki sposób, aby twoja partnerka była podekscytowana, aby sprawić Ci przyjemność
 • Jak przyjmować, nie myśląc, że za chwilę przyjdzie twoja kolej by oddać.
 • Jak stać się mężczyzną multiorgazmicznym Jak oddzielić orgazm od ejakulacji
 • Jak pracować z pożądaniem i uwalniać stłumioną energię seksualną
 • Jak słuchać partnerki i dawać jej dotyk, którego pragnie

Pracuję z tym co jest w tobie żywe na ten moment. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Twoje potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. Twoje granice mogą zostać poszerzone lecz nie zmniejszone podczas jednej sesji.

Podczas sesji możliwa jest nagość, pracujemy z ciałem, dotykiem (masaże), emocjami, oddechem i energią.

Sesja jest poufna.

Obszary pracy podczas sesji

Mężczyzna Multiorgazmiczny – Poznasz i zrozumiesz energię swojego ciała, nauczysz się technik oddechowych, energetycznych, oddechu i tantrycznej pracy z ciałem  by wzbogacić  swoje doświadczenia intymne, otworzyć się na przyjemność i przeżywanie wielokrotnych orgazmów które przekraczają fizyczną przyjemność.

Przebudzenie do Dzikości – Poznasz i oswoisz swoje ciało energetyczne by odzyskać swoją pierwotną moc.  Poprzez oddech, wizualizacje i praktyki szamańskie i tantryczne, odkryjesz swoją prawdziwą męską dzikość by w połączeniu z sercem stała się twoim sprzymierzeńcem w relacjach,  seksie, pracy i wżyciu.

Uzdrawianie Męskości – Uwalnianie starych ograniczających wzorców  na temat roli mężczyzny i męskości zmysłowości i seksualności.  Wzmacnianie męskości, poprzez praktyki medytacji, obecności, odnajdywanie wizji i celu życia.

Uzdrawianie Ciała i Seksualności  – Uwalnianie napięć, blokad i starych wzorców, praca z przedwczesnym wytryskiem i brakiem erekcji, oddzielanie orgazmu od ejakulacji,  zrozumienie, że mężczyzna ma wybór i możliwość osiągania wielokrotnych orgazmów całego ciała. Masaże powięziowe, tantryczne i energetyczne, rozbrajanie seksualności, otwieranie się na czuły dotyk i przyjemność.

Sztuka Kochania i Przyjemności – Nauka dawania i przyjmowania dotyku, komunikacji intymnej i magii tantry

Dark Eros –  Transformacja imprintu  bycia „ złym” , wyrzutkiem społecznym za inność,  na poczucie przyjemności z bycia niegrzecznym, do odwagi bycia innym, oryginalnym.   Odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Sztuka gry i zabawy erotycznej, wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Świadoma kara jako akt miłości, obalanie mitów i nakazów moralnych na temat bycia grzecznym, uwalnianie niewinnej przyjemności i pobudzanie energii pierwszej czakry by wrócić do domu. Oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i  w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu otwieranie się na przepływ energii i obfitość.

Sztuka gry i zabawy erotycznej, świadomy kink, dominacja i uległość.

Ścieżka do Wolności -Tantra jako duchowa ścieżka medytacji,  rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadząca do wyzwolenia z okowów umysłu, ograniczających przekonań,  zakazów i nakazów społecznych do osobistej wolności do przyjmowania życia w każdym jego przejawie, życia w obfitości i łagodnej akceptacji siebie i wszystkiego co nas spotyka.
Nauka medytacji, uwalnianie ciała z blokad, odkrywanie swojego ciała energetycznego, otwieranie się na swój potencjał i swoją osobistą moc.

 

 

Sztuka intymności dla Par

Na sesjach u mnie nauczycie się:

 • Jak kochać ciało swoje i partnera
 • Jak odkrywać swoją przyjemność i jak komunikować ją partnerowi / ce
 • Jak wyrazić to, czego pragniesz, w taki sposób, aby twój partner był podekscytowany, aby sprawić Ci przyjemność
 • Jak przyjmować, nie myśląc, że za chwilę przyjdzie kolej by oddać.
 • Jak ponownie rozbudzić ogień w związku

Pracuję z tym co jest w Was żywe na ten moment. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Wasze potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. Wasze granice mogą zostać poszerzone lecz nie zmniejszone podczas jednej sesji.

Podczas sesji możliwa jest nagość, pracujemy z ciałem, dotykiem (masaże), emocjami, oddechem i energią.

Sesja jest poufna.

Obszary pracy podczas sesji

Dla Zakochanych – Właśnie rozpoczęliście nowy związek. Wszystko jest cudowne. Energia płynie… ale… nie zawsze wiecie jak powiedzieć mu / jek czego naprawdę potrzebujecie, może nawet sami tego nie wiecie… Chcielibyście by miesiąc miodowy trwał jak najdłużej. Chcecie tworzyć świadomy związek.

Sesje nauki dotyku, masażu, oddechu tantrycznego i cyrkulacji energii.

Praca z wewnętrznym mężczyzną i kobietą by spotykać się w swojej mocy.
Sztuka świadomej kłótni i porozumiewania bez przemocy.

