Referencje

Freya kocha to, co robi. Jej entuzjazm się udziela i zaledwie kilka dni jej warsztatów potrafił mnie ostatnio wyciągnąć z głębszych stanów depresyjnych. Przestrzeń, którą tworzy daje na tyle poczucia bezpieczeństwa i akceptacji, by można było odpuścić kontrolę i przyjrzeć się temu, co pod powierzchnią, trudniejsze i niechciane. Jej warsztaty to głęboka, wielowymiarowa praca nad uzdrawianiem relacji ze sobą, ze swoim życiem, z tym co wyparte i potrzebujące uwagi w nas samych, co uczy jak być pełniej i intymniej w relacji z drugim człowiekiem, zarówno prywatnie jak i profesjonalnie. Dla mnie jest to bardzo praktyczna i wymierna praca względem samoświadomości i wychodzenia z roli ofiary swojej przeszłości i uwarunkowań, do roli bycia w swojej mocy i integralności.

Tessa

Dzięki Freyi zrobilem pierwsze kilkanaście kroków na wspaniałej ścieżce Tantry.
Freya bardzo szybko rozwiała moje wątpliwości co do prowadzenia kursu. Lekkość, obecność, luz i niesamowita kobieca moc z jaką prowadzi warsztaty za każdym razem wprowadzają mnie w zachwyt i pozytywnie zaskakują. Jej po prostu chce się słuchać, przebywać w jej polu energii i razem z Nią kroczyć tą wspaniałą ścieżką. Wiem, że przed Nią nic się nie ukryje. I to jest jedna z najwspanialszych jakości jaką może posiąść nauczyciel. Profesjonalizm, multidyscyplinarne doswiadczenie a przede wszystkim wyczucie i potęga miłości za Każdym razem mnie w Niej fascynuje. Freya nie zmusza - zachęca.
Nie karci - wskazuje jak kochająca Matka, która chce dla Ciebie jak najlepiej. Przy niej nie czuje przymusu - wiec z wielką chęcią wchodzę w doświadczenia, wiedząc, że moja indywidualność i świadomość tego co dla mnie dobre jest w pełni szanowana i akceptowana. Dzięki Freyi nie tylko moje życie uległo totalnej transformacji, na praktycznie każdym poziomie. Nie tylko doznałem cudownych uzdrowień, zdobyłem masę pięknych doświadczeń, które do tej pory jarzą się w pamięci jasnym blaskiem. Nie tylko doświadczyłem dziesiątki razy swojego Jestestwa.
Otworzyłem się też mocno na inne nauczycielki, których moc, intuicja i głęboka miłość poruszają mnie raz za razem.
Tak naprawdę to co piszę tutaj to tylko malutki ułamek. Mógłbym napisać cała książkę a to i tak było by za mało.
Słowa nie wystarczą by oddać niesamowitą wdzięczność jaką czuję wobec Wszechświata, że przeplata nasze ścieżki, jak i wobec samej Freyi, która jest najwspanialszą nauczycielką ze wszystkich nauczycieli z jakimi dane mi było do tej pory współtworzyć doświadczenia wspólnej nauki.
Ale Freya to nie tylko nauczycielka. Jest świetną przyjaciółką, która zawsze gdy potrzeba służy radą i wsparciem. Czasem matka, czasem siostrą, czasem muzą i inspiracją. A przede wszystkim Freya jest kobietą. Prawdziwą, autentyczną.
Dziękuję Freya

Radosław Darshan

Freya ma dar. Dzięki jej doświadczeniu, wiedzy i pięknemu, ciepłemu i radosnemu sercu można w pełni zaufać, głęboko się rozluźnić, przeżyć cudowną błogość bycia i powrócić do siebie. Uważny, pełen szacunku i uświęcenia dotyk Freyi czerpie z różnych metod, zawiera całe spektrum - od mocnego, punktowego nacisku, przez płynny masaż Lomi Lomi, po najdelikatniejsze muśnięcie, co wspaniale ożywia oraz koi ciało i duszę. Dzięki Freyi można się spowrotem poczuć jak w pełni żywa istota boska - lub raczej przypomnieć, że się nią zawsze było. Bardzo polecam

Kasia

Zbyt mało miejsca na kartce, żeby opisać wszystko. Każde ćwiczenie, każda bliskość, każda interakcja, każda rozmowa bardzo mnie poruszyła. Odkryłam wolność, zaufanie do siebie.
Moja intencja się wypełnia. Odkryłam, że kocham siebie, że tak z miłością, że dotyk jest pełny, gdy wypełniony jest miłością. Poruszyło mnie połączenie miłości z inna energią, magia tej energii i że to moja droga. Prowadzenie Freyi - ogrom ciepła i dbanie o to aby każdy czuł, że wszystko co się dzieje jest pożądane. Nie ma złych odczuć, złych emocji.
Dbałość o płynność, o całość i zarówno o każdy szczegół.
Najwyższy poziom jakiego doświadczyłam, a doświadczyłam wiele.

Magga / Maga

Masaz tantryczny Freyi jest cudownie magicznym doswiadczeniem. Dla ciala, dla serca i dla duszy. Chociaz raz w zyciu podarujcie sobie takie spotkanie z tantryczna energia. Przyszlam do niej w momencie duzych zmian w zyciu, zmian dosc totalnych, stresu, ktory zagniezdzil sie mocno w moim ciele. Mysle, ze kazdy potrzebuje takiego momentu, zeby sie zupelnie poddac, zaufac i dac sie soba zaopiekowac. Nie musimy sie ze wszystkim zmagac sami.

Agnieszka Lewandowska

Dziękuję za to prowadzenie. Czułam się zaopiekowana. Delikatność i rzeczowość.

XX

Warto zaufać Freyi, dac się jej prowadzić j eżeli nie miałeś wcześniej doświadczenia z Tantrą. Freya „otwiera” oczy, zmysły, całe ciało na przyjmowanie, na dawanie.
Wielki profesjonalizm, przy tym znakomita zabawa, która uczy ,jak mało co, życia.

Krzysztof

To co cenię w Freyi najbardziej to energia. Dobra, lekka, czysta. Freya przyciąga dobrych ludzi i dlatego tu jestem. z taką energią łatwiej i płynniej przechodzi się przez ciężkie i trudne.

Barbara

Miałem przyjemność uczestniczyć w kilku warsztatach i wieczorach tanecznych prowadzonych przez Freyę,
zarówno typowo samorozwojowych jak i specjalistycznych, profesjonalnych. Bez względu na rodzaj zajęć Freya bardzo szybko tworzy w grupie bezpieczną atmosferę zaufania i otwartości, uczestnicy z łatwością i chęcią angażują się w proponowane ćwiczenia, które prowadzą do głębokoich osobistych procesów i transformacji. Freya potrafi także odpowiednio interweniować i indywidualnie zaopiekowac się osobą gdy intensywnie przeżywa doświadczane emocje.
Nawet kilka szybko mijających warsztatowych dni okazywało się bardzo intensywnie i dobrze spędzonym czasem służącym osobistej przemianie i samorozwojowi.
Warsztaty Freyi wspominam jako piękne chwile spedzone wśród otwartych osób w przyjaznej i twórczej atmosferze

Krzysztof

Bardzo mnie poruszyło odkrycie trudności w wyrażaniu swojej złości, granic. Mówienie innym brzydkich słów. Freya – cudowny nauczyciel, mentor. Ciepła i mądra. Pozwala uczestnikom odkryć w sterylnych warunkach zahamowani i problemy.

Basia B.