11
Nov.

Sacred Body Passionate Spirit

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty tantry – roczną podróż, rytuały, pracę z energią i świadomością

Zapraszamy do przygody, która radykalnie zmienia  życie: nie tylko życie sensualne i jakość  związków, ale zasadniczo stworzy nowy paradygmat, dzięki któremu  patrzymy na świat. Daje nowe poczucie siebie, w którym jesteśmy strumieniem energii i punktem świadomości. Kierując swoją uważnością, poprzez którą postrzegamy rzeczywistość zarówno w sobie, jak i wokół siebie, z wyboru, a nie z przyzwyczajenia, nauczysz się tworzyć lub współtworzyć swoją rzeczywistość.

Trening Tantry Sacred Body Passionate Spirit z Freyą  i Piotrem to podróż do tantrycznego podejścia do życia i tantrycznej sensualności. Podróż w celu uwolnienia świadomości od samooceny, uwolnienia życia z więzienia poczucia winy, wstydu i lęku. Podróż, która wzywa cię do podążania za autorytetem własnego serca i wewnętrznego przewodnictwa. Podróż między światami ziemi i nieba, ciała i ducha, energii i świadomości, która ukazuje twój potencjał ekspansji, obejmując i włączając wszystkie skrajności – podróż poza dualizm. Podróż w celu uzdrowienia bólu i otwarcia się na piękno i przyjemność. Podróż, w kierunku przywrócenia świętość ciału i namiętności duszy.
Warsztat otworzy Cię na Twoje ciało jako swoją świątynię i będziesz mógł poczuć, że jesteś ucieleśnioną świętą istotą.

Zapraszamy singli i pary, ludzi gotowych do radykalnej zmiany życia na lepsze ucząc się Tantry jako ścieżki samopoznania i osobistej transformacji. Nie jest wymagane doświadczenie w Tantrze, a osoby które już Tantrę znają, doświadczą całkiem nowej jakości.  Ten trening jest wyjątkowy.

Szkolenie składa się z 4 modułów. Grupa staje się zamkniętą grupą od drugiego spotkania, aby stworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i wsparcia. Aby ukończyć szkolenie, musisz być na wszystkich 4 modułach.

Podczas tego kursu nauczysz się postrzegać siebie jako istotę energetyczną, która ma nieograniczony potencjał energetyczny. Dowiesz się, że jest tylko jedna energia – energia naszego życia płynąca przez nas, która manifestuje się w naszym życiu na wielu poziomach – w naszej seksualności, naszej kreatywności, naszej zdolności do kochania i relaksu. Doświadczysz, że tworzysz swoją własną rzeczywistość poprzez to, jak i co umieszczasz swoją świadomość … swoją świadomość.

Nauczysz się naprawdę kochać siebie, swoje ciało, swoją energię. Będziesz mógł cieszyć się i doceniać siebie, innych i ogólnie życie. Tantra jest ścieżką uzdrawiania się ze wszystkich wzorów (energetycznych, mentalnych), które utrzymują nas w małej … Abyśmy mogli rozprzestrzeniać nasze skrzydła i latać …

Warsztat Tantryczny Sacred Body Passionate Spirit rozpocznie się 11-13.11.2022 r. I modułem uzupełniającym
Modułu II, III i IV zaczyna się o 18.00 w poniedziałek i kończy w niedzielę o 15.00.

Wszystkie terminy:

1) Moduł Pierwszy  – Tryb przyspieszonego modułu, wydanie weekendowe

KOSZT: 2500zł

DATA: 11-13.11.2022

MIEJSCE: Warszawa

ADRES: wkrótce uzupełnimy. Noclegi i posiłki do własnej organizacji.

____________________________________________________

2) Drugi:

KOSZT: 2000zł

DATA: 5-11.12.2022

MIEJSCE: Jaworowy Dom,

ADRES: Jawor 12A,  56-330 Cieszków

____________________________________________________

2) Moduł Trzeci :

KOSZT: 2000zł

DATA: 17-23.04.2023

MIEJSCE: Jaworowy Dom,

ADRES: Jawor 12A,  56-330 Cieszków

__________________________________________

3) Moduł Czwarty:

KOSZT: 2000 PLN– 500 PLN  (rata zapłacona przy I module) = 1500 zł

DATA: 12-18.06.2023

MIEJSCE: Jaworowy Dom,

ADRES: Jawor 12A,  56-330 Cieszków

Zakwaterowanie i wyżywienie: I moduł we własnym zakresie, II-IV moduł w Jaworowym Domu – koszt ok 230 PLN/osoba/doba

Prowadzący:

Freya Wolna

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i masażu tantrycznego,  Sex&Life coach, trenerka z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, praktyk pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych, seksualności, komunikacji intymnej poprzez warsztaty, sesje pracy z ciałem oraz coaching. Prowadzi ceremonie ECSTATIC CACAO podczas których gra kultową muzę jako dj-ka oraz prowadzi uczestników w szamańską podróż. Trenerka w szkole The Paths of Transformation (John Hawken, UK), Tantra Woman (Santoshi Amor,Hiszpania), Art of Love (Shachar Caspi, Izrael).  

Freya łączy gruntowną wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką szamańska mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę, uzdrowicielkę z zamiłowaniem do życia i transformacji.

Piotr Reisch

Piotr jest Life Coachem, mentorem przywództwa i kreatywności, praktykiem HeartMath oraz trenerem Tantry i Mindfulness. Twórca instytutu iMind, Drogę rozwoju osobistego rozpoczął w latach 80-tych od treningu autogennego, transcendentalnej medytacji i sztuk walki. Tańczył w rezerwacie Kainai Taniec Słońca i został przyjęty do plemienia Czarnych Stóp jako Baby Bufallo Boy. W swojej praktyce czerpie z bogatego doświadczenia w przywództwie, pasji do neuronauki, terapii traumy i świadomości jedności.

Warsztat prowadzony w języku polskim i angielskim.

Kontakt:

kontakt@freyawolna.pl

M: 517 643 295