Festiwale

Festiwal świadomości
Festiwal świadomości – zmysły, umysł, kreatywność

Kilka razy do roku jestem zapraszana na Festiwale Tantry, szamanizmu i świętej seksualności, na których prowadzę skrócone wersje moich warsztatów. Często zbiera się razem ze mną ekipa kilku do kilkudziesięciu osób zainteresowanych poznaniem innej kultury, innych nauczycieli i dołączeniem do międzynarodowego  plemienia wolnych ludzi.  Jeżeli jest nas więcej czasem udaje się nam wynegocjować niższe stawki wstępu na festiwal. Jest to wspaniała przygoda. Polecam!

 

Initiation ( szamanizm seksualny), Izrael, 2 x w roku

Cosmic Lovers (Tantra, święta seksualność), Izrael

Ibiza Tantra Festival (Tantra),  Hiszpania

Międzynarodowy Festiwal Tantry , (Tantra), Nowe Kawkowo , Polska

Festiwal Wibracje, (Rozwój osobisty),Polska

Wabi Sabi – Festiwal Świadomej Kobiety, (dla kobiet),  Warszawa, Polska

 

Przykładowe warsztaty festiwalowe:

Tantra droga do wolności

Żyjąc w tzw. „normalnym”, codziennym życiem,  wydaje nam się, że jesteśmy oddzieleni od siebie, od natury i od samego życia. Wygląda jakbyśmy byli wolnymi ludźmi, ale podświadomie wciąż dokonujemy wyborów życiowych opartych na przekonaniach i wzorcach, które zostały nam wprogramowane przez rodziców, nauczycieli, środki masowego przekazu, kulturę i religię.

Czy jesteśmy naprawdę wolni?

Nasze ciała są zwarte i spięte, ukrywamy nasze emocje i naszą dziką naturę, ponieważ jest ona zbyt nieokiełznana, przesadzona lub po prostu nie do przyjęcia w kulturalnym społeczeństwie.

Jednak gdzieś w głębi serca czujemy tęsknotę za wolnością, dziką miłością i spełnieniem.

Tantra zawsze była ścieżką buntowników. Tych, którzy nie chcą się dostosowywać żyjąc po staremu. To ścieżka świadomego WYBORU i bezpośredniego doświadczenia.

Przede wszystkim jest to ścieżka żywa. Samo słowa „tantra” oznacza „tkanie, splatanie” różnych ścieżek, szkół, nauczycieli, którzy bazując na starych i wciąż doskonalonych od ponad 5 tysięcy lat narzędziach łączą starą tradycję z najnowszymi osiągnięciami wiedzy i nauki. Dzięki temu Tantra oferuje niezliczoną ilość sposobów uczenia się, jak żyć szczęśliwie, jak radzić sobie z przeciwnościami losu, jak nawiązywać i rozwijać relacje i jak żyć w wolności od ograniczających przekonań i świadomie wybierać to co jest najlepsze dla nas i wszystkich dookoła.

Na co dzień pracuję z ciałem. Wiem, że ciało nie kłamie. Dlatego chcę pokazać Wam najprostsze i najłatwiejsze sposoby zrozumienia tantrycznego sposobu życia – poprzez ciało. Podczas warsztatów doświadczysz głównych zasad Tantry poprzez swoje ciało.

Ten warsztat jest zaproszeniem do świata Tantry. Poprzez ciało i oddech, bioenergetykę, praktyki tantryczne i szamańskie doświadczysz ciała jako przepływu energii, która może się kurczyć i przybierać różne formy. Nauczysz się także rozszerzać poza te formy co pozwoli ci połączyć się z oceanem życia.

 • Nauczysz się zauważać, w jaki sposób kurczysz się do różnych form fizycznych i emocjonalnych i jak możesz to zmienić
 • Nauczysz się poruszać energię i doładowywać nią swoje ciało, aby stać się kanałem między niebem a ziemią, duchem i manifestacją.
 • Poznasz tantryczną alchemię skupiania świadomości na tworzeniu form energii, które służą realizacji twoich marzeń i celowi twojej duszy.
 • Dowiesz się, jak kultywować ciało energetyczne jako środek do bezpośredniego postrzegania poziomu energii w życiu i uczestniczenia w tajemnicach miłości, seksu, związku, ducha i związków.
 • Nauczysz się jak pozwolić płynąć energii w orgazmicznej, błogiej rozkoszy

Ten oparty na doświadczeniu warsztat łączy Tantrę, oddech, bioenergetykę i głębokie podróże szamańskie.

Warsztat autoryzowany przez The Paths of Transformation, szkołę Johna Hawkena, w której Freya prowadzi Warsztaty Tantry i Treningi Profesjonalnego Masażu Tantrycznego.

Zapraszamy osoby początkujące i wszystkich innych, którzy chcą poznać, zrozumieć i  doświadczyć podstawowe zasady Tantry.  Nie zawiera nagości.

Wymogi techniczne: system stereo, mikrofon, materace.

 

Ekstatyczny dotyk – Masaż tantryczny

Wyobraź sobie, że twój partner/ka zatapia się w twoich ramionach, mówiąc, że nigdy nie mia/ał lepszego seksu niż z tobą, że nie może się doczekać, kiedy cię zobaczy, by być blisko ciebie, wyobraź sobie, że jesteś w związku, który jest ekscytujący, pełnym seksu i wsparcia, że kochacie się tak długo i tak często, jak chcecie, bez względu na to, jak długo jesteście razem, ile macie lat  przeżywacie razem  głębokie wielokrotne orgazmy. Kochanie przynosi coraz więcej miłości, radości, satysfakcji i przyjemności.

