Kobiety Mocy

Przebudzenie Kobiecości

Szczęśliwa, spełniona kobieta może przenosić góry, swoim czarem zamienić szare otoczenie w kwitnącą łąkę, jej kreatywność może zmieniać świat. Niespełniona, nieszczęśliwa w związku kobieta cierpi, uprzykrza życie sobie i wszystkim dookoła. To nie tajemnica, że kobiety rozkwitają, mając dobre relacje, i usychają bez nich. Jak otworzyć się na przepływ energii w ciele, jak odkryć swoja kobiecą moc?

Kobieta Sukcesu

Współczesna Kobieta Sukcesu, wie czego chce i umie o to zadbać. Jest pewna siebie, inteligentna, atrakcyjna, seksowna. Odnosi sukcesy w pracy, świetnie radzi sobie w męskim świecie, ma cele i sukcesywnie je realizuje. Ma powodzenie u mężczyzn, potrafi komunikować swoje potrzeby, oczekuje zadbania o nią, i często dostaje to, czego chce.  Problemem Silnej Kobiety jest jej męska polaryzacja. Rozczarowana nieudanymi związkami, tęskni za silnym mężczyzną.  Aby być silną musi być twarda, to ją usztywnia. Nie potrafi wyjść z męskiej roli liderki pełnionej w zawodowym życiu. W intymności, gubi się. Pragnie, a jednocześnie boi się otwarcia, wrażliwości i intymności.

Przebudzona Kobieta jest Silną Kobietą, która uświadomiła sobie że oprócz wymagań stawianych sobie i innym potrzebuje zadbać o swoje wnętrze, o swoją energię, swoje ciało i jego potrzeby. Nauczyła się, często w wyniku jakiegoś kryzysu, że nie wszystko jest na zawołanie i na teraz, dlatego, że tego chce. Już wie, że to nie działa. Poznała swoje ograniczenia, poznała co to ból i cierpienie i wie, że już czas powiedzieć WYSTARCZY. I postanowiła to zmienić. Przebudziła się z głębokiego snu. Zaczęła patrzeć na życie z zachwytem, puściła napięcie, zaczęła słuchać swojego ciała, swojego wnętrza. Poznała swoja seksualność i się nią zachwyciła, wie co sprawia jej przyjemność, potrafi się na nią otworzyć odprężyć i pozwala sobie na głębokie przeżywanie rozkoszy. Zna swoje potrzeby i wie jak je komunikować – ale robi to z innego miejsca niż kiedyś. Z miejsca „wiedzenia”. Stała się wiedźmą, tą, „która wie”. Zakosztowała słodyczy otwartego serca, która rodzi się z bezbronności, poznała łzy wzruszenia kiedy nie ma już czym się zasłaniać… Wie że otwartość i bezbronność są siłą.  Nie boi się trudnych sytuacji, odważnie mówi swoją prawdę mimo iż może to boleć. Cenimy ją za siłę ducha i podziwiamy za odwagę bycia prawdziwą.

Przebudzona Kobieta rodzi się powoli. Czasami odważnie, czasami nieporadnie, rozpoczyna prawdziwą rewolucję. Zaczyna odzyskiwać kobiecą naturalną zdolność odczuwania. Nie pozwala już innym ( normom społecznym, religii, czy konwenansom) wmawiać jej jak powinna czuć i zachowywać się jako kobieta sukcesu. Zaczyna widzieć bogatą gamę swoich odczuć i uczuć, pomieszanie, niezdecydowane, targana sprzecznymi emocjami kontrastującymi ze stawianymi wobec niej wymaganiami, zaczyna pragnąć innego sposobu. Instynktownie zaczyna poszukiwać czegoś nowego. Ma już dość twardości, ciężkości, surowości i walki. Wie że nie jest nieśmiertelna i niezłomna. Wie że czasami dobrze jest się poddać. I że to jest dobre. Przebudzona Kobieta  zaczyna cichą ( lub krwawą, w zależności od temperamentu) rewolucję. Już nie jest śpiącą królewną, czekającą na rycerza na białym koniu by ją obudził. Sama zaczyna otwierać oczy. I widzi że ma emocje, że czuje. Zaczyna się otwierać na nowe, na nieznane. Na delikatność, na bezbronność, na tajemnicę.  Nie boi się wyzwań. Wie że tam są prawdziwe skarby.

Zapraszam cię do wspólnej podróży, by odkryć twoje indywidualne skarby prawdziwej kobiecości.

Podczas warsztatów dla kobiet, które prowadzę w Szkole Tantra Woman

  • Rozpoznasz i rozpoczniesz uzdrawianie negatywnych przekonań na temat swojego ciała, które ograniczają naszą zdolność otwarcia się  na intymność
  • Połączysz się z wewnętrznym źródłem radości i ekstazy.
  • Odkryjesz i nauczysz się celebrować swoją świętą moc seksualności
  • Doświadczysz karmiącego uczucia otwartego serca w siostrzanym kręgu
  • Uświadomisz sobie swoją orgazmiczną moc
  • Połączysz duchowość z seksualnością