Odkrywanie Siebie Na Nowo -Dla par z dłuższym stażem. Co zrobić gdy praca, dom i dzieci  pochłonęły nasze libido? Jak ponownie rozniecić ogień?  Uwalnianie wzorców i projekcji na partnera,  praca z wzorcami z dzieciństwa, uwalnianie zastałych emocji i żalów w stosunku do partnera/ki. Świadome kłótnie i porozumiewanie bez przemocy. Praca z wewnętrzną męskością i kobiecością by spotykać się w swojej mocy. Seks tantryczny – rytuały, święta seksualność, nauka dotyku, oddechu komunikacji intymnej, transformującego oddechu.

Rozbrajanie ciała z blokad uzdrawianie seksualności. Zrozumienie wpływu traum partnera/ki na relację.

Oświecone Związki – Związek tantryczny jako duchowa ścieżka  rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadząca do wyzwolenia z okowów umysłu, ograniczających przekonań,  zakazów i nakazów społecznych do osobistej wolności do przyjmowania życia w każdym jego przejawie, życia w obfitości i łagodnej akceptacji siebie i wszystkiego co nas spotyka.
Nauka medytacji, uwalnianie ciała z blokad, odkrywanie swojego ciała energetycznego, otwieranie się na swój potencjał i swoją osobistą moc. Wewnętrzna moc płynąca z głębokiego zrozumienia dbania o swój wewnętrzny związek. Szacunek dla ścieżki partnera/ki.

 

Poliamoria, Otwarte Związki – Wszystko jest dla ludzi, i wszystko możemy robić jeżeli jest to w ramach naszych granic i nie szkodzi innym. Jeżeli woła Was ten temat, warto się przygotować, poznać zasady i grać w otwarte karty. Gdy w relacji pojawia się dodatkowa osoba, warto wiedzieć co zrobić, gdy miłość jest silniejsza niż duma i zranione ego. Jak zadbać o siebie, o swoje zdrowie. Jak czuć się bezpiecznie. Jak poradzić sobie z zazdrością.

 

Dark Eros – Odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Sztuka gry i zabawy erotycznej, wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Świadoma kara jako akt miłości, obalanie mitów i nakazów moralnych na temat bycia grzecznym, uwalnianie niewinnej przyjemności i pobudzanie energii pierwszej czakry by wrócić do domu.  Oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i  w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu otwieranie się na przepływ energii i obfitość.

Sztuka gry i zabawy erotycznej, świadomy kink, dominacja i uległość.

 

Rytuały Świątynne

Rytuał Kaszmirski – Rytuał pochodzący z Tantrycznej tradycji Kaszmiru, jest uważany za sposób na doświadczenie nie dualności i jedności z absolutem. Tantryczny Rytuał kaszmirski koncentruje się w szczególności na stymulacji zakończeń nerwowych i rozprowadzaniu energii wzdłuż Nadi (kanałów energetycznych). Masaż jest zmysłowy, otulający i energetyzujący i składa się z szerokich ruchów relaksujących lub pobudzających, które łączą każdą część ciała. Różne techniki, zwane szybowaniem, ugniataniem i masażu tkanki miękkiej, wykonywane są powolnym, delikatnym i intuicyjnym ruchem.  Każda część ciała jest dotykana, w tym strefy erogenne*.

Po pewnym czasie w ciele może pojawić się drżenie, wibracja przepływa przez ciało i doprowadza do relaksu, uwolnienia. Ciało masowanego i masującego są w ciągłym kontakcie, dotykają się nawzajem, szczotkują się nawzajem i przeplatają, aby stać się Jednym. Poprzez dotyk doświadczasz Jedności i  niedualności. Rytuał kaszmirski zaprasza do przeżywania zmysłowości, tańca, jogi, medytacji, przyjemności i świadomości…

Masaż kaszmirski odbywa się na materacu, na podłodze z użyciem ciepłego oleju. Klient i Dakini (dająca masaż) są nadzy*, wzywając niewinność, wrażliwość i prostotę.  Masaż kaszmirski wymaga całkowitej obecności Dakini, ciszy mentalnej sprzyjającej spontanicznym ruchom, a także braku intencji i strachu przed dotykiem. Ręce są otwarte i naturalnie odpowiadają na ciało klienta. Dopiero wtedy zbroja klienta rozpada się, następuje instynktowna i głęboka komunikacja, taniec emocji i błogości.

 

Uczta Zmysłów – Ten rytuał poprowadzi cię do Tantrycznego wszechświata przez zmysły. Pięć zmysłów służy nam do odkrywania świat zewnętrznego poprzez węchu, smak, wzrok, dotyk i słuch.  W tradycji tantrycznej doświadczamy także naszych zmysłów jako portalu do wiecznego TERAZ – wszystko, czego doświadczasz poprzez zmysły, dzieje się TUTAJ i TERAZ! Tantra pokazuje nam również, że jednym z najbardziej intensywnych i zmysłowych sposobów na skupienie się na TERAZ jest obudzenie naszej energii seksualnej. Pojazdem jest twoje całe  istnienie, a paliwem jest seksualna energia życia, a celem podróży jest spotkanie w sercu z najważniejsza osobą w twoim życiu – tobą samym/ą się w całkowitej obecności tu i teraz; W tej magiczna przestrzeni spotka się to co męskie i kobiece.

Podczas tego zmysłowego rytuału wieczór, odkryjesz i doświadczysz boskości Poprzez swoje zmysły.