Wyobraź sobie, że twój związek jest satysfakcjonujący na każdym poziomie: ciało, serce i duch, a twoje życie intymne jest głęboką, satysfakcjonującą podróżą w przyjaźni, wolności i coraz głębszej intymności.

Wszystko zaczyna się od świadomości, komunikacji i dotyku. I o tym będzie ten warsztat.

Podczas tego warsztatu dowiesz się, jak zabrać partnera w świat przyjemności i seksualnej rozkoszy dzięki sztuce masażu tantrycznego.

W szczególności:
 • Poznasz obszary własnej przyjemności i nauczysz się je komunikować swojemu partnerowi
 • Odkryjesz mocy Obecności i moc Energii
 • Poznasz tajniki się sztuki ekstatycznego dotyku
 • Dowiesz się, jak być kreatywnym w sypialni i poza nią.
 • Odkryjesz tajemnice tego, jak mężczyzna i kobieta chcą być kochani

Ten eksperymentalny warsztat wykorzystuje sztukę masażu tantrycznego, intymną komunikację i moc uważności.  Warsztaty są autoryzowane przez Paths of Transformation Johna Hawkena, gdzie Freya współpracuje z Johnem Hawkenem.

Warsztat dla bardziej zaawansowanych, zapraszamy do przyjścia w parach, w których będziecie przez większość warsztatu.  Nagość opcjonalna.  Przynieście olejek do masażu, sarong, i prześcieradło do okrycia materaca.

Wymogi techniczne: system stereo, mikrofon, materace.

 

Dark Eros: Tantryczna transformacja lęku, poczucia winy, wstydu i gniewu.

Dark Eros to termin opisujący seksualność pierwszej czakry; powstaje na bazie problemów egzystencjalnych, a nie z czystej przyjemności, miłości i kontaktu. Motywy egzystencjalne bez względu czy dotyczą siły (nadmiaru lub jej braku), złości i zemsty, poczucia winy i wstydu, lub kwestii poczucia własnej wartości i mocy zabarwiają energię seksualną w ciemne odcienie.

Dzieje się tak, gdyż kwestie te są zwykle nieświadome,  może nawet obsesyjne i posiadają energię, która grozi zerwaniem się spod świadomej kontroli. Nie jest to częścią odgrywania czy narcyzmem, bardziej wychodzi to z ciemności trzewi poruszając energie głęboko ukryte w brzuchu. Głównym tematem pierwszej czakry jest etap rozwoju zwany transgresją. Dziecko zaczyna doświadczać siebie, swoją indywidualność, poprzez przeciwstawianie się władzy rodziców, łamiąc zasady lub mówiąc nie. Jest to faza analna rozwoju seksualnego, gdy energia przechodzi z jamy ustnej i pragnienia połączenia i symbiozy do podstawy kręgosłupa, gdzie znajduje się ochota na to by być bezczelnym i niegrzecznym.

Jeżeli nasza energia seksualna (życiowa)  została stłumiona we wczesnych okresach dzieciństwa (oralnym i analnym), w naszym życiu pojawiają się trudności na poziomie egzystencjalnym. Odrzucenie powoduje że podniecenie i przyjemność zapadają się i pojawia się rezygnacja. Jeżeli byliśmy nadmiernie kontrolowani, w dorosłym życiu pojawia się poczucie winy, lęk i podświadome łączenie podniecenia z nadużyciem siły, cierpieniem i karą.  Kwestie egzystencjalne można uzdrowić i przetransformować poprzez techniki tantrycznej  świadomości, otwarte serce, a także afirmujące życie wyrażanie energii przyjemności.

Warsztat dla bardziej zaawansowanych, zapraszamy do przyjścia w parach, w których będziecie przez większość warsztatu.  Nagość opcjonalna.  Przynieście, sarong, i prześcieradło do okrycia materaca.

Wymogi techniczne: system stereo, mikrofon, materace.

 

Red Tara: Seksualna Moc Kobiet

Nadszedł czas, byśmy my kobiety, odzyskały swoją energię seksualną kierując uwagę na nasze ciała, pozwalając sobie na odczuwanie w pełni… Poprzez świadomość ciała w połączeniu z dynamicznymi medytacjami tantrycznymi, możemy uzyskać dostęp do wyższych stanów świadomości i błogości przyjemności seksualnej.  Stańmy razem w swojej nagości. Nadszedł czas, aby wyzwolić się i świętować naszą dzikość, czułość, intensywność i piękno, którymi jesteśmy. Odzyskajmy swoją moc! Nauczmy się, jak poddać się sile kosmicznego orgazmu, śmiać się i płakać w ekstazie, pozwalając sobie na łzy smutku, radości i zachwytu, widząc w sobie całe piękno, którym jesteśmy.

Podczas tego warsztatu:
 • Otworzysz się na swobodny przepływ energii seksualnej.
 • Nauczysz się czerpać przyjemność z ciała
 • Będziesz celebrować swoje naturalne piękno, nie oglądając się na stereotypy kulturowe
 • Staniesz się świadoma swojej wewnętrznej mocy, swojej dzikości, zmysłowości i mądrości
 • Obudzisz swoją wrażliwość i zmysłowość
 • Odkryjesz moc swoich emocji
 • Uwolnisz blokady do pełnej ekspresji seksualnej
 • Odkryjesz na nowo swoje ogromne możliwości, jakie daje przyjemność
 • Poczujesz pierwotną, świętą moc Kręgu Kobiet.

Warsztat autoryzowany przez Tantra Woman szkołę Santoshi, w której Freya prowadzi warsztaty dla kobiet.

Warsztat tylko dla kobiet. Nagość jest opcjonalna.  Przynieście olejek do masażu, sarong, i prześcieradło do okrycia materaca.

Wymogi techniczne: system stereo, mikrofon, materace.