Sesje indywidualne dla par

Sztuka intymności dla Par

Na sesjach u mnie nauczycie się:

  • Jak kochać ciało swoje i partnera
  • Jak odkrywać swoją przyjemność i jak komunikować ją partnerowi / ce
  • Jak wyrazić to, czego pragniesz, w taki sposób, aby twój partner był podekscytowany, aby sprawić Ci przyjemność
  • Jak przyjmować, nie myśląc, że za chwilę przyjdzie kolej by oddać.
  • Jak ponownie rozbudzić ogień w związku

Pracuję z tym co jest w Was żywe na ten moment. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Wasze potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. Wasze granice mogą zostać poszerzone lecz nie zmniejszone podczas jednej sesji.

Podczas sesji możliwa jest nagość, pracujemy z ciałem, dotykiem (masaże), emocjami, oddechem i energią.

Sesja jest poufna.

 

ZAREZERWUJ SESJĘ INDYWIDUALNĄ DLA PAR

Obszary pracy podczas sesji

Dla zakochanych -Właśnie rozpoczęliście nowy związek. Wszystko jest cudowne. Energia płynie… ale… nie zawsze wiecie jak powiedzieć mu / jek czego naprawdę potrzebujecie, może nawet sami tego nie wiecie… Chcielibyście by miesiąc miodowy trwał jak najdłużej. Chcecie tworzyć świadomy związek.

Sesje nauki dotyku, masażu, oddechu tantrycznego i cyrkulacji energii.

Praca z wewnętrznym mężczyzną i kobietą by spotykać się w swojej mocy.
Sztuka świadomej kłótni i porozumiewania bez przemocy.

Odkrywanie siebie na nowo –  Dla par z dłuższym stażem. Co zrobić gdy praca, dom i dzieci  pochłonęły nasze libido? Jak ponownie rozniecić ogień?  Uwalnianie wzorców i projekcji na partnera,  praca z wzorcami z dzieciństwa, uwalnianie zastałych emocji i żalów w stosunku do partnera/ki. Świadome kłótnie i porozumiewanie bez przemocy. Praca z wewnętrzną męskością i kobiecością by spotykać się w swojej mocy. Seks tantryczny – rytuały, święta seksualność, nauka dotyku, oddechu komunikacji intymnej, transformującego oddechu.

Rozbrajanie ciała z blokad uzdrawianie seksualności. Zrozumienie wpływu traum partnera/ki na relację.

Oświecone związki – Związek tantryczny jako duchowa ścieżka  rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadząca do wyzwolenia z okowów umysłu, ograniczających przekonań,  zakazów i nakazów społecznych do osobistej wolności do przyjmowania życia w każdym jego przejawie, życia w obfitości i łagodnej akceptacji siebie i wszystkiego co nas spotyka.
Nauka medytacji, uwalnianie ciała z blokad, odkrywanie swojego ciała energetycznego, otwieranie się na swój potencjał i swoją osobistą moc. Wewnętrzna moc płynąca z głębokiego zrozumienia dbania o swój wewnętrzny związek. Szacunek dla ścieżki partnera/ki.

 

Poliamoria, otwarte związki

Wszystko jest dla ludzi, i wszystko możemy robić jeżeli jest to w ramach naszych granic i nie szkodzi innym. Jeżeli woła Was ten temat, warto się przygotować, poznać zasady i grać w otwarte karty. Gdy w relacji pojawia się dodatkowa osoba, warto wiedzieć co zrobić, gdy miłość jest silniejsza niż duma i zranione ego. Jak zadbać o siebie, o swoje zdrowie. Jak czuć się bezpiecznie. Jak poradzić sobie z zazdrością.

 

Dark Eros – Odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Sztuka gry i zabawy erotycznej, wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Świadoma kara jako akt miłości, obalanie mitów i nakazów moralnych na temat bycia grzecznym, uwalnianie niewinnej przyjemności i pobudzanie energii pierwszej czakry by wrócić do domu.  Oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i  w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu otwieranie się na przepływ energii i obfitość.

Sztuka gry i zabawy erotycznej, świadomy kink, dominacja i uległość.

 

Rytuały Świątynne

Rytuał Kaszmirski – Rytuał pochodzący z Tantrycznej tradycji Kaszmiru, jest uważany za sposób na doświadczenie nie dualności i jedności z absolutem. Tantryczny Rytuał kaszmirski koncentruje się w szczególności na stymulacji zakończeń nerwowych i rozprowadzaniu energii wzdłuż Nadi (kanałów energetycznych). Masaż jest zmysłowy, otulający i energetyzujący i składa się z szerokich ruchów relaksujących lub pobudzających, które łączą każdą część ciała. Różne techniki, zwane szybowaniem, ugniataniem i masażu tkanki miękkiej, wykonywane są powolnym, delikatnym i intuicyjnym ruchem.  Każda część ciała jest dotykana, w tym strefy erogenne*.

Po pewnym czasie w ciele może pojawić się drżenie, wibracja przepływa przez ciało i doprowadza do relaksu, uwolnienia. Ciało masowanego i masującego są w ciągłym kontakcie, dotykają się nawzajem, szczotkują się nawzajem i przeplatają, aby stać się Jednym. Poprzez dotyk doświadczasz Jedności i  niedualności. Rytuał kaszmirski zaprasza do przeżywania zmysłowości, tańca, jogi, medytacji, przyjemności i świadomości…

Masaż kaszmirski odbywa się na materacu, na podłodze z użyciem ciepłego oleju. Klient i Dakini (dająca masaż) są nadzy*, wzywając niewinność, wrażliwość i prostotę.  Masaż kaszmirski wymaga całkowitej obecności Dakini, ciszy mentalnej sprzyjającej spontanicznym ruchom, a także braku intencji i strachu przed dotykiem. Ręce są otwarte i naturalnie odpowiadają na ciało klienta. Dopiero wtedy zbroja klienta rozpada się, następuje instynktowna i głęboka komunikacja, taniec emocji i błogości.

Odnośnie sesji:

*Całkowita nagość i dotyk stref intymnych jest opcjonalna w zależności od granic ustalanych na początku sesji.

Klient jest w pozycji przyjmującej i nie dotyka Dakini.

Dotykamy każdej części ciała, w tym strefy erogenne i zewnętrzna część Yoni lub Lingama,

Stosunek seksualny, ani masturbacja nie są częścią tego rytuału.

 

Rytuał otwierania zmysłów – Ten rytuał poprowadzi cię do Tantrycznego wszechświata przez zmysły. Pięć zmysłów służy nam do odkrywania świat zewnętrznego poprzez węchu, smak, wzrok, dotyk i słuch.  W tradycji tantrycznej doświadczamy także naszych zmysłów jako portalu do wiecznego TERAZ – wszystko, czego doświadczasz poprzez zmysły, dzieje się TUTAJ i TERAZ! Tantra pokazuje nam również, że jednym z najbardziej intensywnych i zmysłowych sposobów na skupienie się na TERAZ jest obudzenie naszej energii seksualnej. Pojazdem jest twoje całe  istnienie, a paliwem jest seksualna energia życia, a celem podróży jest spotkanie w sercu z najważniejsza osobą w twoim życiu – tobą samym/ą się w całkowitej obecności tu i teraz; W tej magiczna przestrzeni spotka się to co męskie i kobiece.

Podczas tego zmysłowego rytuału wieczór, odkryjesz i doświadczysz boskości Poprzez swoje zmysły.

 

ZAREZERWUJ SESJĘ INDYWIDUALNĄ DLA PAR