29
Sep.

Sacred Body Passionate Spirit

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty tantry – roczną podróż, rytuały, pracę z energią i świadomością

Warsztat Tantryczny Sacred Body Passionate Spirit z Johnem Hawkenem i Freyą Wolną to podróż do tantrycznego podejścia do życia i tantrycznej seksualności. Podróż w celu uwolnienia świadomości od samoświadomości, uwolnienia życia z więzienia winy i strachu. Podróż, która upoważnia cię do podążania za autorytetem własnego serca i wewnętrznego przewodnictwa. Podróż między światami ziemi i nieba, ciała i ducha, energii i świadomości, która ukazuje twój potencjał ekspansji, obejmując i włączając wszystkie polarności – podróż poza dualizm. Podróż w celu uzdrowienia bólu i otwarcia się na piękno i przyjemność. Podróż, w kierunku przywrócenia świętość ciału i pasji duchowi.
Warsztat otworzy Cię na swoje ciało jako swoją świątynię i będziesz mógł poczuć, że jesteś ucieleśnioną świętą istotą.

Warsztat Tantryczny Sacred Body Passionate Spirit jest dla singli i par, które są poważnie zainteresowane tantrą jako ścieżką samopoznania i osobistej transformacji. Szkolenie składa się z 4 bloków (6-dniowe spotkania poniedziałek wieczorem – popołudnie niedziela). Grupa staje się zamkniętą grupą od drugiego spotkania, aby stworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i wsparcia. Aby ukończyć szkolenie, musisz być na wszystkich 4 blokach.

Podczas tego kursu nauczysz się postrzegać siebie jako istotę energetyczną, która ma nieograniczony potencjał energetyczny. Dowiesz się, że jest tylko jedna energia – energia naszego życia płynąca przez nas, która manifestuje się w naszym życiu na wielu poziomach – w naszej seksualności, naszej kreatywności, naszej zdolności do kochania i relaksu. Doświadczysz, że tworzysz swoją własną rzeczywistość poprzez to, jak i co umieszczasz swoją świadomość … swoją świadomość.

Nauczysz się naprawdę kochać siebie, swoje ciało, swoją energię. Będziesz mógł cieszyć się i doceniać siebie, innych i ogólnie życie. Tantra jest ścieżką uzdrawiania się ze wszystkich wzorów (energetycznych, mentalnych), które utrzymują nas w małej … Abyśmy mogli rozprzestrzeniać nasze skrzydła i latać …

Warsztat Tantryczny Sacred Body Passionate Spirit rozpocznie się 28.09.-4.10.2020
Każdy moduł zaczyna się o 19.00 w poniedziałek i kończy w niedzielę o 14.00.

Wszystkie terminy:

Moduł 1 to 28.09 -4.10.2020
Moduł 2 to 7-13.12. 2020
Moduł 3 to 19-25. 04.2021
Moduł 4 to Q3 2021

Koszt warsztatu:

1700 PLN/ moduł
(Zaliczka: ekwiwalent 400 PLN odliczana jest od 4 bloku).

100 PLN dla “Early bird” – Jeśli wpłacisz zaliczkę do 31.06.2020

100 PLN, jeżeli przyprowadzisz dodatkową osobę, która nie była jeszcze na warsztatach Johna Hawkena / Frei Wolnej

100 PLN – Absolwenci innych rocznych kursów u Johna
200 PLN – Jeśli powtarzasz tern sam warsztat (jednorazowo)

6300 PLN – Jeśli zapłacisz jednorazowo za cały kurs (wtedy nie ma zaliczki).

Miejsce wydarzenia:

MODUŁ 1: Dolina Harmonii w Kopańcu

Pokój 2, 3, 5-osobowy + pełne wyżywienie – 250 zł
Nocleg na sali + pełne wyżywienie – 180 zl
WYŻYWIENIE: Wegetariańskie/wegańskie

MODUŁY 2,3,4: Biorezydencja w Świeradowie Zdroju

145PLN/ 2 posiłki dziennie
155PLN/3 posiłki dziennie za osobę (cena za pobyt z wyżywieniem)
(+)4PLN opłata klimatyczna za osobę za dobę

Prowadzący:

John Hawken –

Jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli Tantry w Europie. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z ciałem i energią, a od 20 lat jest nauczycielem tantry.

Uznawany jest za jednego z najważniejszych nauczycieli tantry w Europie w zakresie uzdrawiania seksualności. Łączy tantrę i szamanizm. Uczył się tantry u Margo Anand oraz szamanizmu u Arwyn Dreamwalker. Prowadzi warsztaty tantry w Wielkiej
Brytanii, Niemczech, Austrii, Czechach, Francji, Grecji i Hiszpanii. Stworzona przez Hawkena szkoła tantry The Path of Transformation zawiera jego doświadczenia obejmujące pracę z ciałem i energią, pracę z seksualnością oraz inne metody terapeutyczne, szamańskie rytuały i techniki uzdrawiania.

www.thepathsoftransformation.com

Freya Wolna –

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i masażu tantrycznego,  Sex&Life coach, trenerka z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, praktyk pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych, seksualności, komunikacji intymnej poprzez warsztaty, sesje pracy z ciałem oraz coaching. Prowadzi ceremonie ECSTATIC CACAO podczas których gra kultową muzę jako dj-ka oraz prowadzi uczestników w szamańską podróż. Trenerka w szkole The Paths of Transformation (John Hawken, UK), Tantra Woman (Santoshi Amor,Hiszpania), Art of Love (Shachar Caspi, Izrael).  

Freya łączy gruntowną wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką szamańska mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę, uzdrowicielkę z zamiłowaniem do życia i transformacji.

Warsztat prowadzony w języku angielskim.

Koordynator warsztatów:
Julia
tel. +48 536 500 144
email: julia@freyawolna.pl

Możesz się też ze mną skontaktować przez FB
Julka Koczowska

https://www.facebook.com/julia.krawczyk.102