Sesje indywidualne dla mężczyzn

Sesje dla Mężczyzn

Na sesjach u mnie nauczysz się:

  • Jak kochać swoje ciało
  • Jak odkryć to, czego naprawdę pragniesz
  • Jak wyrazić to, czego pragniesz, w taki sposób, aby twoja partnerka była podekscytowana, aby sprawić Ci przyjemność
  • Jak przyjmować, nie myśląc, że za chwilę przyjdzie twoja kolej by oddać.
  • Jak stać się mężczyzną multiorgazmicznym Jak oddzielić orgazm od ejakulacji
  • Jak pracować z pożądaniem i uwalniać stłumioną energię seksualną
  • Jak słuchać partnerki i dawać jej dotyk, którego pragnie

Pracuję z tym co jest w tobie żywe na ten moment. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Twoje potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. Twoje granice mogą zostać poszerzone lecz nie zmniejszone podczas jednej sesji.

Podczas sesji możliwa jest nagość, pracujemy z ciałem, dotykiem (masaże), emocjami, oddechem i energią.

Sesja jest poufna.

ZAREZERWUJ SESJĘ INDYWIDUALNĄ DLA MĘŻCZYZN

Obszary pracy podczas sesji

Mężczyzna multiorgazmiczny – Poznasz i zrozumiesz energię swojego ciała, nauczysz się technik oddechowych, energetycznych, oddechu i tantrycznej pracy z ciałem  by wzbogacić  swoje doświadczenia intymne, otworzyć się na przyjemność i przeżywanie wielokrotnych orgazmów które przekraczają fizyczną przyjemność.

Przebudzenie do dzikości – Poznasz i oswoisz swoje ciało energetyczne by odzyskać swoją pierwotną moc.  Poprzez oddech, wizualizacje i praktyki szamańskie i tantryczne, odkryjesz swoją prawdziwą męską dzikość by w połączeniu z sercem stała się twoim sprzymierzeńcem w relacjach,  seksie, pracy i wżyciu.

Uzdrawianie Męskości – Uwalnianie starych ograniczających wzorców  na temat roli mężczyzny i męskości zmysłowości i seksualności.  Wzmacnianie męskości, poprzez praktyki medytacji, obecności, odnajdywanie wizji i celu życia.

Uzdrawianie Ciała i Seksualności  – Uwalnianie napięć, blokad i starych wzorców, praca z przedwczesnym wytryskiem i brakiem erekcji, oddzielanie orgazmu od ejakulacji,  zrozumienie, że mężczyzna ma wybór i możliwość osiągania wielokrotnych orgazmów całego ciała. Masaże powięziowe, tantryczne i energetyczne, rozbrajanie seksualności, otwieranie się na czuły dotyk i przyjemność.

Sztuka Kochania i przyjemności – Nauka dawania i przyjmowania dotyku, komunikacji intymnej i magii tantry

Dark Eros –  Transformacja imprintu  bycia „ złym” , wyrzutkiem społecznym za inność,  na poczucie przyjemności z bycia niegrzecznym, do odwagi bycia innym, oryginalnym.   Odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Sztuka gry i zabawy erotycznej, wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Świadoma kara jako akt miłości, obalanie mitów i nakazów moralnych na temat bycia grzecznym, uwalnianie niewinnej przyjemności i pobudzanie energii pierwszej czakry by wrócić do domu. Oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i  w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu otwieranie się na przepływ energii i obfitość.

Sztuka gry i zabawy erotycznej, świadomy kink, dominacja i uległość.

Ścieżka do Wolności -Tantra jako duchowa ścieżka medytacji,  rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadząca do wyzwolenia z okowów umysłu, ograniczających przekonań,  zakazów i nakazów społecznych do osobistej wolności do przyjmowania życia w każdym jego przejawie, życia w obfitości i łagodnej akceptacji siebie i wszystkiego co nas spotyka.
Nauka medytacji, uwalnianie ciała z blokad, odkrywanie swojego ciała energetycznego, otwieranie się na swój potencjał i swoją osobistą moc.

ZAREZERWUJ SESJĘ INDYWIDUALNĄ DLA MĘŻCZYZN