Praca z ciałem

Świątynia Ciała

 

Ciało jest naszym wehikułem, który daje nam możliwości działania, cieszenia się życiem i przyjemności poza wyobraźnią. Niestety w naszej cywilizacji kładzie się zbyt duży nacisk na wygląd zewnętrzny pomijając aspekty akceptacji i miłości do ciała. A od tego wszystko się zaczyna i na tym kończy.Według Tantry ciało jest świątynią, godną szacunku i uwielbienia. Dbamy o nie myślami, ćwiczeniami i masażami.  Dotyk jest ważną formą dokarmienia siebie i afirmacji, a zmysłowy masaż sposobem niewerbalnej bezpośredniej komunikacji. Otrzymanie masażu tantrycznego przez wykwalifikowanego specjalistę  może być inicjacją w Tantrę do poszerzonej świadomości  tantrycznej.

Często masaż tantryczny jest pierwszym kontaktem z energią i ciałem energetycznym oraz rozszerzaniem się energii seksualnej na całe ciało. W mojej Świątyni Ciała doświadczysz transformującego dotyku, nauczysz się przyjmować i uwalniać wszystko to, co stoi na drodze do przyjemności i wolności,  a jeżeli zdecydujesz się na mój roczny trening Masażu Tantrycznego nauczysz się również dawać inicjujący masaż, zarówno prywatnie dla partnera lub profesjonalnie dla klientów.

W Szkole The Paths of Transformation, w której jestem nauczycielką,  uczymy i przekazujemy szeroki zakres Tantry i masażu tantrycznego, wraz ze zrozumieniem obecności i różnych rodzajów dotyku, zarówno fizycznego, jak i energetycznego. Sekwencje technik, których uczę  tworzą rozwojową serię pogłębiających się inicjacji, ale mogą być wykorzystane z kochankiem/ą  by wejść głęboko w intymność, lub profesjonalnie, by otwierać  swoich klientów na głębsze odczuwanie siebie i duchowości. Tu znajdziesz więcej informacji na temat tej ścieżki.

 

Co czyni masaż prawdziwie tantrycznym?

 

Napisałam cały artykuł na ten temat, jeżeli chcesz wiedzieć więcej zajrzyj na mojego bloga:

Nie tylko przyjemne, nastrojowe otoczenie i zmysłowy dotyk, ale, co ważniejsze, postawa dającego masaż: szacunku, czci, to umiejętność pracy z energią i świadomością, dotyk serca poprzez ciało. Tworzymy doświadczenie, które sprawia, ze przyjmujący odkrywają, iż ich ciało jest świątynią ducha, dzięki czci jaką są honorowani mogą poczuć  swoją boską naturę. Przejawiamy ducha na ziemi poprzez ciało fizyczne doświadczając siebie jako wehikułu dla ciała energetycznego. Masaż tantryczny działa na ciało energetyczne i jest inicjacją w nasze odczuwanie siebie jako świetlistych, boskich istot energetycznych. Ta inicjacja a nawet  objawienie do nowej energetycznej rzeczywistości jest prawdziwym celem naszej energii seksualnej, naszej tęsknoty za połączeniem się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.

Korzystne aspekty Masaży  tantrycznych są niezliczone. Jego znaczenie dzisiaj jako instrumentu uzdrawiania jest dalekosiężne i wręcz zadziwiające. Służy nie tylko do usuwania z organizmu blokad seksualnych i energetycznych, ale może także wyeliminować powszechne dysfunkcje, niezdolność do osiągnięcia głębokich stanów orgazmu (szczególnie w przypadku kobiet) i inne problemy psychosomatyczne. Jest to piękny sposób na dzielenie się bardzo dobroczynnymi aspektami wymiany dotyku i energii oraz na przywrócenie regenerującego, świętego uzdrowienia swojemu partnerowi lub klientom.

Zapraszam na:

Sesje Indywidualne

Zapraszam cię do spotkania w Świątyni Twojego Ciała, w której spotkasz się z najważniejszą osobą w twoim życiu… Tobą samą/ym. Zapraszam cię do przestrzeni, w której odkryjesz pełnię siebie. Będę Twoją przewodniczką po świecie energii i świadomości byś mógł/a  w bezpiecznej przestrzeni poznać swoje ciało i emocje i otworzyć się na to, co jest dla ciebie ważne.

Moje sesje to coś znacznie więcej niż masaż. Wykorzystując starożytną wiedzę tantryczną, masaże, bioenergetykę pracę z ciałem, praktykę oddechu i sex coaching poprowadzę cię do zrelaksowanej ucieleśnionej równowagi byś odkrył/a głębszy związek z twoją wewnętrzną prawdą, mądrością, potencjałem i życiem w przepływie. Szanując twoje granice, zachęcam by wchodzić głębiej do źródła problemu, do tego co nieświadome, okryte lękiem winą czy wstydem. Podążam za Tobą z łagodnością, współczuciem i uważnością.

Oferuję sesje indywidualne dla Kobiet, Mężczyzn oraz dla Par.

Roczny Trening Masażu Tantrycznego

Wiele osób pociąga idea nauki masażu tantrycznego jako zawodu, który jest zarówno odważnym, jak i godnym podziwu powołaniem.  Aby jednak móc pomagać innym, musimy najpierw wykonać własną pracę. Samemu doświadczyć. Dopóki nie zakotwiczymy w swoim własnym ciele doświadczeń związanych z praktykami i masażami, które zamierzamy udzielać klientom, nie możemy stać się profesjonalistami zdolnymi do przekazania Tantry. Głównym celem tego treningu jest przede wszystkim umożliwienie Ci wniknięcia głęboko we własny proces i doskonalenie umiejętności poprzez wspieranie różnych osób. W ten sposób rzemieślnicy stają się artystami.

Jeśli jesteś już praktykiem masażu, trening jest wspaniałym miejscem, które pozwoli ci skupić się na sobie i swoim własnym uzdrowieniu, i może posłużyć zarówno jako szansa na głębsze zanurzenie się w swoją własną podróż, jak i szansa na regenerację, jeśli ostatnio służyłeś/aś innym.

Więcej informacji