Sesje indywidualne dla kobiet

Sesje dla kobiet

Na sesjach u mnie nauczysz się:

  • Jak kochać swoje ciało
  • Jak odkryć to, czego naprawdę pragniesz
  • Jak wyrazić to, czego pragniesz, w taki sposób, aby twój partner był podekscytowany, aby sprawić Ci przyjemność
  • Jak przyjmować, nie myśląc, że za chwilę przyjdzie twoja kolej by oddać.
  • Jak stać się multiorgazmiczną kobietą: osiągnąć orgazmy łechtaczkowe, punktu G, szyjki macicy oraz orgazmy mieszane a także orgazm X spot.

Pracuję z tym co jest w tobie żywe na ten moment. Każda sesja zaczyna się rozmową coachingową, podczas której poznaję Twoje potrzeby, określamy nasze granice i zakres pracy podczas sesji. Twoje granice mogą zostać poszerzone lecz nie zmniejszone podczas jednej sesji.

Podczas sesji możliwa jest nagość, pracujemy z ciałem, dotykiem (masaże), emocjami, oddechem i energią.

Sesja jest poufna.

ZAREZERWUJ SESJĘ INDYWIDUALNĄ DLA KOBIET

Obszary pracy podczas sesji:

Kobieta Multiorgazmiczna  – Poznasz i zrozumiesz energię swojego ciała, nauczysz się technik oddechowych, energetycznych, oddechu i tantrycznej pracy z ciałem  by wzbogacić  swoje doświadczenia intymne i otworzyć się na przyjemność i przeżywanie wielokrotnych orgazmów które przekraczają fizyczną przyjemność.

Przebudzenie Dzikiej Kobiety  – Poznasz i oswoisz swoje ciało energetyczne. Poprzez oddech, wizualizacje i praktyki tantryczne i szamańskie, odkryjesz swoją prawdziwą kobiecą moc płynącą z łona,  otworzysz się na swoją dzikość by w połączeniu z sercem stała się twoim sprzymierzeńcem w relacjach,  seksie, pracy i wżyciu.

Uzdrawianie Kobiecości – Uwalnianie starych ograniczających wzorców  na temat roli kobiety i kobiecości, zmysłowości i seksualności.  Akceptując i kochając swoje ciało, zrzucisz uzdę, poznasz swoją dziką kobietę, i świętą ladacznicę. Zrozumiesz,  że seks jest świętym aktem kreacji, ciało świątynią miłości a orgazm –mistycznym doświadczeniem jedności z partnerem i całym światem.

Uzdrawianie Ciała i Seksualności – Uwalnianie napięć, blokad i starych wzorców. Praca z bólem, brakiem odczuwania przyjemności, nieumiejętnością osiągania orgazmów.  Otwieranie ciała na dotyk i przyjemność, poprzez masaże powięziowe, tantryczne i energetyczne, rozbrajanie seksualności.

Sztuka Kochania i przyjemności – Nauka dawania i przyjmowania dotyku, komunikacji intymnej i magii tantry

Dark eros – Transformacja imprintu  bycia „ złą” i odrzucaną za inność na poczucie przyjemności z bycia niegrzeczną, do odwagi bycia inną, oryginalną.   Odkrywanie transgresywnej seksualności o „ciemnym” zabarwieniu zakazanego owocu. Sztuka gry i zabawy erotycznej, wykorzystanie i transgresja narzędzi kary dla afirmacji odwagi i wewnętrznej mocy pierwszej czakry. Świadoma kara jako akt miłości, obalanie mitów i nakazów moralnych na temat bycia grzecznym, uwalnianie niewinnej przyjemności i pobudzanie energii pierwszej czakry by wrócić do domu. Oczyszczanie wzorców i blokad pierwszej czakry: lęków egzystencjalnych, poczucia winy i wstydu i  w efekcie odnajdywanie swojej mocy osobistej, odkrywanie swojego miejsca w życiu otwieranie się na przepływ energii i obfitość.  Sztuka gry i zabawy erotycznej, świadomy kink, dominacja i uległość.

Ścieżka do Wolności –  Tantra jako duchowa ścieżka medytacji,  rozwoju osobistego i pracy nad sobą prowadząca do wyzwolenia z okowów umysłu, ograniczających przekonań,  zakazów i nakazów społecznych do osobistej wolności do przyjmowania życia w każdym jego przejawie, życia w obfitości i łagodnej akceptacji siebie i wszystkiego co nas spotyka.
Nauka medytacji, uwalnianie ciała z blokad, odkrywanie swojego ciała energetycznego, otwieranie się na swój potencjał i swoją osobistą moc.

 

ZAREZERWUJ SESJĘ INDYWIDUALNĄ DLA KOBIET